Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj sie wstrzymuje do wtorku z ocena kolejki, ale teraz nie ma takiej potrzeby. 53 punkty, żaden zawodnik (poza ławkowiczem Sanu) nie miał dwucyfrowej zdobyczy, także żenada całkowita. A mecz powinien być wygrany w cuglach, bo rywal zdobędzie pewnie maks 70 oczek...Nie wiem kogo pochwalić :-k Może Vaccaro, bo 5 punktów obrońcy to przyzwoity wynik. Może jeszcze kickera, bo przekroczył projected. Reszta gruz całkowity. Widać olbrzymie uzależnienie mojego zespołu od Prescotta, bo gdy on nie punktuje od razu jest widać jak bardzo słabo punktuje reszta (może poza Brownem). Niesamowicie frustruje mnie Mixon, ktory ma taki potencjał, a nawet dyszki nie umie uskładać, a jego running game nie istnieje. Thomas rozczarowanie olbrzymie i nie sadze, żebym drugi raz został moim keeperem. A jeszcze najgorzej, ze cały czas wiem, z3 on może punktować o wiele lepiej i nie potrafię sie z nim rozstać i oddać komuś za RB, kory będzie zdobywał choćby te 10 punktów w meczu.

Pierwsze miejsce odjechało, Ernie trzepie punkty jak złoto, nawet jak mu zawiesza Zeke, to imo spokojnie dowiezie prowadzenie w tabeli.

Odnośnik do komentarza

Aaaaaaaaaaarghhhhhhhhh ku..........aaaaaa :/

 

I am spent. Nie mam składu na PO, ale nie powinienem być najgorszy :(

Dwa mecze przegrane przez własną głupote i ofensywna eksplozja Zeke'a jak miałem ponad 100 pkt i trzy W zmieniamy w trzy L i sezon zakończon :(

Ale też nasza liga trochę urocza :) 

 

 

Wiadomo, że zdobyte punkty powinny się przekładać na bilans, a tu słabiutcy pod tym względem Demons 6-2

Odnośnik do komentarza

Niby przed startem projekcje wskazywały minimalnie na nas, ale z upływającym czasem wydawało się, że to jednak Kaliszfornia będzie górą. Wydawało się. Wobec takiej, a nie innej postawy rywali wystarczyło 66 punktów (a jeszcze zapas został). Newton znowu wypadł słabo, ale na szczęście w ostatniej kwarcie meczu z Buccs trochę się ogarnął i udało mu się nabić dwie cyfry. Dobrze wypadł jego kolega z zespołu. Stewart w końcu zaliczył pierwsze TD (dołem) w sezonie. Naszym drugim RB w tym meczu był Lewis, który trafił do Demons w miejsce innego zawodnika Patriots. Gillislee wyczerpał moją cierpliwość. Lewis zaprezentował się przyzwoicie i mam nadzieję, że nie będzie schodził poniżej tego poziomu. Słabo wypadli WR. Jackson i Jones dorzucili w sumie 10 punktów. Tyle to powinien dawać każdy z nich osobno. Julio zawodzi jak na keepera. Nie mogę narzekać na swojego drugiego keepera. Gronk zaliczył TD i przekroczył dwie cyfry. Oby zdrowie się go trzymało. Obrona bez szału. Butler zaliczył zero, a Miller dorzucił dwa oczka. Jeśli chodzi o kickera, do dobra dyspozycja Bryanta, którego posadziłem na ławce wskazywała, że mogę tego żałować, ale ostatecznie Hauschka podobnie jak zawodnik Falcons zdobył 14 punktów. Odnosimy ważne zwycięstwo. Teraz czeka nas starcie z liderem ligi i to w tygodniu, którego Demons nie znoszą (czyt. Patriots mają BYE). Szczęście, że Ezekiel nie zagra, bo wtedy byłoby cholernie ciężko.

 

3 godziny temu, Meler napisał:

Wiadomo, że zdobyte punkty powinny się przekładać na bilans, a tu słabiutcy pod tym względem Demons 6-2

 

Po prostu mistrzowie wiedzą co się liczy ;)

Odnośnik do komentarza

jakos udalo sie wymeczyc to zwyciestwo. wiedzialem, ze nie moge byc spokojny do dzis, mimo przewagi 26 punktow.

tym razem pewniacy zawiedli, a wygrana zapewnili mi zawodnicy, od ktorych nie oczekiwalem wielu punktow. licze, ze Kamara bedzie pial sie w gore.

oczywiscie glupia decyzja bylo posadzenie Fullera na lawce, bo przeciez jak moglby zdobyc wiele punktow przeciwko mocarnej defensywie Seahawks. chyba zaczne wrzucac nazwiska do czapki i tak losowac sklad zamiast zdawac sie na swoja "wiedze".

w tym tygodniu trace Bella, ale wraca Gurley, wiec moze nie bedzie tak zle. zobaczymy jak reszta sie spisze.

 

btw, Rivers jest dostepny, najchetniej za TE. ale moge posluchac propozycji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...