Skocz do zawartości

Niemcy - Grecja


  

19 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

22 czerwiec, 20:45, Gdańsk

 

Podobnie jak w drugim ćwierćfinale rozgrywanym w Polsce wybór może być tylko jeden. Niemcy to jeden z faworytów turnieju i po prostu nie umiem sobie wyobrazić, że reprezentanci Grecji zrobią w tym spotkaniu coś więcej niż prośba o jak najniższy wymiar kary ;).

Odnośnik do komentarza

a ja Wam powiem, że liczę na niespodziankę. Grecy grają wybitny anty futbol i może przez przypadek udać im się coś 'wtłoczyć' do niemieckiej bramki. A przy wyniku 1-0 zamurują się tak wzorowo, że nawet Niemcy nie dadzą rady :)

 

Mam taką nadzieję ;)

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze Niemcy sa zbyt perfekcyjni, zeby Grecy mogli ich pokonac :] Niby Helmuty nie graja nic nadzwyczajnego, ale jednak sukcesywnie odprawiaja kolejnych rywali. Grupe wygrali z kompletem zwyciestw i tak naprawde nie sadze, zeby Grecja dala im rade, skoro nie dali rady Portugalczycy, czy Dunczycy (Holendrow z litosci nawet nie bede przypominal).

Odnośnik do komentarza

Jeśli Niemcy chcą spokojnie awansować, muszą atakować od pierwszych minut. Czekanie i czajenie się będzie działało raczej na korzyść Greków, którzy zapewne zamurują dostęp do swojej bramki i będą liczyć na jakąś kontrę albo stały fragment gry. Tu nie będzie miejsca na wielką piłkarską filozofię. Laga do przodu i jakoś to będzie. A jak się Niemcy zaczną denerwować, to i o sensację będzie łatwiej. Niemniej jednak, faworytem zdecydowanym są zwycięzcy grupy B i teraz tylko muszą to udowodnić.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że ujawni się użytkownik, który przestrzegał przed nazywaniem naszej grupy "śmieszną" i kazał czekać na ćwierćfinały. Portugalia z rozregulowanym celownikiem, ale jednak miażdżyła Czechów, a po Grekach przejechał się panzerkampfwagen tiger. Oto z jakimi drużynami nie potrafiliśmy uciułać czegoś więcej dwie bramki i dwa remisy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...