Skocz do zawartości

Edycje kolekcjonerskie/limitowane


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, że brakuje na forum tematu, w którym można podyskutować na temat edycji kolekcjonerskich gier - oczekiwań graczy czy newsów na ten temat.

 

Mieszcząc się w tej drugiej kategorii, przyznaję, że dzisiaj bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie informacje na temat Borderlands 2. Grę Gearbox Software, oprócz edycji standardowej, będzie można kupić w dwóch wydaniach: kolekcjonerskim i limitowanym. I tak w Ultimate Loot Chest (wydanie limitowane), oprócz wielu, różnych gadżetów, dostępna również będzie... replika skrzyni, jaką można spotkać w grze. Wygląda to naprawdę świetnie (poniżej screen), ale podejrzewam, że taki bajer będzie kosztowny.

 

Wydanie kolekcjonerskie Borderlands 2:

 

 

Zawartość:

  • figurka Marcusa Kincaida
  • artbook w twardej oprawie
  • zestaw naklejek
  • mapa Pandory
  • kod do pobrania cyfrowego komiksu
  • zestaw bliżej niesprecyzowanych DLC.

borderlands-2-edycja-kolekcjonerska_174v9.jpg

 

 

Wydanie limitowane Borderlans 2:

 

 

Zawartość:

  • zawartości edycji kolekcjonerskiej
  • repliki czerwonej skrzyni na skarby, którą można znaleźć na Pandorze
  • metalowego pudełka na grę
  • grafiki pokazująca wszystkie stwory z Pandory
  • czterech litografii
  • notek sir Hammerlocka
  • mapy Pandory wydrukowana na tkaninie
  • certyfikatów autentyczności.

borderlands-2-edycja-limitowana_174v9.jpg

 

Źródło: CDAction.pl

 

 

Jak sprawa ma się u Was? Macie w posiadaniu jakieś kolekcjonerski lub czekacie na jakieś? Uważacie, że warto je w ogóle mieć? Czy są opłacalne, biorąc po uwagę stosunek cena - jakość?

Odnośnik do komentarza

edycje kolekcjonerskie zazwyczaj kuszą jakimś gadżetem ;) bardzo mnie kusiły edycje kolekcjonerskie serii Assasin's Creed, bardzo fajną jakość prezentowały figurki głównych bohaterów gry, ostatecznie się nie zdecydowałem na żadną z nich. powód był dość prozaiczny, dość często się przeprowadzam, mam mało miejsca na najpotrzebniejsze rzeczy do użytku codziennego, jednak jak już w końcu znajdę miejsce, to jest fajna pamiątka po ukończeniu gry, pozwoli odtworzyć wspomnienia z rozgrywki

 

 

popatrzyłem trochę na edycje kolekcjonerskie Diablo III, ceny niektórych "wersji" dochodzące do 1000zł budzą we mnie mieszane uczucia, to 5x więcej niż podstawowa wersja gry, to nie dla mnie

Odnośnik do komentarza

Z pewnością dużym plusem kolekcjonerki Diablo było to, że mieszkańcy Warszawy mogli na nocnej premierze zdobyć swój egzemplarz z podpisem pracowników Blizzarda, którzy to byli obecni w Złotych Tarasach.

 

Zgadzam się z tym, że zazwyczaj kuszą jakimiś gadżetami - jednak minus tego jest taki, że czasami są to zupełnie niepotrzebne pierdoły, innym razem coś, co naprawdę może się przydać. Do tej drugiej kategorii możemy zaliczyć m.in. pendrive'y soundtracki (chwała za to, że soundtrack Skyrim dali do podstawowej wersji ;)), "behind the curtain", koszulki czy torby. Nie rozumiem natomiast tego, jeśli jakaś kolekcjonerka oferuje tylko jakieś pierdoły, w stylu naklejka czy jakieś DLC - wówczas naciąga się ludzi, którzy płacą za coś, co im się kompletnie nie przyda (o ile soundtrack można posłuchać, tak wątpię, by kogoś "cieszyła" jakaś naklejka z logiem gry/firmy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...