Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest jego wina. Oglądałem mecz i tam głównym winowajca jest Prescott, który sie boi rzucać dalej niż 5 jardow. I chyba dobrze, bo jak zaczął rzucać dalej, to od razu zaliczył dwa INT. Ponadto Bryant ma ten sam kłopot co Thomas w Saints. Jest na papierze WR #1 drużyny i dostaje najlepsze plastry od przeciwników. Jednak Thomas ma do dyspozycji świetnego Breesa i niemal zawsze coś uskłada, a Dez ma całkowicie rozsypanego w tym momencie Prescotta. Jakbym był w ESPN, to wrzuciłbym cały zespół Cowboys na hate list czy tam Dumpsville.

Odnośnik do komentarza

Wracając do Prescotta, przez którego nie mogłem spać, bo mnie tak wkurwił:

 

Pierwsze 8 meczów: 16 TD/4 INT/0 FUM/20,5 punktów w FFL

Kolejne 3: 0 TD/5 INT/3 FUM/4,7 punktu w FFL (z czego w ostatnich dwóch zdobył łącznie 1 JEDEN punkt!)

 

Do końca sezonu chyba będę grał Lynchem (poziom desperacji 20), bo myślę, że da radę uzbierać chociaż dwucyfrowe wyniki :-k

Odnośnik do komentarza

Boldupie bo miałem go właśnie jako typ WR na ten tydzień ;)

 

Ale swoją drogą to bardziej mnie denerwuje, jak ktoś bierze zawodnika z FA, a potem go waiveruje niedlugo przed meczem :P

 

Otwarcie z Bumgarners w miarę dobre, przynajmniej projections się wyrównały. Choć i tak wszystko pewnie będzie zależeć od postawy RB w obydwu teamach. Ale chciałbym miec taki duet Gurley - Bell, żyć nie umierać :roll:

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, schizzm said:

Otwarcie z Bumgarners w miarę dobre, przynajmniej projections się wyrównały. Choć i tak wszystko pewnie będzie zależeć od postawy RB w obydwu teamach. Ale chciałbym miec taki duet Gurley - Bell, żyć nie umierać :roll:

bedzie ciekawie. troche nerwowka przez moje zle wybory, ale kto by sie spodziewal, ze Rivers wypunktuje Cousinsa. tak jak mowisz, od RB bedzie wiele zalezalo. zapowiada sie dobry mecz :)

Odnośnik do komentarza

W fantasy nie ma dobrych meczów, jest tylko udręka, bezsenność i zgrzytanie zębów.

 

Kapibary chcą podziękować panu Joe Mixonowi za współpracę i życzą wszystkiego najlepszego w nowym zespole, może nawet meczu ze zdobyczą większą niż 51 jardów? Witamy na pokładzie Dereka Carra. Dereku, ratuj sezon!

Witamy też Danny Woodheada, który kiedyś już był w Kapibarach i nie było to dobre, ale przynajmniej pasuje do pozostałych RB :]

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, me_who said:

Wracając do Prescotta, przez którego nie mogłem spać, bo mnie tak wkurwił:

 

Pierwsze 8 meczów: 16 TD/4 INT/0 FUM/20,5 punktów w FFL

Kolejne 3: 0 TD/5 INT/3 FUM/4,7 punktu w FFL (z czego w ostatnich dwóch zdobył łącznie 1 JEDEN punkt!)

 

Do końca sezonu chyba będę grał Lynchem (poziom desperacji 20), bo myślę, że da radę uzbierać chociaż dwucyfrowe wyniki :-k

 

Prescott od początku sezonu to był duży znak zapytania przez osłabioną O-line i zawiesznie Zeke'a. IMO równie bardzo dziwi jego znakomity początek sezonu, jak i to jaki głęboki jest teraźniejszy dół.

 

Zabawa to była jak miałem 5-1, a teraz przyszło 0-5 i już mi się zęby kończą od zgrzytania.. ale walczymy dalej, PO nadal w zasięgu!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...