Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich interesujących się footballem amerykańskim, a w szczególności NFL, do wspólnej zabawy w fantasy league na ESPN!

 

Link do strony zabawy: http://games.espn.go...ntpage/football

 

Zasady są takie, że wybieramy swój roster (skład), który składał się będzie z kilku pozycji. Na pewno będzie to QB ;), pewnie też WR i RB, ale jeżeli uznacie, że trzeba włączyć inne pozycje to nie ma problemu. W edytowaniu zasad ligi mamy bardzo dużą dowolność. Roster będzie wybierany na zasadach draftu, ale o tym napiszę później jak uzbiera się pełny skład ligi, bo tu jest kilka różnych opcji do wyboru.

Liga będzie działała na zasadzie head-to-head, czyli co tydzień będą 'grały' ze sobą dwie drużyny.

 

Nie wiem o czym powinienem jeszcze napisać. Jeżeli ktoś będzie miał pytania to proszę je zadawać. Ja też na razie nie ogarniam wszystkich zasad. ;) Jakby co to link do nich jest tutaj: http://games.espn.go...lrulesindex2012

 

Jeżeli chcecie wziąć udział w zabawie to wyślijcie mi na pw swój mail, bo liga prywatna i muszę Wam wysłać z poziomu gry specjalne zaproszenie.

 

Aktualna lista drużyn (2018):

Madison Bumgarners - @Sale

Mosina Republicans - @Ernie Souchak

Kaliszfornia Capybaras - @me_who

Szymanow Harvesters - @Kamtek

East Side Demons - @FYM

Barcelona Toros - @schizzm

Suwalki Rednecks - @kolek23

San Marino Titans - @Kowalinho

Pamplona Inquisitors - @krzysfiol

Bytom Amateurs - @Meler

Wloclawek Wolf Pack - @beeres

Minsk Maz Old Goats - @Gabe

Lublin Gnagare - @Ingenting

Odnośnik do komentarza

Aha! Czyli tutaj jest miejsce na obrzucanie rywali inwektywami! :) PLWAM NA WAS!!!!

 

PS:

Kolego Harvester, zmień se logo zespołu. To minuta roboty, a nie będziesz wyglądał jak przysłowiowy baran z domyslnym no_logo :)

 

PS2:

Tak pi razy drzwi, każdy z nas kibicuje innemu zespołowi (wiem, że Johniss Eagels, Gabe Saints, Szczurek Broncos, Meler yyy zapomniałem, ja Bears, no i Kamtek to kibicuje Sharksom, ale oni graja w NHL, a najbliżej jest do 49ers ;) więc może z tamtego zespołu)

Tak sobie wymyśliłem, że kopacz mógłby "robić różnicę" a byłby najprawdopodobniej jedynym świadomym wyborem całego składu. Pozostaje kwestia, czy można to zrobić w auto-drafcie z wyznaczonymi priorytetami.

 

Edyta dodaje, że jest pod wrażeniem nowego logo Harvesters :)

Odnośnik do komentarza

Ten Tim mnie zamieszał ;) Fakt, Ravens!

 

No ja się nie będę upierał przy "kicker rule", tak sobie wymyśliłem. Ale tak czy siak, można dodać kickera do listy graczy, bo to jest pozycja dość łatwo identyfikowalna. Choć to tylko pomysł i nie mam zamiaru się spierać o to.

 

PS - nadal na Was plwam!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

tak sobie przejrzałem kadry naszych zespołów i przyznaję, ze Meler ładnie wydraftował. Romo na ławeczce, szapoba ;) no i - powtórzę się po raz n-ty - niesamowicie zazdroszczę Gronkowskiego.

Ja ze swojej kadry jestem umiarkowanie zadowolony. Muszę liczyć na doskonały sezon Stafforda. W Lions budują od kilku lat dość fajny zespól, więc kto wie, może Matt będzie punktował jak zwariowany. Na minus, że gra w strasznie ciężkiej dywizji...

Ogólnie to zwaliłem draft, bo chciałem być przebiegły i nastawiłem się na graczy defensywnych. Myślałem, że lepiej punktują :D No ale może przy oprobinie szczęścia jakies INT przeważy szalę :)

Na następny sezon proponuję dorzucić kickerów do zabawy. Widzę w zasadach, że punktują srogo więc dodałoby smaczku do draftu - ustawić priorytet na K czy może lepiej wyciągnąć fajnego WR?

 

Btw, ktoś ma Andrew Lucka? bo to może być ciekawa sprawa. Tam Lucka. Ma ktoś jakiegoś rookie?

Odnośnik do komentarza

Rookie's jest kilku. Ja mam Griffina III, Johniss ma Richardsona, przejrzyj rostery: http://games.espn.go.com/ffl/leaguerosters?leagueId=58995

 

Ja liczę, że Newton jednak utrzyma formę z poprzedniego sezonu albo nawet ją poprawi. Może Griffin wystrzeli z formą, tu jest zagadka. Ewentualnie ściągnę kogoś z FA, bo jeżeli chodzi o QB to jest w czym przebierać.

 

A Lucka nikt nie wziął. :D Możesz ściągać. ;)

Odnośnik do komentarza

Newton jest fajny, ale też zależy w jakim zespole gra. Ja Stafforda jakbym miał dwa lata temu, to bym się załamał, bo Lions byli tragiczni (przychodził do zespołu 0-16). ale na dzień dzisiejszy jestem spokojniejszy. Z Carolina bym tak się nie cieszył ;)

 

Na QB mam inny pomysł :matrix:

 

Edyta - za późno. Elbląg mnie ubiegł :D Gratuluję.

Odnośnik do komentarza

Manning pokazał silę - paradoksalnie - jak go zabrakło. Colts zostali najgorsza drużyną NFL.

W Denver, w rzadszym powietrzu na Mile High Stadium ;) to piłki Manninga będą latać jak zaczarowane. To jest sprytny move Żonisa. Sprytny indeed :matrix:

 

Coraz bardziej zaczynam się wkurwiać na mój draft :/

Odnośnik do komentarza

Na następny sezon proponuję dorzucić kickerów do zabawy. Widzę w zasadach, że punktują srogo więc dodałoby smaczku do draftu - ustawić priorytet na K czy może lepiej wyciągnąć fajnego WR?

Czemu nie. Tylko wolałbym, żeby wyrzucić kogoś z innej pozycji, np. linebackerów, bo oni prawie nie punktują. Wolałbym utrzymywać raczej małe składy, żeby się w tym nie pogubić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...