Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

45 minutes ago, Ingenting said:

A jest taka opcja w ogóle? Bo ja nie kojarzę. Jedynie co, to niektóre rzeczy da się ustawić na 0,5.

 

Rok temu grałem w PPR na ESPN, były wyniki z dokładnością do 0.1, mieliśmy po 0.1 pkt za każdy yard. Nie mam dostępu do panelu komisza, nie mogę zobaczyć co można ustawić, niestety.

Odnośnik do komentarza

Sorki @Gabe, ale nie wiem jak można mieć Macka i go zostawić na ławce xD To prawie tak słabe jak wystawić Big Bena na wyjeździe w deszczu.

Strasznie wysokie wyniki, widać że jeszcze nie ma kontuzji za wielu*, powtórka z zeszłego finału level kosmos, a mistrzowie maja na ławce jeszcze potężne rezerwy. Drugi zaskok, to że @schizzm i jego Toros utłukli prawie setkę punktów mimo dwóch zer w składzie.

W moich Kapibarach rewelacyjnie Thomas :wub: , Mixon o którego miałem duże obawienia potężny plus i 20 punktów. Przy całej katastrofalnej postawie Roethlisbergera to 15 punktów Browna to jest olbrzymi sukces. Z cyklu "nos trenera" - Kittle z 49'ers wystawiony tuż przed meczem nie zawiódł i solidne 9 punktów (jego rywal do składu 0). Drake z Dolphins mam nadzieję będzie grał wincy, bo ten rzekomy sleeper z Browns to raczej nic wielkiego nie wymyśli. Bardzo cieszy mnie postawa Mahomesa, bo widać, że umie into NFL, a do tego ma naprawdę doskonałych ziomeczków do których może podawać.

Na koniec - trochę smutnąłem jak zobaczyłem, że wieloletnia Kapibara, czyli Delanie Walker zakończył sezon (a może i karierę?) na pierwszym meczu rozgrywek :(

 

* - chyba, że były jakieś duże zmiany w punktacji.

Odnośnik do komentarza

jak me_who juz wspomnial, punktow w tej kolejce nie zabraklo. oczywiscie najbardziej cieszy mnie to, ze ja zdobylem ich najwiecej. wszyscy punktowali w okolicach projected, a niektorzy mocno je przekroczyli.

liczylem, ze Hill zdobedzie wiecej niz 8, ale nie spodziewalem sie takiego wystepu. Conner rowniez zadowolil i mam nadzieje, ze tak bedzie dalej. szczegolnie biorac pod uwage nieobecnosc Bella, ktora niewiadomo jak dlugo potrwa.

poki co, jestem zadowolony z moich wyborow, ale to nie znaczy, ze nie jestem otwarty na trade’y ;)

 

teraz mecz ze schizzmem, ktory rowniez ma bardzo dobry zespol, wiec znow powinno byc ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...