Skocz do zawartości

Diablo seria


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

OK, na razie zassałem Startera, grę główną będę miał na dniach. Pierwsze co musiałem zrobić: zmieniłem język na angielski, polski na maksa nie współgra ze wspomnieniami, a te grają dla mnie w Diablo niepoślednią rolę (poza tym, zatrudniono tych samych lektorów "co zawsze", dziewczynę mam wrażenie słyszałem już w czasach Baldurs Gate (aczkolwiek tam Fronczewski był znakomity)). I cóż mogę powiedzieć, magia znowu zadziałała usmiech.gif Aczkolwiek zastrzegam, nie wiem jak bym do tego podchodził bez bagażu wspomnień, bo nie miałbym przecież wtedy tego ukłucia w sercu gdy odwiedziłem ruiny kuźni ze Starego Tristram z czasów jedynki...

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam, czy na koszmarze da się przejść tę grę. Mam cholerne problemy z zabiciem rzadkiego (żółtego) przeciwnika, a niebieskie też sprawiają dużo trudności. Co to dopiero będzie na hellu czy inferno – wolę nie myśleć ;).

 

Wie ktoś jak na kanale battlent’u linkować swoje przedmioty? Widzę, że inni to robią, ale nie mam pojęcia jak.

Odnośnik do komentarza

Na chatcie po prostu kliknij shift + item.

 

Co do poziomu trudności, to cóż...Na tym polega kombinowanie z buildem, jeden robisz pod gre zespołową(jak najwięcej dmg) a drugi pod gre solo(stuny, teleporty, ogólnie wszystko co pozwoli ci przeżyć dłużej).

 

A tu jeszcze zdjęcie z małego buga, który ostatnio nam się przytrafił :)

 

 

579576_383416905027853_100000786402825_1005201_165275299_n.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Mnichowi poza "kastetami" jakieś bronie dają bonusy?

Bo nawet coś tam zmajstrowałem u kowala, jakąś dwuręczną specjalną dla tej klasy, ale "na oko" nic nie daje takiego pałeru jak dwa "kastety"

Ogólnie, to jesteście świnki, bo kupiłem grę ;) Mimo ostrzeżeń Senseia (który ma bosko koszulkę ;))

Odnośnik do komentarza

Z Gulim połupaliśmy troszkę na nowych postaciach (on wielkim barbem, ja mała hunterką) i było bardzo fajnie. Co prawda na starcie czułem się jak piąte koło u wozu, bo startowe umiejętności huntera są dość skromne, ale jak już odblokowałem "MG42" to jest to jakieś wsparcie dla tanka :)

Chętnie popykam ta postacią w szerszym gronie, samemu trochę za dużo roboty i znowu na normalu łupać....

 

No i tu dochodzimy do sedna - mam (tak mi się wydaje) fajnego mnicha, którego chciałbym spróbować na koszmarze. Ale żeby od razu się nie nerwować licznymi zgonami chętnie bym przyciął w grupie :) Może jutro dam radę usiąść wieczorem, a jak nie to w weekend ktoś by pograł?

Odnośnik do komentarza

Polecam :) Bardzo ciekawa postać :] Z obcymi nie lubię grać, więc zacząłem samemu na koszmarze i na razie jakoś sobie radzę, co mnie zaskoczyło :keke: Co do postaci to najbardziej zwariowana wydaje mi się postać szamana, ale nie wiem czy umiałbym kimś takim w ogóle grać.

Z Gulim graliśmy od nowa (bodaj na 6 lvl wbiłem hunterką), monka w drużynie nie mamy, więc imo bys pasował

 

Ja na jutro jestem otwarty - okolice wieczora pasują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...