Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Przegrywamy po zdobyciu 82 punktów. To ładny wynik, ale wynik, który w tym pojedynku był zbyt niski. Green i Thielen dali przewagę swojej drużynie, której nie był w stanie zniwelować znakomity występ Newtona. Cam zagrał swój najlepszy mecz w tym sezonie. Zaliczył m.in. 69-jardowy bieg. Gdyby ten bieg skończył się TD wygralibyśmy. Gdyby. Z dobrej strony pokazał się Shepard. Zabrakło TD, ale 142 jardy wskazują, że jest w stanie zastąpić OBJ. Trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że grał przeciwko 49ers. Kontynuując temat WR, to Jackson miał szansę błysnąć przy absencji Evansa. Niestety Fitzpatrick za mało grał górą, mimo tego, że dołem Tampie szło tego dnia bardzo słabo. Mogło z tego być znacznie więcej niż 8 punktów. 5 punktów dorzucił Julio, co oczywiście rozczarowuje. Jedno przyłożenie w 9 meczach to wynik bardzo daleki od oczekiwań względem keepera. Bez TD swój mecz zakończył nasz drugi keeper. Gronk zdobył 7 punktów. Co ciekawe siedzący na ławce Dickson wypadł od niego lepiej dzięki pierwszemu swojemu TD w tym sezonie. W obronie swoje zrobił Woodyard. Jordan zaliczył zero. Hauschka dzięki fatalnej postawie swoich kumpli w Bills zdobył tylko 4 punkty. I na koniec nasz RB. Pod uwagę brałem Lewisa i Andersona, który stawali po dwóch stronach barykady w meczu Patriots z Broncos. Wbrew sercu postawiłem na gracza Denver mając w pamięci, że obrona Pats pozwala na dość dużo w grze dołem. I zostałem za to ukarany. Anderson zdobył marne 5 punktów. Lewis? Punt return TD, plus jeszcze jedno TD i ostatecznie 21 punktów. Żeby bolało bardziej, gdybym zamiast Andersona wstawił Colemana też bym wygrał. Mam za swoje.

 

W kolejnym tygodniu Panthers mają bye więc jestem pozbawiony Newtona. Do składu wchodzi Eli. Swoją szansę dostanie także Coleman, który przy prawdopodobnej nieobecności Freemana będzie opcją numer 1 Falcons na pozycji RB.

Odnośnik do komentarza

Ja mam jedno słowo na temat postawy mojego zespołu: hańba.

Jedynie Zuerlein, który jest póki co MVP zespołu zasługuje na pochwałę, a Thomas zasługuje na nie bycie wkurzonym na niego. Reszta piach und żeżuncja i jakbym mógł to wlepiłbym wysokie kary za tę porażkę. Strasznie mnie denerwuje, że ze stabilnej drużyny, która grała na 75-80 punktów, staliśmy się słabiakiem zależnym od Prescotta, opierającym się na grze kickera (!) i mająca samych przeciętniaków, którzy albo grają źle, albo zrywami. A najgorsze, ze WSZYSCY maja potencjał grać lepiej i jestem pewien, że tylko jak dokonałbym jakiegoś transferu, to zaczną grać na miarę swoich możliwości.

Odnośnik do komentarza

Czwarte zwycięstwo z rzędu, wyszedłem ze stanu 1-5 na 5-5. Jestem zaskoczony. Teraz jeszcze bardziej mi szkoda tej polpunktowej porażki z Kowalinho :/. 

 

Tą kolejka to popis Roberta Woodsa z Rams. To mój najlepszy ruch z FA w tym sezonie. 29 punktów, 2 TD, w tym jeden 94 jardowy. Dobra chemia z Goffem, powinien jeszcze dać trochę radości.

 

Na plus także drugi WR - Robby Anderson kolejny tydzień kończy z wynikiem minimum 10 punktów. Co prawda tym razem wyprosilem tego td dopiero w ostatniej akcji, ale ważne że jest ;). 

Martwia mnie tylko 2 piłki posłane w stronę mojego trzeciego WR - jonesa jra z Lions. Mam nadzieję, że Stafford jeszcze do niego wróci. Teraz Jets mają BYE i nie mam drugiej opcji na WR. Jest jeszcze Bryant, który chyba trochę się przeprosił że Steelers, ale liczenie na gasnącego w oczach Big Bena jest bardzo ryzykowne.

 

Do plusów muszę jeszcze dodać Kickera Minnesoty. Od wielu tygodni nie schodzi poniżej 10 pkt i trafia wszystko +40 :).

