Skocz do zawartości

Diablo seria


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę się podlansuję moim wychuchanym Mnichem ;)

Proszę weteranów 60 levelu i wyższych poziomów trudności, by się nie śmiali ;)

 

Nie wiem jakie bonusy maja inne klasy, ale "czuj" dobrze mi podpowiedział, że mnich będzie ciekawą klasa żeby rozpocząć zabawę z D3. Mantra uzdrawiania, fala światła i siedmiostronne uderzenia (1777% obrażeń :keke:) robią z niego czołg, który póki co turla się przez koszmar z uśmiechem na ustach ;) Jestem w akweduktach w Akcie II i do tej pory zabito mnie raz, gdzie w ferworze walki zamiast Q wciskałem W :/

 

Guli, gdzie są Twoje postacie? Masz tylko tę Jadzię? :keke:

Odnośnik do komentarza

Próbowałem wrócić do tej gry...No ale się nie da :/ Jestem cholernie zawiedziony, kupowałem tą grę z nadzieją że na lata ! Przykuje mnie do kompa, tym czasem doszedłem do drugiego aktu inferno i w tym momencie nie ma rzeczy, która sprawiłaby że chciałbym grać dalej(prócz me_who`a :D). Znajdywanie itemów nie daje żadnej frajdy, w 2 jak sie znalazło GF`a to wiedziałeś że mas uber potężny item i że możesz go przehandlować na dowolny item o podobnej sile. Tym czasem epicki są gówno warte, bo a)mają losowe statystyki b)żółte itemy są zdecydowanie lepsze. Kolejna sprawa PvP... w D2 napieprzałem aż głupi mimo że system był totalnie nie zbalansowany, do tego człowiek miał jeden build i musiał się pogodzić z faktem że jeśli coś spieprzył to nie prędko da radę to zmienić. No i najważniejszy aspekt sprawy czyli COMMUNITY. D3 po prostu tego nie ma, ludzie wolą grać samemu na wyższych poziomach trudności, bo jest łatwiej. Handel poprzez AH sprawia że kupujący i sprzedający sa anonimowy, w D2 ogromną frajdę dawał sam bartering. No i klany...Tych również D3 nie ma, tym czasem to była chyba najważniejsza rzecz, która sprawiał że godzinami nie odchodziłem od kompa. Turnieje, zloty...Walki klanowe, intrygi, spiski, kłótnie między klanami, fora...To wszystko żyło(do pewnego czasu). Teraz tego nie ma, jest tylko gra pozbawiona duszy ? Brakuje mi w tej grze wielu rzeczy i chyba już nie będę w stanie do niej wrócić, smutne biorąc pod uwagę jakie wiązałem z nią nadzieje.

Odnośnik do komentarza

Kupa mięci ;)

Panowie Guli i Feanor te postacie co graliśmy moze zostawimy do wspólnej eksterminacji mobków? Ja jestem bardzo rzadko w domu, ale chętnie bym ponaparzał w takim składzie. Do solówek mam tego mnicha, ale hunterkę zostawię na multi.

Nie chcę nikogo do niczego zmuszać i blokować postać, ale byłoby osom, jakbyśmy w trzech przeszli grę :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Gra ktoś HC? Ja utknąłem sorką [26lvl] przed Belialem. Nie pamiętam czy 2400HP wystarczy, poza tym nie mam nic na truciznę - trzeba będzie pofarmić elity w I akcie w kompleciku do znajdowania atrakcyjnych artefaktów.

Wszedł patch 1.0.5 i chyba trochę ułatwili. Na inferno spokojnie farmie w I akcie - również w stroju do znajdywania artów (chyba coś ok +130%) i z HP 29k (a jeszcze wczoraj nawet 22k HP). Z elit często wypadają po 3 żółte przedmioty (doctor 60 lvl i 4 lvl pagonowy), a w ostatnim tygodniu znalazłem legendarną kuszę 60 lvl i legendarną maskę doktora 57 lvl. To już razem 7 legendarnych - reszta niskopoziomowa. Jestem dość zadowolony, bo jeden mój kolega nie znalazł jeszcze żadnego. :>

 

Przeliczyłem i jednak 172% do znajdywania (bez jednego pierścienia i broni).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...