Skocz do zawartości

Ciekawe aplikacje na komórki i tablety


Rekomendowane odpowiedzi

Openbazaar to aplikacja umożliwająca handel między ludźmi bez pośrednictwa państwa i banku centralnego. Wykorzystując naturalne, niezbywalne prawo każdego człowieka do podejmowania dobrowolnych interakcji, możecie za Bitcoiny kupować i sprzedawać swoje towary innym wolnym ludziom korzystającym z kryptowalut i OB. Polecam.

 

Tu artykuł na ten temat:

 

https://fee.org/articles/with-openbazzar-everyone-can-be-a-retailer-without-permission/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

http://sirnic.com/polecam wszystkie gry na androida od nich. Małe studio robią w sumie niewielkie gry logiczne, które wciągają jak cholera. Jak ktos polubił 2048, to w tych grach powinien się odnaleźć jak ryba w wodzie.
Zacząłem od Atomas, gry której zasady ciężko opisać, ale spróbje. Atomy są zlokalizowane na pierścieniu, atomy można łączyć, a także dokonywać fuzji na zasadzie 2 atomy o mniejszym nominale dają większy za pomocą specjalnego katalizatora reakcji. Do gry jest dołożony świetny samouczek,który raz dwa pozwoli celem gry jest wykręcenie największego wyniku (rekord mój - doszedłem do polonu)
Drugą fajną grą od nich jest nowa ich produkcja Bad Banker. W skrócie chodzi o uzyskanie najlepszego wyniku i wykurzenie konkurencji, z planszy gry.Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

przyszedł mi zajebisty uchwyt na telefon do roweru z ali express za 3 zeta i w związku z tym chciałbym jakąś apkę, która będzie mi możliwie najlepszym licznikiem rowerowym (android), polecacie coś? Bo np. na Endomondo tylko dwie rzeczy mogę przeglądać to niech się walą na cyce, Run Keeper to samo.

Odnośnik do komentarza

jak mi kolega wyśle, bo on zamawiał, to podam.

nie jest jakiś wymyślny, zwykły gumowy, ale trzyma bardzo solidnie (jadąc po bardzo dużych wertepach nie mam stracha).

 

 

 

https://pl.aliexpress.com/item/2016-New-arrival-Universal-silicone-smart-phone-mount-holder-stand-fit-for-bike-bicycle-motorcycle-Super/32682222341.html?spm=2114.13010608.0.74.KvBVxqten

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

80 days

Czaiłem sie długo, no bo przecież to tylko interaktywna książka, poza tym taka, która znam, więc czym mnie może zaskoczyć? Otóż może. To co zrobili z klasyczna powieścią Verne'a jest genialne. Całość wciąga niesamowicie i aż żałuje, ze nie miałem okazji poczytać/pograć w podróży, bo wtedy zabawa zapewne jeszcze lepsza. Ja okrążyłem świat już 5 razy (jedna podróż to 2-3h) i nie odwiedziłem choćby połowy ze 169 miast :) i nadal nie mam dosyć. W linku widzę jest tez wersja na stacjonarne kompy, ale polecam bardziej na urządzenia mobilne, zwłaszcza do podróży, albo od biedy do łóżeczka jako lektura do poduszki :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...