Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą otwieram dyskusję dotyczącą rang użytkowników. Zasada ich przyznawania jest prosta - kolejny poziom uzależniony jest od ilości postów.

 

Żeby było od czego wyjść utworzyłem roboczy schemat rang, które będą aktualnie funkcjonowały. Wygląda on następująco:

 

Nowy [0 postów]

Trampkarz [49 postów]

Junior [199 postów]

Dobrze rokujący junior [499 postów]

Rezerwowy [799 postów]

Zawodnik wyjściowej 11 [1000 postów]

Kapitan drużyny [2000 postów]

Fizjoterapeuta [3000 postów]

Scout [4000 postów]

Trener juniorów [5000 postów]

Trener rezerw [6000 postów]

Trener siłowy [7000 postów]

Asystent Managera [8000 postów]

Manager [9000 postów]

Prezes [10000 postów]

 

W takiej postaci będzie funkcjonował aż wspólnie ustalimy jak lepiej ponazywać te poziomy. Czekam na Wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza

Mi kompletnie określenia typu scout czy fizjoterapeuta wobec wyróżniających się użytkowników nie pasują. Sam pomysł nazewnictwa podobnego do FM jest ciekawy, ale po osiągnięciu statusu kluczowego zawodnika/kapitana - według mnie - powinno się tytułować właśnie tak jak proponował Icon.

Odnośnik do komentarza

Źle się wyraziłem :). Wątpię czy użytkownicy chcieliby być określani mianem fizjoterapeutów lub scoutów. Moja wizja:

 

Junior, młody talent, zaplecze zespołu, rotacja(to dyskusyjne), pierwszy zespół, kluczowy zawodnik, kapitan zespołu, trener juniorów, trener rezerw, asystent managera, manager, prezes, LEGENDA (to dla Melera ;) )

Odnośnik do komentarza

Rangi fajny pomysł, podoba mi się system Kuchara. Moja propozycja brzmi: co myślicie o tym, że rangi były w.. języku angielskim? Imho taki "Key player", "Team captain", czy "Team Legend" brzmią lepiej niż polskie odpowiedniki :)

nie

i nawet nie mam sensownego uzasadnienia, po prostu nie widze potrzeby zapozyczenia kolejnych slow z jezyka angielskiego czy jakiegokolwiek innego. jestesmy na polskim forum, a to jest polska scena :)

Odnośnik do komentarza

Źle się wyraziłem :). Wątpię czy użytkownicy chcieliby być określani mianem fizjoterapeutów lub scoutów. Moja wizja:

 

Junior, młody talent, zaplecze zespołu, rotacja(to dyskusyjne), pierwszy zespół, kluczowy zawodnik, kapitan zespołu, trener juniorów, trener rezerw, asystent managera, manager, prezes, LEGENDA (to dla Melera ;) )

 

Może coś w stylu "pierwszy rezerwowy"?

Podoba mi się propozycja Kuchara :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...