 

Jedyne co w tej kolejce nie zagrało to... picki na te kolejkę z FA. ;). Fitzpatrick 9 pkt, i TE Browns na 0. Trudno, więcej nie zagrają. Teraz wracają Chiefs w bardzo dobrym matchupie z tragicznymi Giants, więc liczę że Smith i Kelce oddadzą z nawiązką swoja nieobecność :).

 

A zapomniałem. No muszę pochwalić obowiązkowo Isiaha Crowella z Browns. W końcu solidnie wybiegany mecz z TD na 15 pkt. Szkoda, że teraz wpada na defensywę Jags :/

Odnośnik do komentarza

@krzysfiolmnie zlał, że nie ma czego zbierać ;).

 

No ale ciężko było o dobry wynik, jak Chiefs tak dali dupy z Giants. Kelce i Smith zdobyli razem 15 pkt, a liczyłem na spokojnie minimum 35 :roll:.

 

Do tego tragiczna postawa RB (1 i 0) i swoją super serie przerwa Kickera Forbath, który spudłował dwa ~40 FG.

 

Jedynie WR trzymali poziom. No nic, może będzie lepiej za tydzień tylko przeciwnik bardzo trudny (Bumgarners). 

Odnośnik do komentarza

Dak dzisiaj przeszedł sam siebie. Owszem, liczyłem, że mogą się trafić mecze poniżej 10 punktów, ale kurde -2? 3INT i fumble, no litości. Wychodzi na to, że jest całkowicie zależny od Elliotta, bo drugi mecz zawieszenia Zeke i drugi potężny bust i mówiąc szczerze martwi mnie to, bo nawet nie miałem innego QB w zespole, bo i tak bym wystawiał Daka. A on ma kosmiczny kalendarz do końca sezonu, Cowboys za chwilę nie będą się liczyć w walce o cokolwiek i to może być koniec jego produktywności.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Meler napisał:

Raczej jest zależny od Tyrona Smitha bardziej. O-Line Cowboys nie istnieje bez niego. 

Ok, ale gdyby był Zeke, to mógłby dywersyfikować atak bardziej, a siła Elliotta mógłby podtrzymywać drive w tych stykowych sytuacjach 3rd down. Przy tych ancymonach co zostały (w tym mój Morris :keke: ) to Dak jest celem nr 1. Ale na pewno brak tackle nie pomaga, może 3 INT były spowodowane tym, że chciał uniknąć miliona sacków jak tydzień temu z Falcons.

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, Meler said:

Gdybym wystawił Matthewsa - byłoby wygrane. A tak cała nadzieja w Grahamie, który jednak gra przeciw solidnym vs TE Falcons. Będzie ciężko. 

 

Dzięki Ci za to :D

 

Raz, że trejd robiłem specjalnie pod jedną kolejkę, to jeszcze potem Ryszard by mnie rozjebał w bezpośrednim starciu :D 

Odnośnik do komentarza

Trudno wygrać mecz jak u rywala trzech zawodników robi 20+ :sad: Czy były jakieś pozytywy? Zrobiłem dobry manewr z QB. Godzinę przed meczem wziąłem z FA Gabberta i ten zdobył 19 punktów (byłoby więcej, ale w ostatnich 5 minutach zaliczył 2 INT). Z kolei Eli, który miał grać zaledwie 8. Trafiłem z kickerem (11 pkt Bryanta przy ośmiu Hauschki). I to tyle. Niby obaj RB przekroczyli prognozy i zaliczyli dwie cyfry (Lewis - 14, Coleman - 11), ale boli, że posadziłem na ławce Murray'a, który nastukał 21 oczek. Z drugiej strony przy przewadze Kowala nie zrobiłoby to różnicy. Julio kolejny mecz z efektownymi akcjami... i kolejny bez TD. To nie łyżwiarstwo figurowe i niestety nie ma not za styl. TD zaliczył Jackson, ale była to zaledwie jedna z dwóch piłek, które złapał. Wrócił Evans i piłki dostawał Evans. Życie. Jackson zastąpił Sheparda, który miał miał grać, ale zawodnik Giants się rozchorował w sobotę. Co ciekawe najlepiej z WR wypadł siedzący na ławce Amendola (12 pkt). W tej rundzie nie błysnął Gronk, który dorzucił do puli zaledwie 3 punkty. Marnie pokazała się obrona. Swoje pierwsze zero zaliczył Woodyard. Punkt uciułał Butler.

 

Po 5-0, w ostatnich 6 meczach zaliczamy 1-5. Tragedia. Wciąż się łapiemy na PO, ale tuż za naszymi plecami aż pięć ekip ma po 5 zwycięstw. Szykują się nerwowe dwie ostatnie rundy sezonu zasadniczego.

 

P.S.

Jakby kogoś interesował Murray, to wysłucham ofert (WR).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...