Skocz do zawartości

Ciekawe aplikacje na komórki i tablety


Rekomendowane odpowiedzi

‎Czy ktos orientuje sie czy istnieje dobra aplikacja na BlackBerry 10 do uzywania forum internetowych? Kupiem I uzywalem tapatalka, ale wiesniaki go usunely ze sklepu I teraz podczas odpisywania na forum poprzez przegladarke nie akceptuje mi ani akapitow, ani przycisku wyslij (dziala za to pelny edytor).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Ktoś ma jakąś sprawdzoną apkę typu volume booster? W pociągach ostatnio coraz głośniej, a filmy coraz cichsze ;)

 

Na telefonie miałem DSP Manager by CyanogenMod - który był fenomenalny, ostatnio przerzuciłem się na tablet na jellybean, ale tam odpowiednika nie znalazłem.

 

Chodzi mi o to, mówiąc krótko, by czasowo zwiększyć głośność powyżej tych 15. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hitman Go - na iOS. Mobilny Hitman jako... logiczna gra planszowa. Bardzo wciąga, zagadki nie są trudne ale parę razy było dość trudno. Piękne plansze, klimatyczna muzyka, fajna rozrywka, choć dość krótka.

Odnośnik do komentarza

Mnie wciągnął Doodle God. To gra logiczna, która polega na "wytworzeniu" z czterech podstawowych żywiołów 135 innych hmmmm obiektów nazwijmy to. Gra bardzo wciąga, choć niektóre połączenia są dość absurdalne i niezrozumiałe

Za 3,50 pykam cały wieczór i "wynalazłem" już nawet ryby, cegły i maszynę parową :)

Odnośnik do komentarza

O wersji Flash dowiedziałem się po kupieniu wersji mobilnej i nie konfrontowałem obu, także nie wiem :)

 

jmk - ja mam w wersji na WP. Z darmówek najlepiej mi się gra w Tetris Blitz, aczkolwiek doszedłem w niej do ściany, za którą są mikropłatności, które tak naprawdę są makro.

Jest jeszcze mobilny Panzer General, ale tam też są jakieś mikro/makropłatności.

Odnośnik do komentarza

w wersji flashowej jest trochę wiecej rzeczy do połaczenia. Zaletą gierki jest to że jest na praktycznie każdą platformę, mi się udało znaleć wersję na stareńkiego symbiana s60, ale nawet Java jest.

Mój błąd z tymi 135 elementami. To był cel na "drugi etap". Obecnie jestem w czwartym i sumaryczna liczba połączeń to 235.

Z rozpędu kupiłem też Doodle Devil. Tam jest fajny system podpowiedzi, ale niestety płaci się za nie monetkami, które nierozsądnie przegrałem na minigierce. Myślałem, że ich zapas się odnawia, w końcu zapłaciłem za grę. Ale nie, musiałbym dokupić za jakieś absurdalne kwoty.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...