Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
tio

Ciekawe aplikacje na komórki i tablety

Rekomendowane odpowiedzi

The Walking Dead część pierwsza za darmo na iOS :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktos jak zmusic Dolphina Mini albo zwyklego do synchro zakladek i danych z desktopowym chrome?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie działa Ci to połączenie z kontem Google które jest w opcjach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa, ale gowno daje. Dolphin nie ma takiej natywnnej opcji. To występuje ofkoz w defaultowej przeglądarce ICS-a i w chrome, ale ani jedną, ani druga IMHO się nie umywaj do delfina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polećcie jakąś fajną gierkę na Androida, coś prostego, logicznego do tramwaju. Ostatnio grałem w Buble Totem, ale już mi się kapkę znudziła, zresztą wszystkie plansze przeszedłem, a apdejtu ani widu, ani słychu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szachy? Niedawno przegapiłem swój przystanek bo miałem emocjonującą końcówkę partii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem fanem szachów. Wolę jakieś puzzle, coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Where's My Water może nie do końca pasuje do Twoich wymagań, ale pełna wersja naprawdę jest warta zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Live Score Adicts - trafiłem niedawno. Aplikacja mistrz, bardzo rozbudowany livescore z dużą możliwością personalizacji. Można sobie ustawić ulubione drużyny i przypomnienia o meczach, wynikach itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś ciekawego dla użytkowników iPada. W AppStore od jakiegoś czasu dostępne jest Star Wars: Knights of the Old Republic. Cena trochę wysoka (~10 euro), ale wrażenia z gry podobne do tych na PC :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja ściągnąłem dziś FIFA 14 (za darmo, choć za karierę i inne tryby koszt ok 20 zł). Nie grałem dotąd na komórce w piłkę ale wrażenia jak najbardziej pozytywne, świetna grafika, sterowanie na początku trochę trudne ale fajnie wykorzystuje "mizianie po ekranie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FIFA całkiem fajna (pobrałem pełną wersję). Też ciężko jest mi się przekonać do sterowania. Mam wrażenie, że moi zawodnicy za wolno reagują no to co robię (może to jednak kwestia klasy zespołu). Przymierzam się do zakupu NFS Most Wanted, podobno najlepsza "ścigałka" na iOS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W FIFA 14 przestawiłem się na sterowanie "a'la pad" i na poziomie amator wygrałem Ligę Mistrzów Pogonią Szczecin. Niestety, sukces ten nie sprawił, że budżet transferowy został zasilony milionami euro, których się spodziewałem. Prawdę mówiąc więcej kasy dostałem od sponsorów za zdobycie Pucharu Polski. Generalnie kariera jest beznadziejna ale gierka do "popykania" na kibelku jak najbardziej się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W AppStore pojawiło się niedawno... GTA: San Andreas :O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ochotę, szczególnie po zakończonym GTA V, ale w GTA na komórce nie podobało mi się sterowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś dla fanów RPG. W AppStore można od dzisiaj pobrać Baldurs Gate II (I jest tu już od jakiegoś czasu) w nowej, rozszerzonej edycji. Cena nie jest niska, bo wynosi 13€, ale dla wielu jest to pozycja obowiązkowa :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polećcie jakiś fajny odtwarzacz muzyki na Androida (samsung galaxy gio). Winamp wersja free jest ubogi i, podobnie jak MortPlayer którego obecnie używam, bywa irytujący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi