Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

No i passa się skończyła. 78 punktów to niezły wynik, ale okazał się niewystarczający. Mecz rozwalili nam RB. Lynch i Gillislee mieli prognozy po 12 pkt. Ostatecznie skończyli z łącznie ośmioma. Gillislee to największe rozczarowanie. Początek miał świetny, a teraz zalicza kolejne bezbarwne spotkanie (nie dość, że jardów mało, to jeszcze fumble). Julio ciągle nie jest w stanie przekroczyć 10 punktów w meczu. Jestem jednak cierpliwy. Jackson w Tampie jest w cieniu Evansa, ale przynajmniej zaliczył TD. Bryant zaliczył pierwsze pudło w tym sezonie i dorzucił tylko 6 punktów. Woodyard znów solidnie (6 pkt). Słabiej poradził sobie Miller (2 pkt). Boli trochę, że na ławce posadziłem Butlera (a do ostatniej chwili się wahałem), bo zagrał świetne spotkanie przeciwko Jets (11 pkt). Na pozycję QB wróćił Newton. Z jednej strony chwała mu za 20 punktów, ale z drugiej... 3INT??? To jest strata 6 punktów. Te punkty mogły nam uratować mecz. Największym bohaterem Gronkowski - 83yds, 2TD. Oby tak dalej. Szkoda tej porażki. W sumie każdej szkoda, ale różnica punktowa nie była duża. Trzeba działać dalej.

 

P.S.

Pozdrowienia dla Kapibar, które solidarnie przegrały ;)

Odnośnik do komentarza

No niestety nie da się wygrać gdy RB,TE i dwóch WR zdobywa łącznie 5 punktów. Na nic się zdały dobre występy Browna i Palmera, na nic doskonała gra obrońców, bo nie da się tak łatwo „załatać” aż czterech tak fatalnych występów innych graczy. Szkoda, ze trafiło na najgroźniejszego rywala z dywizji i mecz, w którym jak na jego możliwości zdobył niewiele punktów. Można było odskoczyć na dwie wygrane i podtrzymać zwycięską passę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jest wygrana, szczęśliwa, bo kicker to niepewność. Niestety Hilton po dobrych występach wrócił do początku sezonu, Tate wypadł i ma teraz bye, zresztą tak jak Fuller, jedyny ogarnięty WR jakiego mam, chociaż też typowy boom or bust (tak jak pozostali). Teraz mecz z Melerem, w składzie Hilton (vs. Jax) i Bryant, który jest bardziej bust niż boom, także bez szalonych występów innych zawodników, to się na W nie nastawiam.

Odnośnik do komentarza

udalo sie wygrac po marnym wystepie w zeszlym tygodniu. wystawilem idealny sklad i zostawilem minimum punktow na lawce. mam nadzieje, ze Miller bedzie tak punktowal dosc regularnie, bo na Howarda chyba nie mam co liczyc. no i cieszy ilosc punktow Deckera, oby w przyszlym tygodniu bylo podobnie, bo wolalbym nie wystawiac Cobba. reszta zapunktowala zgodnie z oczekiwaniami i oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza

5-1 :winner: 

 

Pierwszy trejd w historii mojego grania w Fantasy Football stał się faktem. Na kilka godzin przed startem niedzielnych spotkań zauważyłem, że Mariota może się pojawić na boisku, ale nadal pozostawał jako questionable. Chciałem mieć zabezpieczenie, więc pozyskałem od Mellera Brissetta za Risharda Matthewsa. W sumie to całkowicie niepotrzebnie, bo mogłem spokojnie wykorzystać słabość NE i wstawić McCowna, albo słabość Bears i grać bez QB :kekeke:

 

W tym tygodniu słabo zagrał Freeman, tak jak cała Atlanta, więc bardzo cieszy mnie to, że reszta ekipy stanęła na wysokości zadania. Ilość receptions u Cooksa powoli stabilizuje się na poziomie 5-6 per game, co mnie bardzo cieszy, do tego drugie TD w sezonie dołożył Murray. Mogę mieć problem z Adamsem, ale 10 targetów w pierwszym meczu bez Rogersa wygląda optymistycznie. Ertz nadal gra bardzo dobrze i niesamowicie stabilnie, w każdym tygodniu notuje między 8 a 13 punktów :) 

 

W nadchodzącym tygodniu czeka mnie ciężki matchup z Harvesters, ale na moją korzyść działa to, że Mariota, Adams, Ertz i Freeman zagrają przeciwko obronom, które pozwalają na bardzo dużo punktów zawodnikom na ich pozycjach (wszystkie w bottom 6).

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, beeres napisał:

Widzę, że Toros poczuli krew jak zobaczyli, że zbliża się mecz z drużyną, która (prawie) przegrała 4 mecze z rzędu i się mocno zbroją :)

Tak się zbroja, że mają najniższe projected w sezonie. :D Co nie zmienia faktu, że czas na rewolucję. W porównaniu z poprzednią  kolejka wymieniłem 7 zawodników w skladzie, w sumie już nic do stracenia nie mam, a może ktoś wypali ;)

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, beeres napisał:

 

Hej, to ja gram z wami drugi sezon i już się nauczyłem, że algorytmom, a tym bardziej ekspertom, z ESPN nie ma co ufać? ;)

Bo ja wiem, przy Perinie było projected 11, zdobył 10 pkt ;) Pisali też, że jakiś ziomek nie zagra i Perin zagrał za niego. Mogę im trochę zaufac ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...