Skocz do zawartości

Diablo seria


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Robimy ustawkę dzisiaj np. o 20.30? Kto się pisze? Ja tym razem zmienię postać na łowcę demonów, bo barbarzyńcę ma już Guli. Jak się uda, to podciągnę się parę leveli od zera w górę, by nie tym razem nie odstawać w dół ;).

 

Odnośnie stworów, to im więcej jest graczy, tym większa ilość przeciwników staje im na drodze. Tym samym, grając przykładowo w 4-kę, gdy się połowa ekipy będzie ociągać, to można wpaść w konkretne problemy. Czytałem, że na multiplayerze także skarby generowane są dla każdego z graczy osobno, czyli przykładowo każdy może podnieść tę samą kupkę złota, ale nasz eksperyment wykazał, że magiczne przedmioty nam się podczas "zbieractwa"nie powtórzyły... więc wypadałoby się temu dokładniej przyjrzeć.

 

Hawkeye: gra jest bardzo droga, ale czym innym jest nisko oceniać samą jakość gry (bo w żadnym wypadku kiepska nie jest), a co innego jakość gry względem jej ceny, tudzież wrażeń oferowanych osobom nie znającym tej serii. Komentarz dotyczący "piratów" wynika z tego, że widziałem sporo wpisów typu "gra jest do dupy, niedopracowana i singla można przejść w 5-6 godzin" - co jest stekiem bzdur, wynikającym z tego, że skoro kogoś nie stać, to przynajmniej powprowadza innych w błąd.

Odnośnik do komentarza

O proszę nie wiedziałem że tylu fanów d3 się tu znajdzie. Cóż myślę że to dobre miejsce aby pokrótce opowiedzieć jak wyglądało moje czekanie na premiere d3 :).

 

Co by nie mówić ale 12 lat oczekiwania zrobiły swoje, tak więc jak tylko dowiedziałem się że empik organizuje nocną premierę i grę będzie można kupić już o 21!(servery miały być odpalone o 00:01) to bez wachania postanowiłem zarezerwować sobie odrobinę czasu i udać się zaopatrzony w gotówkę na zakup pudełkowego d3. Szczerze mówiąc rano nie przewidywałem stania w kolejce, przekonany wręcz byłem że kolejki to pewnie będą ale w Warszawie, w końcu tam odbył się event z prawdziwego zdarzenia, konkursy, wywiady z pracownikami blizzarda, cosplay. W sz-n natomiast nic z tego nie miało mieć miejsca, także miałem nadzieję na szybki i bez problemowy zakup gry. Zaczynałem mieć jednak wątpliwości kiedy praktycznie od 11 mój telefon nie przestawał dzwonić, co chwile kolejni znajomi dopytywali się czy idę, czy kupuje kolekcjonerkę etc. Zgadałem się z kumplem więc że pójdziemy sie wcześniej spytać ile jest kolekcjonerek i wersji pudełkowych ot tak dla pewności. O 17 byliśmy już pod empikiem, informacji o dokładnej liczbie koszulek(miały być dodawane do pierwszy kilku kopii gry) oraz samej gry, nie chciano nam podać. Innymi źródłami jednak dowiedzieliśmy się że kolekcjonerki jest dosłownie kilka sztuk a pudełkowej w granicach 300. Kolejki w zasadzie jeszcze nie było więc postanowiliśmy pójść coś zjeść, przejść się, ogólnie zabic jakos czas wtedy to jednak zadzwonil do mnie moj znajomy z Warszawy z informacja ze od godziny 13 juz przynajmniej ponad 1.5k ludzi czeka na premierę, tak więc po krótkiej dyskusji zdecydowaliśmy się stanąć w kolejce(nasze niezdecydowanie wykorzystały z 3 inne osoby). Tak więc od 17:30 byliśmy już w kolejce, nie ma sensu żeby opowiadać co się działo w między czasie bo działo się sporo :). Zapoznaliśmy się z większą częścią ludzi stojących w kolejce, ktoś kupił whiskey...My z kolei vódkę :P Także nawet moja wrodzona nieśmiałość nie przeszkodziła mi w rozmowie z towarzyszami niedoli. Były wspominki z d2 (stay awhile and listen :D), wymiana tagami battlenet a w międzyczasie kolejka rosła i rosła... Koło 12 zaczęło się robić nerwowo, ochroniarze kiepsko sobie radzili z ludźmi którzy wchodzili w kolejke i olewali totalnie że teren był odgrodzony taśmą. My jednak twardo trzymaliśmy się pierwszych miejsc. Kilka minut przed otwarciem bramy kumpel spytał się mnie czy nie chcę pozyczyć kasy na kolekcjonerską edycję, szczerze mówiąc nie planowałem jej kupna, ale zadziałał alkohol i powiedziałem sobie, fuck it...Na diablo 4 będę czekał kolejne naście lat, raz mogę sobie pozwolic na taki zakup, zresztą...I tak pewnie nie uda mi się jej dostać. Bramy otworzono, ludzie dosłownie wlali się do empika. ochroniarze próbowali zapanowac nad tłumem ale udawało im się to bardzo średnio. Tak czy inaczej dobiegłem do kasy i poprosiłem wersję kolekcjonerską i mimo że sztuk było dosłownie kilka...To udało się 360 zł z portfela ubyło ale za to byłem jednym z naprawdę niewielu którzy mieli to cudo w swoich rękach :D. Wychodząc już ze sklepu zaczepili nas panowie z radia, niestety wywiadu z nami nie włączono do artykułu ale zdjęcie już owszem(pewnie to przez że ciągnęło od nas gorzałą :P). Tak więc zmęczony(pijany) ale szczęśliwy wróciłem do domu tylko po to żeby się dowiedzieć że servery oczywiście nie wytrzymały i padły zaraz po 12. Tak więc jedyne co mi pozostało to cieszenie się kolekcjonerką(świetne pudełko+gra+art book ponad 100 stron, bardzo dobre wykonanie+głowa diablo z penem w postaci kamienia dusz z d2+lod na nim+wywiay z twórcami+płyta z muzyka+koszulka). Następnego dnia w końcu jednak udało się zalogować, wrażeniami z gry podzielę się kiedyś indziej, obecnie mam bardzo mało czasu na grę nie przeszkodziło mi jednak to w dobiciu do 47 lvlu i dojściu do 4 aktu na koszmarze. Póki co jednak robię sobie przerwę z grą do momentu w którym uda mi się zdobyć token do autoryzowania konta. Ostatnie informacje o kradziezach konta mocno mnie zaniepokoiły, ba 2 z moich znajomych zostałoo okradzionych. Zdecydowanie coś dziwnego się dzieje, Blizzard jednak póki co zamiata sprawę pod dywan i udaje że jej nie ma. Także mój battletag to Sensei#2252 . Dodajcie do wiadomości ew. nick z forum. No i to tyle...Do zobaczenia w sanktuarium :)

