Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Raz, raz miałem projecty o kilkanaście oczek większe od rywala, to szybciutko los się zajął tym niedopatrzeniem ;)

Powiedział niepokonany me_who z bilansem 3-0 :P

 

Strasznie szkoda Montgomeryego i ogólnie Packers. Jakby nie wystarczyło to, jakie problemy mają w O i D-line.. W mojej ekipie z urazami ten mecz skończyli Adams i Williams, gdzie ten drugi może sporo zyskać na kontuzji Montgomeryego, o ile jego uraz okaże się niegroźny.

Odnośnik do komentarza

3-0 nie daje mi absolutnie nic przecież, bo jeszcze 10 spotkań do końca regular, a jak przegram z Wolf Pack, to obaj będziemy mieli po 3-1. Wygrywanie z zespołami z własnej Konferencji jest uber ważne. Ponadto przy tak napakowanych "pod korek" zespołach na FA jest absolutna katastrofa i kontuzja podstawowego gracza oznacza męczenie się z ersatzem TD-zależnym (jak któryś mój magik w zeszłym sezonie, który w meczu miał jeden rush na 1 jard, ale z TD -> 6 punktów :D).

No nic, in Mixon we trust teraz. Oby Bengals też trust ;)

Odnośnik do komentarza

4-0 :jupi: Ile mi wczoraj nerwów napsuł Newton, to aż szkoda gadać. Nie dość, że kąsał Patriots, to robił to jeszcze kiedy posadziłem go na ławce po słabych występach. Cam już do przerwy miał więcej punktów niż w trzech dotychczasowych meczach po 60 minutach. Ostatecznie skończył z 32 punktami. To bolało. Jak poszło mojemu drugiemu QB? O tym później. Znowu nie poszaleli RB. Ponownie posadziłem Lyncha na ławkę i ponownie była to słuszna decyzja. Gillislee i Stewart nabili tylko po 4 oczka, ale i tak było to lepsze niż jeden punkt w wykonaniu "Beast Mode". Tylko trzy punkty uzyskał Julio, ale on ze względu na kontuzję nie dokończył meczu z Bills. Co do drugiego WR, to postanowiłem postawić na Amendolę i było to trafne posunięcie. Danny zaliczył pierwsze w tym sezonie TD. Gronkowski dorzucił 8 punktów. Prognozy nie przekroczył, ale dobre i to. Bryant tym razem nie miał zbyt wiele okazji do kopania i skończyło się raptem na 5 punktach. Bez szału też obrona. Davis zaliczył zero. Miller sackiem nabił 2 punkty. Błysnął za to Butler (7 pkt), ale on akurat siedział na ławce. Po zakończeniu spotkań z 19:00 mieliśmy 11 punktów straty do Rednecks. Pomijając defensywę nam został Eli, a rywalom Zach Ertz. QB Giants uratował nam ten mecz - 288 jardów, 2 TD (plus jedno własne). Obrońcy tytułu wciąż niepokonani :)

Odnośnik do komentarza

Nie mogę wymagać więcej od mojego składu niż to co zagrali w tej kolejce. Może jedynie Big Ben trochę zawiódł, ale trzeba być przygotowanym na to, że na wyjazdach gra trochę słabiej. Poza nim to wszyscy moi WR, jak i jeden RB, skończyli mecze z TD.

 

Kicker rywali zrobił pewnie jakiś rekord i jego 27 pkt przesądziły o mojej porażce :] just fantasy things.

Odnośnik do komentarza

Znowu przegrywam o pół punkta... Jeśli jakimś cudem tego nie wygramy rezygnuje z fantasy. ;) Został mi Kelce, który tydzień temu zrobił 1 jard, i CB Peters. W zeszłym tygodniu przeciwko Redskins wystawiłem na obronie Nelsona. Też zrobił 0. Na korzyść Petersa jest to że gra jako CB. Nelson miał mało do roboty jako Safety bo Cousins grał krótko. Ale mimo wszystko boję się że będzie wstyd i tego nie wygram. :|

Odnośnik do komentarza

Wygrana mega fuksiarska, bo zaczęło sie fatalnie, od kontuzji Monty'ego w początkowej fazie meczu z Bears. Projecty w niedziele niemal cały czas balansowały na granicy porazki, bo pierwsza połowa meczu Saints-Dolphins, gdzie grało dwóch moich punktujących WR to była totalna katastrofa. Na szczęście potem Thomas zdobył TD, a Parker ciułał jardy mimo fatalnej postawy Cutlera i spółki. No a potem przyszedł Zuerlein i pozamiatał. 27 punktów to niesamowity wyczyn. Dodatkowo w tym samym meczu bardzo fajnie radził sobie Dak, oraz nowy obrońca ściągnięty z FA (22 i 7) punktów. Te wszystkie wyniki pozwoliły zatuszować kolejny fatalny wystep Browna (to jest #1 WR na ESPN tydzień w tydzień? :roll:) który mnie zaczyna mocno irytować. Walker coś skromnie w endzone w tym sezonie, ale 5 punktów jest w granicach akceptacji. Na ławce znowu zostawiłem Hogana i kolejny tydzień żałowałem. Charles coś tam se uzbierał, Sanu kontuzja, Hooper wrócił do żywych. Znowu słabo wypadł Mixon, a jego zapowiadany breakout nie nastąpił i szczerze mówiąc wątpię, zeby nastąpił. Bengals maja za dużo RB po prostu. Chiefs zaczęli sezon skazani na Hunta i proszę, są efekty. No chyba, ze Mixon jest przehajpowany, ale wszyscy twierdzili, ze gdyby nie jego koszmarny wybryk pozaboiskowy poszedłby wysoko w pierwszej rundzie draftu, bo ma skilla.

Week 5 i zaczyna sie prawdziwy test dla kadr skompletowanych w drafcie, bo do gry zaczynają wchodzić "kiszeni" na tę okazje rezerwowi. U mnie skład sie wystawił sam, bo na ławce, poza Palmerem nie ma nikogo, kogo mógłbym wystawić w najbliższym starciu z Toros.

Odnośnik do komentarza

W związku z otrzymaniem kuriozalnej ;) oferty za Browna i Hogana, chciałem poinformować, ze to, ze delikatnie tracę cierpliwość do pana Antoniego, nie znaczy, ze oszalałem i oddam go za graczy z trzeciej dziesiątki punktujących na swoich pozycjach i do tego grających w tym samym zespole. I jeszcze mialbym dorzucić Hogana, no c’mon.

Odnośnik do komentarza

W związku z otrzymaniem kuriozalnej ;) oferty za Browna i Hogana, chciałem poinformować, ze to, ze delikatnie tracę cierpliwość do pana Antoniego, nie znaczy, ze oszalałem i oddam go za graczy z trzeciej dziesiątki punktujących na swoich pozycjach i do tego grających w tym samym zespole. I jeszcze mialbym dorzucić Hogana, no c’mon.

To miał być wstęp do negocjacji I wcale się go nie wstydzę :keke:

 

Jeśli ktoś chciałby przytulić DeMarco Murraya to możemy negocjować. Szukam kogoś na WR1 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...