Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jaki remis, wygrałem po dogrywce. :D

 

Teraz mam ogromny dylemat na QB. Wystawić Newtona, który zagrał słaby mecz przeciwko Buccanneers, a teraz zagra z beznadziejną obroną, którą w niedzielę rozjechał RG III. Czy wystawić tego drugiego, który miał świetny debiut, ale teraz zagra z obroną Cowboys, która nie dała dojść do słowa Manningowi?

Odnośnik do komentarza

Zdaje się w week 2 mamy zaplanowane dwa bowle? Tour de Kalisz oraz Puchar Azji?

 

Postanowiłem zrobić krótką notkę, kto skorzystał, a kto stracił na przedsezonowych trejdach (wszystko oczywiście po Week 1, więc jeszcze mało wymierne ;)):

 

Reggie Bush RB (GNLU) -> (TVN) - 10 pkt.

Tony Gonzalez TE (TVN) -> (GNLU) - 11 pkt.

 

Matt Forte RB (MMZ) -> (KAC) - 18 pkt.

Darren Sproles RB (KAC) -> (MMZ) - 11 pkt.

 

DeMarco Murray RB (BYT) -> (GNLU) - 13 pkt.

Robert Meachem WR (BYT) -> (GNLU) - 4 pkt.

Percy Harvin WR (GNLU) -> (BYT) - 10 pkt.

Andrew Luck QB (GNLU) -> (BYT) - 8 pkt.

 

Wygląda na to, że ze wszystkich trejdów najlepiej wyszedł cwaniak z Kalisza wymieniając running backa, natomiast najaktywniejszy Szczurek... wyszedł na zero :)

Odnośnik do komentarza

A to perfect lineup z Week 1, choć punktacja nieco się różni.

 

Trzech z nich było w naszych składach: Ryan i Jones u erzeta (ale Ryan na ławce), a Graham u Kamtka, a więc wszyscy w przegranych drużynach.

 

Pozostałych trzech (Kickera nie liczę) to free agents. Spiller może się stać rozchwytywanym towarem w najbliższych dniach (prawdopodobnie będzie first choice RB). Morris podobnie, bo to rookie, który przebojem wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie. Natomiast występ Oletree specjaliści ocenili na jednorazowy wybryk i to raczej może być niewypał.

Odnośnik do komentarza

Niestety zmianę na misia z Chefs, który dałby mi zwycięstwo (22 punkty!) uniemożliwił spalony zasilacz w kompie. No cusz, niech Kamtek ma tą swoją wygraną ;)

Nie ma to jak umniejszanie wielkiego zwycięstwa rywala opowiadaniem o spalonym zasilaczu. Pfffff....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...