Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

 

1 hour ago, Ingenting said:

U mnie dobry mecz, jedynie zesrał się Williams z Chargers, za to odpalił Davis z Tennesse. Ale i tak nie żałuję, bo Priest zostawił jeszcze więcej pkt na ławce. ;)
Za to ponawiam ofertę wymiany WR za TE, bo obecnie mam 5 WR, którzy zdobyli co najmniej 17 pkt w meczu, a zero jakiegokolwiek TE.

Dodam tylko, że Howard nie wchodzi w grę beeres ;)

 

Hooper?

Odnośnik do komentarza

Solidne 86 punktów na koncie i porażka 43 punktami :lol: Inna sprawa, że OBJ na razie punktuje słabiutko (kolejno 11-5-10-7 i ani jednego TD), ale z drugiej strony myślałem o zachowaniu ze składu z poprzedniego roku Fournette'a i dopiero wtedy bym bluzgał (5-0-0-3). Słowem, gówno się znam, więc czego oczekiwałem kolejny rok :rotfl:

Odnośnik do komentarza

W zeszłym roku Zachód zamiótł ligę (no, do finału ;) ), to teraz sytuacja się odwróci :profesor:

Ciekawa kolejka, bo zdobyłem przyzwoite jak na nasze standardy 86 punktów, a czuję się jak jakiś lamus patrząc na wyczyny kolegów. Dobrze, że W wpadło do kolekcji. Dobry strzał był z tym Freemanem z Broncos, choć oni grają w trójkę RB, ale mój umie into endzone :DBardzo udany powrót po kontuzji ma Jeffrey i potencjalnie, na papierze mam znakomite trio WR. Rewelacyjnie Kittle, który nic nie stracił po kontuzji Garoppolo.

Odnośnik do komentarza

@Ingenting mógłbyś wyedytować pierwszy post tematu i dodać aktualną listę ekip i ich właścicieli? Nadal mam problem z niektórymi :D

 

Ewentualnie jakby ktoś inny mógł się podzielić wiedzą :D

 

Suwałki Rednecks - kolek23

Madison Bumgamers - Sale

Kaliszfornia Capybaras - me_who
East Side Demons - FYM
Paplona Inquisitors - krzysfiol?

Minsk Maz Old Goats - Gabe?

Bytom Amateurs - Meler

Barcelona Toros - schizzm

Włocławek Wolf Pack - beeres

Szymanow Harvesters - Fenomen?

San Marino Titans - kowalinho?

Mosina Republicans - Ernie?

Lublin Gnagre - Ingenting?

Odnośnik do komentarza

Będzie kolejna porażka. Żaden z zawodników się przekroczył swojego project. Żart jakiś.

 

Za to moi rywale w tych 4 kolejkach zdobywają średnio prawie 90 pkt. I jak tu się nie irytować, gdy ktoś wygrywa mecze osiągając po 75 pkt, a Ty musisz co kolejkę uzbierać ich 100? Akurat z Tobą rywal ma dzień...

 

Za to składam wniosek o możliwość budowy składu z samych RB :D. Ile ja potencjału widzę w tej pozycji to nawet nie... Do tego na FA jest kilku, których z chęcią bym przygarnął, gdyby nie limity :P

Odnośnik do komentarza

U mnie w końcu Wentz zaczyna punktować na miarę oczekiwań, powtarzalne kilkanaście punktów dokłada Thielen i przede wszystkim OBJ notuje pierwszy TD od niemal roku, dorzucając (dosłownie) do tego TD Pass :D Jest kilka punktów od defensywy, po kilka od kopacza i TE. Całość składa się na mocne 98 punktów i trzecią wygraną w sezonie. 

 

PS. Pewnie tym krótkim wywodem zapeszyłem i za tydzień skończy się na połowie tych punktów oraz spektakularnej klęsce :lol: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...