 

PS:sry za wszelakie błędy..

 

http://www.radioszcz...idp=1&idx=86722

Odnośnik do komentarza

Rozdane wszystkie 2... Chętnych na nie wśród swoich znajomych miałem 16 :D(ps, stay awhile and listen to oczywiście był tekst z d1 nie d2).

 

Dodam jeszcze raz że bez podania nicka z forum zaproszeń do znajomych nie akceptuje :P

Odnośnik do komentarza

Tekst Stay a while and listen w dwójce również występował (DC). :)

 

Też bym chętnie przytulił klucz do triala, ale już nie mam złudzeń że się uda. Popyt na nie jest ogromny i trzeba mieć wielkie szczęście, by na taki trafić gdzieś.

Odnośnik do komentarza

Dopadłem w swoje łapki wreszcie Triala do Diabełka.

Nie myślałem, że ruszy to na moim kompie (zintegrowana grafika Intela) ale na najniższych ustawieniach śmiga aż miło.

 

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, kupno pełnej wersji to tylko kwestia czasu (po sesji) ;)

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w weekend i skończyłem Diablo na poziomie normalnym. Lekki niedosyt – owszem fabuła bardzo fajna, ale sama końcowa walka z Diablo był jakaś taka prosta. Wprawdzie utłukłem bydlaka za czwartym czy piątym podejściem, ale wydawało mi się to zbyt łatwe.

 

Zacząłem rekreacyjnie na koszmarze i teraz dopiero zacznie się zabawa, już teraz nawet normalni przeciwnicy stawiają opór a ich ulepszone wersje naprawdę zmuszają do zabawy. Ogólnie na Diablo się nie zawiodłem, ale jakby trochę podnieśli poziom trudności „normala” to byłoby naprawdę fajnie.

 

Spoiler odnośnie ostatniego bossa i fabuły.

 

 

Diablo wydawał mi się strasznie mały. Naprawdę nie zrobił na mnie wrażenia, już bardziej przestraszyłem się w drugim akcie Beliala. Co do fabuły – nie sądziłem, że Adria zdradzi. Szkoda mi też Caina i Lei, w sumie kolejne Diablo (nie mówię o ewentualnym dodatku, tylko o D4) bez Caina będzie dziwne, no ale skoro Tyrael spadł z nieba i stał się człowiekiem to pewnie Cain zmartwychwstanie ;)

 

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem, już na piekle jest w cholere trudno, a na inferno to sie dopiero zaczyna :). Trzeba nieźle kombinować z buildami, no i taktyka "poke and run" niezbędna w zasadzie.

 

A pro po fabuły...

 

 

@Guli, mają być dwa dodatki więc niewykluczone że masz rację, ogólnie żeńska forma Diablo średnio mi odpowiadała. do tego sam sobie niestety to zaspoilerowałem oglądając art-book z kolekcjonerki

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...