Skocz do zawartości

Patriotyczny odłam kibicowskiego ;)


lad

Rekomendowane odpowiedzi

tinieblador - jestes nieuleczalnie chory, Tworki juz wkrotce. Razem ze swoimi kolegami z Krytyki Politycznej czy innego głewna :D

Ja bardzo przepraszam, że nie na temat. Weź Ty się k***a ogarnij.

chyba nie liczysz na konstruktywną wypowiedź ze strony SZU? a już na pewno nie w tym temacie?
Odnośnik do komentarza

tinieblador - jestes nieuleczalnie chory, Tworki juz wkrotce. Razem ze swoimi kolegami z Krytyki Politycznej czy innego głewna :D

Przemówiła Rzeczpospolita Kibolska, jak zawsze rzeczowo i konkretnie. Właściwie to doskonałe odwzorowanie stanu umysłu przeciętnego polskiego jełopa ze stadionu.
Odnośnik do komentarza

Jak już dochodzi do sytuacji, że bronić wprost jakiegoś wydarzenia z udziałem kiboli się nie da bez otwartego przyznania się do bycia bezmózgim troglodytą, to wystarczy walnąć krótki post atakujący personalnie kogoś z drugiej strony barykady, bez konkretów czy argumentów.

 

Powtórzę się, ŻENADA.

Odnośnik do komentarza

A nie zenuje was milczenie mediow na temat dymow robionych przez Ruskow?:)

 

NIe wypowiadam sie konstruktywnie, bo w tym temaci e dawno temu juz mi sie odechcialo, nie bede walczyl z wiatrakami. Moze tez dlatego, ze jestem stadionowym jelopem - wasz klopot jest jednak taki, ze ja mam to w pizdzie:) Oczywiscie Ruscy przyjechali do Warszawy nastawieni pokojowo, szczesliwi i krzewili demokratyczne wartosci. Polskie bydlo wjebalo bezbronnym fanom pilki noznej. Sektorowka tez odnosila sie do liczby kibicow:) Dla mnie zenada jest bronienie nacji przez ktora nasi przodkowie zaznali tyle cierpienia i niewoli (z takiej postawy biora sie "polskie obozy koncentracyjne"). Uprzedzajac - mam gleboko w anusie wszelkie postepowe, europejskie idee, propagujace milosc i pokoj. j**ac ruska po wsze czasy, "Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości". Codziennie dziekuje Bogu, za to ze jestem z ciemnogrodu:)

 

 

403567_387734317953769_921237609_n.jpg

 

 

Ladne, prawda?

Odnośnik do komentarza

Chłopie, "Dla mnie zenada jest bronienie nacji przez ktora nasi przodkowie zaznali tyle cierpienia i niewoli". Sam piszesz o przodkach nacji, a co zrobili Ci "dzisiejsi" Rosjanie? Ucierpiałeś? Splamiono Twój kibicowski honor? Twoim zdaniem powinniśmy obić ryj każdemu Rosjaninowi lub Niemcowi, który wjeżdża na teren naszego kraju?

 

Ładne czy nie, to nie powód, żeby napierdalać się w DZISIEJSZYCH czasach po ryju.

Odnośnik do komentarza

Chłopie, "Dla mnie zenada jest bronienie nacji przez ktora nasi przodkowie zaznali tyle cierpienia i niewoli". Sam piszesz o przodkach nacji, a co zrobili Ci "dzisiejsi" Rosjanie? Ucierpiałeś? Splamiono Twój kibicowski honor? Twoim zdaniem powinniśmy obić ryj każdemu Rosjaninowi lub Niemcowi, który wjeżdża na teren naszego kraju?

Patrz zdjecie powyzej. No i tak jak mowilem - dzieki ludziom takim jak Ty, mamy dzis polskie obozy koncentracyjne i zbrodnie nazistowskie, a nie niemieckie.

 

 

E: A czym sa te DZISIEJSZE czasy? :D

Odnośnik do komentarza

Wypierdalaj. Po prostu wypierdalaj.

A teraz sobie wstaw ostrzezenie, dałnie:) Siaznista knaga ci w dupe. Jak juz mnie obrazasz to nie pisz chociaz "Ty" wielka litera, nie potrzebuje twojego szacunku :D

 

Niektore tepe strzaly nie rozumieja tez, ze nie wszyscy kibole to bandyci. Fajnie tak szufladkowac, nie? :D Nauczylem sie tego od was.

Odnośnik do komentarza

Kuchar, ale SZU Cię nie wyzywał, napisał tylko że jego zdaniem Twoje podejście jest złe i jego zdaniem przez osoby takie jak Ty zagraniczne media podają takie nazwy jak polskie obozy zagłady. On nie obrażał Ciebie, a Twoją postawę, jego zdaniem naganną, a Ty wyskoczyłeś z tekstem "Ty popierdoleńcu".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...