Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po słabiutkim week 1 udało mi się ustalić kto jest kim i od tego czasu ekipa jest w znakomitej formie :) ciut zawodzi Ertz, ale McCaffrey, Adams, Lockett i Hyde robią robotę :) na pewno brakuje stabilnego QB, ale sam się o to prosiłem znowu wierząc w Mariotę i Tylora.. łatam na razię Fitzpatrickiem :Dno i Hogan ssie bombki, jak całe NE, zamiast WR1 jest WR4 na tą chwilę..

 

Ja nadal chętnie oddam trochę głębi na RB i WR za prawdziwego WR1, albo, w przypadku niższej ceny, kogoś na pograniczu WR1 i WR2.

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, me_who said:

@Sale

Żaden cud, Drake 0 punktów, Agholor całe 2 :roll: No z takimi geniuszami w składzie to ciężko cokolwiek wygrać. Choć w sumie to mogłem wygrać, bo Kittle miał TD cofnięty przez sędziów, a dodatkowe 6 punktów + tam chyba byłby 1 za jardy przeważyłoby szalę. Ale pewnie i w Twoim składzie były podobne przypadki ;) Szkoda, że nie wykorzystałem katastrofalnego występu Cousinsa :(

 

Jeśli ktoś szuka QB to mogę wydać Tannehilla lub Big Bena, dorzucę któregoś z moich RB (nie Mixona z IR). Chciałbym w zamian jakiegoś sensownego RB, takiego powiedzmy RB2 jak to określają na ESPN.

to jednak cud. liczylem, ze spokojnie zdobede 90 punktow. jeszcze jak Brown zdobyl td to juz bylem pewny przegranej.

tak czy inaczej, wspolczuje. byles blisko.

Odnośnik do komentarza

Ja dalej nie rozumiem, dlaczego zostawiłem w składzie Crowella z Jets przeciwko obronie Jags. Skończył z zerowymi jardami. O co mi chodziło, czy po prostu nie zauważyłem "dość istotnej" informacji, przeciwko komu gra, czy na coś liczylem? W ogóle nie pamiętam, żebym go widział w składzie :-k

Masa punktów na ławie - Kupp i Cook. Pewnie niewystawienie tego pierwszego zdecyduje o porażce (Cook i tak by przegral wewnętrzna rywalizację z Kelce) . No chyba że Chiefs i Broncos zdecyduja się na strzelanine. W teorii Kelce i Sanders mogą nabić do 40 pkt, ale to wymagałoby kupy szczęścia ;)

 

Największy fail tygodnia - Howard z Bears. Eksperci byli zesrani przed jego meczem z Bucs, brać w ciemno. Efekt? Miał najmniejszy usage w sezonie i był nawet w cieniu Cohena. No i Trubisky skradł show. :roll:

 

Odnośnik do komentarza

U mnie dobry mecz, jedynie zesrał się Williams z Chargers, za to odpalił Davis z Tennesse. Ale i tak nie żałuję, bo Priest zostawił jeszcze więcej pkt na ławce. ;)
Za to ponawiam ofertę wymiany WR za TE, bo obecnie mam 5 WR, którzy zdobyli co najmniej 17 pkt w meczu, a zero jakiegokolwiek TE.

Dodam tylko, że Howard nie wchodzi w grę beeres ;)

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ingenting napisał:

U mnie dobry mecz, jedynie zesrał się Williams z Chargers, za to odpalił Davis z Tennesse. Ale i tak nie żałuję, bo Priest zostawił jeszcze więcej pkt na ławce. ;)
Za to ponawiam ofertę wymiany WR za TE, bo obecnie mam 5 WR, którzy zdobyli co najmniej 17 pkt w meczu, a zero jakiegokolwiek TE.

Dodam tylko, że Howard nie wchodzi w grę beeres ;)

Może mógłbym oddać Cooka, ale prędzej za RB :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...