Skocz do zawartości

Doniesienia z Reprezentacji Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, jakie zagadki dajo w TV. Tam Ludo i Perquis mówią po polsku "normalnie".

Dla mnie alienacja Obraniaka to jakiś wymysł.

Że jak normalnie? W miarę płynnie czy raczej coś w stylu "Pozszdraffiam... polszkich... kibiczuf!"?

 

Pytam, bo nie oglądam ostatnio telewizji, wiec nie wiem.

 

ostatnio Dudka w wywiadzie mowil, ze dawno nie bylo tak dobrze, a nawet Ludo, ktory zawsze siedzial sam w pokoju wkoncu sie jakos zaaklimatyzowal.

Ale czego oczekujesz? Że reprezentanci będą rozpowiadać oficjalnie, pod swoim nazwiskiem dziennikarzom że ten jest fajny, a ten gbur i nie gada z nikim? Wypowiedzi typu "atmosfera w kadrze jest świetna" (pamiętam jak za Janasa przed mistrzostwami chyba mieli odgórny nakaz powtarzania tej formułki) można spokojnie ignorować, bo nic z nich się nie dowiemy.

Odnośnik do komentarza

W niedzielę na łamach francuskiej prasy ukazała się wypowiedź Ludovica Obraniaka, który miał powiedzieć, że nie czuje się częścią reprezentacji Polski i nie jest z nią zintegrowany. Teraz piłkarz odcina się od tej wypowiedzi. - Te słowa zostały zmanipulowane. Od początku nie wierzyli w nie członkowie sztabu kadry i inni zawodnicy - tłumaczy w rozmowie z „Super Expressem”.

 

Obraniak postanowił wytłumaczyć się ze swojej rzekomej wypowiedzi i zapewnił, że jego słowa zostały zmanipulowane.

 

- Francuski dziennikarz zadał mi pytanie, ale ono odnosiło się do mojego pierwszego meczu w reprezentacji. A wtedy było oczywiste, że jako ktoś zupełnie nowy, nie byłem jeszcze w pełni zintegrowany z zespołem. (...) Ale jestem zbulwersowany, że słowa, które odnosiły się do pierwszego meczu zostały zmanipulowane i "przeklejone" do teraźniejszej sytuacji. Jestem bardzo zły i zaraz skontaktuję się z tymi, którzy narobili takiego hałasu. To ostatnie, co jest mi potrzebne na kilka dni przed EURO. Chcę się skupić teraz na piłce, a nie na tłumaczeniu, że ktoś przekręcił moje słowa - powiedział piłkarz kadry Franciszka Smudy.

 

http://euro.wp.pl/title,Obraniak-to-manipulacja-jestem-zly,wid,14545467,wiadomosc.html

 

 

Jak widać ktoś szukał sensacji, cała sprawa była od początku mocno wątpliwa. Niemniej szkoda, że takie coś wypłyneło, zawsze to jakieś zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...