Skocz do zawartości

Ciekawe aplikacje na komórki i tablety


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

szukam aplikacji, która pozwoli mi na przeglądanie korespondencji sms na komputerze po uprzednim zrzuceniu jej z telefonu

 

telefon Samsung S3, android 4.1.3

 

potrzebuje to po pierwsze do backupu, po drugie łatwiej się czyta

 

whatsup na przykład robi świetny zrzut do txt, dla androida też coś takiego by się sprawdziło. anyone ?

Odnośnik do komentarza

Airdroid sprawdź choć tam chyba nie ma backupu.

 

EDYTA sobie przypomniała. SMS Backup+Restore. Uploaduje Ci smsy (i historię połączeń) na mejla, nawet robi to automagicznie. Kiedyś tego używałem i nawet fajnie się to sprawdzało. Tworzy sobie swoją etykietę na Gmailu i tam masz wszystko w wątkach.

Odnośnik do komentarza

Próbuj T-m

 

Log into outlook.com and then right-click on one of the categories under "Quick views" on the left hand side bar.
When the pop-up menu appears, select "Manage Categories"
On the screen that comes up, tick "Quick View" and "Filter" for the Contacts category.
You'll see "Contacts" appear as a new Quick View.
Hit it, and you should see your SMS messages pop up in there.
Needless to say, you need to have text message backup enabled on your phone for this to work.
Note: This method doesn't seem to work for everyone.
Odnośnik do komentarza

 

Próbuj T-m

 

Log into outlook.com and then right-click on one of the categories under "Quick views" on the left hand side bar.
When the pop-up menu appears, select "Manage Categories"
On the screen that comes up, tick "Quick View" and "Filter" for the Contacts category.
You'll see "Contacts" appear as a new Quick View.
Hit it, and you should see your SMS messages pop up in there.
Needless to say, you need to have text message backup enabled on your phone for this to work.
Note: This method doesn't seem to work for everyone.

 

 

Nie działa :| już to wcześniej widziałem, ale u mnie nigdzie w sie nie wyświetlają ani wiadomości sms, ani skype

Odnośnik do komentarza

Airdroid sprawdź choć tam chyba nie ma backupu.

 

EDYTA sobie przypomniała. SMS Backup+Restore. Uploaduje Ci smsy (i historię połączeń) na mejla, nawet robi to automagicznie. Kiedyś tego używałem i nawet fajnie się to sprawdzało. Tworzy sobie swoją etykietę na Gmailu i tam masz wszystko w wątkach.

mam tą aplikację nawet... tylko do tej pory nie widziałem innej funkcji niż export do XML ... muszę to obczaić, dzięki
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...