Skocz do zawartości

Ciekawe aplikacje na komórki i tablety


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Hejka, organizacyjne świry. Z jakich narzędzi/apek w stylu organizera korzystacie? Na razie próbowałem Wunderlist, ale nie wiem czy mi podpasowało, potestuje jeszcze. Oczywiście musi być jako apka na Macu + iPhone dla wygody i mieć jak najwięcej opcji, poza alarmami itp to tworzenie list, podlist, folderów i chuj wie co jeszcze. Preferowałbym narzędzie darmowe, ale jakieś tanie rozważę.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...
W dniu 22.03.2019 o 10:55, ajerkoniak napisał:

Hejka, organizacyjne świry. Z jakich narzędzi/apek w stylu organizera korzystacie? Na razie próbowałem Wunderlist, ale nie wiem czy mi podpasowało, potestuje jeszcze. Oczywiście musi być jako apka na Macu + iPhone dla wygody i mieć jak najwięcej opcji, poza alarmami itp to tworzenie list, podlist, folderów i chuj wie co jeszcze. Preferowałbym narzędzie darmowe, ale jakieś tanie rozważę.

Zle do tego podchodzisz. Najpierw opracowujesz system organizacji - nawyki, zasady, itd. a potem dobierasz do tego narzędzia.

 

Moim zdaniem nie ma jednej komplementarnej appki do zarzadzania zadaniami w czasie, ale jest kilka zasad, ktore IMHO warto rozwazyc:

  • Musi miec widok kalendarza
  • Im prostsza tym lepiej IMHO. Dobre jest Nozbe - rozbudowane, praktyczne itd., ale dla mnie - zbyt zlozone. Obsluga zajmuje za duzo czasu.
  • Musi sie dac ustawic czas trwania zadania i to musi byc widoczne (zablokowane) w kalendarzu.
  • Musi miec sprawne przypomnienia
  • Przydatna jest opcja odhaczenia, odfajkowania zadania.

W pkt. 2 chodzi o zasade time blocking. Masz zadanie X, Y i Z i wpisujesz sobie do kalendarza, że nad X siedzisz 2h, nad Y 1h i nad Z 4h. Bo z listami zadan jest ten problem, ze mozesz w nich najebac pisiont na dzien, ale doby nie rozciagniesz. Do tego dochodzi zasada priorytetow i najwazniejszych, najtrudniejszych zadan na poczatek dnia.

 

W pkt. 4 chodzi o to, ze niektorzy uzywaja tylko kalendarza google. W nim nie da sie wykreslic zadania, zeby miec wizualnie odfajkowane.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...