Skocz do zawartości

Ciekawe aplikacje na komórki i tablety


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Właściwie to nie wiem nawet jak wpisać zapytanie w google, więc może ktoś mi pomoże jak opiszę to tu:

 

Google Books na telefonie ma opcję sprzężenia z Google Tłumaczem, tzn po zaznaczeniu fragmentu tekstu mogę kliknąć w popupie na ikonę translate i bez wychodzenia z Google Books pojawia się na ekranie tłumaczenie. Tyle że tłumaczenie jest zawsze z "Wykryj język", i czasem muszę dodatkowo ustawiać błędnie wykryty język, co robi się czasochłonne i denerwujące.

 

Sprawdzałem w opcjach Google Books i Google Tłumacz, nie da się ustawić na stałe języka. Ustawiłem też parę języków w samym Translate, ale w książce cały czas wykrywa język. Ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza

Wort - doskonała darmowa apka dla piwowarów. Bezpłatna alternatywa dla BeerSmitha. Na Androidzie śmiga bardzo fajnie. Ma w bazie wszystkie style BJCP i dużo składników. Jak ktoś się nudzi w autobusie albo w pracy, a lubi składać receptury piwne, to polecam.

Odnośnik do komentarza

Właściwie to nie wiem nawet jak wpisać zapytanie w google, więc może ktoś mi pomoże jak opiszę to tu:

 

Google Books na telefonie ma opcję sprzężenia z Google Tłumaczem, tzn po zaznaczeniu fragmentu tekstu mogę kliknąć w popupie na ikonę translate i bez wychodzenia z Google Books pojawia się na ekranie tłumaczenie. Tyle że tłumaczenie jest zawsze z "Wykryj język", i czasem muszę dodatkowo ustawiać błędnie wykryty język, co robi się czasochłonne i denerwujące.

 

Sprawdzałem w opcjach Google Books i Google Tłumacz, nie da się ustawić na stałe języka. Ustawiłem też parę języków w samym Translate, ale w książce cały czas wykrywa język. Ktoś ma jakiś pomysł?

 

Niestety nie mam doświadczenia, ale alternatywą może będzie Amazon Kindle? Tam masz słowniki i możesz każde słowo sprawdzać w nim, co jest nawet lepsze niż bezpośrednie tłumaczenie, bo czytając opis słownikowy dalej rozwijasz ten język ;)

Odnośnik do komentarza

Evil Apples

 

 

Znakomita darmowa wersja online znanej gry karcianej Cards Against Humanity, w której to gracze muszą dokończyć rozpoczęte przez sędziego zdanie używając jednej z kart, którą otrzymali. Następnie sędzia wybiera najśmieszniejszą lub najbardziej pojebaną opcję i ta osoba otrzymuje punkt. Całe sedno zabawy tkwi w tym, że karty są przepełnione czarnym humorem, prymitywnymi, rasistowskimi, seksistowskimi tekstami, godnymi starego sadistic.pl :) Polecam! Jakby się ktoś skusił, to możemy organizować friend games za darmo. Gry z randomowymi ludźmi kosztują 1 ciastko. Na początek masz chyba 4, ale jak wygrywasz grę, to dostajesz 3 kolejne.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

http://qonqr.com/

 

Gra na iPhone i Windows Phone oparta na GPS i kontrolowaniu terenu. Jest system doświadczenia i ulepszeń. Doświadczenie dostajemy oczywiście za ataki, a kasę na ulepszenia "produkują" nam bazy, które budujemy. Żeby wybudować bazę musimy fizycznie być w danej lokalizacji (promień ok. 2km). Jeżeli nasza frakcja kontroluje daną strefę to maks. ilość kasy mamy po 4h, a jeżeli wroga frakcja to musimy czekać 8h. Mamy do wyboru 3 frakcje. W Polsce w zależności od regionu jeszcze różna liczba graczy, ale generalnie całkiem sporo ludzi. Gdyby ktoś się rejestrował to prosiłbym o podanie mojego nicka - Ingenting jako polecającego. Dzięki temu ja i nowa osoba dostaniemy dodatkową kasę.

 

Oczywiście w razie pytań służę pomocą. ;)

Odnośnik do komentarza

Od GPS zależy w której strefie możesz zbudować bazę (tylko tę w której aktualnie przebywasz) i gdzie możesz wysyłać swoje jednostki (nanoboty). Każdy atak ma swój ograniczony zasięg. Od bodajże 5 kilometrów do 500 (rakiety). Jak patrzyłem u siebie to rakiety mogłem wysłać aż do Gdyni. ;)

 

 

Wersja na androida jest w planach, ale nie wiem kiedy mają wypuścić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://thelastdoor.com/

 

Nie jestem fanem przygodówek, ale ta wyjątkowo mi się spodobała. W weekend była za darmo na Windows Phone (może jeszcze jest?), ale generalnie dostępna jest na wszystkie systemy - także na kompa. Pixelowa grafika + klimat Lovecrafta współgrają zaskakująco dobrze. Dla mnie plus jest taki, że zagadki nie są zbyt wydumane, choć czasem nieoczekiwane - to drugie dzięki mistycyzmowi jaki w opowiadaniach Lovecrafta był zawsze. Minus jest tylko taki, że na moim czterocalowym ekranie nie zawsze udaje mi się dostrzec przedmioty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakies hinty jak w to lepiej grac?

Np nie wiem za bardzo jak puscic pilke po ziemi a jak podniesc strzal. mam wrazenie, ze mi to losowo wychodzi.

Poza tym nie za bardzo widze, jakie sa cele na 3 gwiazdki przed levelem.

 

Ale gierka fajna, jestem w połowie 2 sezonu w Palermo i tuż po debicie w kadrze ;) Gol z Arabia Saudyjska na 2-1 w 85 min :P

Odnośnik do komentarza

To co zauwazylem - jesli zaczniesz malowanie za pilka (blizej pilkarza) to idzie lob. Jesli zaczynasz przed pilka to idzie plasko.

Kurde przeszedlem 60lv i musze uzupelniac starsy bo mi brakuje do lv.

Przy 3 golach do strzelenia to wkurzajace szczegolnie jak jeden ma byc od slupka o drugi skorpionem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...