Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem tu nowy gram fm 12

na początku postanowiłem zrobić sobie tryb kariery a celem tej gry miałby być Real Madryt

pierwszym zespołem Fc Porto w którym zdobyłem Ligę Europejska Ligę Portugalską i Portugalski Puchar Ligi

krótką chwilę prowadziłem Arsenal ale sprzedali Van Persiego bez mojej zgody więc złożyłem wymówienie

drugim klubem były czerwone diabły czyli Man Utd w pierwszym sezonie zdobyłem ligę mistrzów z Realem Madryt w Finale 2-2 dopiero rzuty karne rozstrzygły sytuację i pierwsze miejsce w lidze angielskiej królem strzelców został piłkarz Man Utd Javier Hernandez 38 trafień

stwierdziłem że czas na zmiany i teraz prowadzę Inter Mediolan ( dopiero dwa tygodnie )ale celem cały czas jest Madryt

w systemie dwu -trzytygodniowym będą opisywał co się dzieje w Mediolanie

a na razie link z mojej skromnej biografii

Link działa??

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Pisz, pisz. Byle dobrze, lubię jak ktoś zaczyna czymś znanym. Nie dla mnie czytanie o piłkarzach których w ogóle nie znam (Pomijając opowiadania z powyższych działów, bo to klasa). Masz we mnie czytelnika ;)

Odnośnik do komentarza

1.07 .2014

Otwiera się okienko transferowe

od prezesa dostaje wiadomość że mogę wydać 50 milionów euro na nowych grajków

stwierdziłem że Inter idzie w ślady swojego rywala za miedzy Ac Milanu i ma większość piłkarzy po 32 roku życia między innymi

Cambiasso 33 lat

Forlan 35 lat

Maicon 32lat

Motta 32lat

Lucio 35lat

Essien 31 lat wypożyczony do klubu z możliwością wykupu za 2mln euro z Chelsea Londyn

potrzeba mi odmłodzić skład

pierwszym piłkarzem z jakim podpisałem pierwszy kontrakt w Interze był

Alex Sandro pozycja obrońca lewy (WO L) wiek 23lata znałem go z porto cena wykupu 18 mln euro

obronę muszę jeszcze kimś wzmocnić a jak na razie zaginąłem parola na młodego piłkarza Liverpoolu

Raheem Sterling pozycja ofensywny pomocnik ( prawy -lewy )wiek 19lat przyszedł do nas za 9 mln euro

następnym już trzecim transferem został

Wellington Nem piłkarz brazylijskiego Cruzeiro pozycja ofensywny pomocnik wiek 22lata cena 8mln euro

to już czwarty transfer młodego piłkarza do włoskiego klubu mowa o

Rodrigo pozycja napastnik opcjonalnie (OP-L) cena wykupu z Man Utd 13mln

ostatnie dwa dwa transfery i duży szok za 5mln euro kupiłem 16 latka o dziwnym do wymówienia nazwisku

Tran Van Thanh pozycja obrońca środek z klubu Fc Sochaux moi skauci podpowiadają mi że to może być nowy Wiliam Galas

i za 4 mln z rezerw Arsenalu wyrwałem Carlosa Vele pozycja ofensywny pomocnik

sprzedaż

na tych piłkarzy był popyt więc sprzedałem bez żalu

Dame N Doye - As Roma 3,5 mln

Thiago Neves -Cagliari -4,5mln

Kevin Strootman -Aston Villa -15,5 mln

Kucka Juraj -Valencia -7,5mln

Juan Carrizo Pablo -Parma -2mln

podsumowanie mojej transferowej polityki

jak na razie wydałem 60 mln euro a sprzedałem za 35 mln euro

do klubu do przyszli jeszcze Abou Diaby z Arsenalu za 0 euro wypożyczenie

i z wolnego transferu do rezerw były Bramkarz Realu Madryt Antonio Adan

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Czas Sparingów

okres przygotowawczy to czas sparingów i jednocześnie debiut w Mediolanie

terminarz sparingowy Interu Mediolan

4.08.2014 Argentinos Wyjazd

7.08.Man Utd wyjazd

ten mecz został zarezerwowany osobiście prze zemnie ale miałem być po drugiej stronie barykady życie pisze różne scenariusze i muszę się zmierzyć z byłym zespołem

9.08 Napoli Super Puchar Włoch finał -dom

20.08 Varese -wyjazd

22.08 Bursapor -wyjazd

31.08 Atlanta pierwszy mecz nowego sezonu w Seri A

 

Cały sierpień mamy zaplanowany na wyjazdach sparingowych

 

4.08 zameldowaliśmy się na stadionie imienia Diego Armando Maradony

na ten mecz mogłem skorzystać że prawie że wszystkich piłkarzy

kontuzjowani zostali w domu ( Coutinho i Sidnei Cambiasso )

pierwszy skład na towarzyski mecz

Bramkarz

E.Viviano

Obrońcy

A.Sandro Lucio A.Ranocchia Maicon

Pomocnicy

M.Essien A.Diaby W Sneijder

Na skrzydła

Rodrigo M Zarate

Napastnik D.Forlan

Mecz rozpoczął się o godzinie 19 .30 a minutę później Rodrigo umieszcza piłkę w siatce w dzięsiątej minucie meczu Wesley Snaijder z rzutu wolnego podwyższa wynik na 2-0

Po zmianie boisk Argentinos przystąpiło do kontrataku lecz nic to nie dało mój debiut zakończył się skromnym 2-0

Zawodnik meczu Rodrigo

Skrót z meczu

Odnośnik do komentarza

Chciałbym uniknąć tego meczu bo przecież w Manchesterze spędziłem najlepszy swój sezon w swojej karierze w roli menażera .

Myślałem że może wezmę urlop ale w końcu pomyślałem raz kozie śmierć co ma być to będzie ,kibice na pewno się ucieszą i przywitają mnie jajkami lub pomidorami w najgorszym wypadku zostanę wygwizdany.

Do angielskiej aury zdołżyłem się przyzwyczaić jak zwykle deszcze ale miarę ciepło (17 C )

Mecz się rozpoczął punktualnie o godzinie 19.30

Oba drużyny próbowały wypracować sobie przewagę w posiadaniu piłki ale minimalnie zespół z Mediolanu był lepszy .

W posiadaniu piłki może byliśmy lepsi ale od 12 minuty już przegrywaliśmy jeden do zera po strzale Javiera Hernandeza .

34 minuta gry i mamy dwa zero dla Manczesteru jestem zdruzgotany strzelcem gola został ponownie Hernandez

43 minuta gry mamy bramkę dla Interu strzelcem został Forlan .

Do przerwy przegrywamy 2-1 mamy szansę na remis!!

W przerwie meczu wygarnąłem co myślę o ich grze i przeprowadziłem dwie zmiany z boiska zszedł Maicon i Mauro Zarate za nich weszli

Jesus Games i Welington Nem .

W 65 minucie gry schodzi Forlan za jego miejsce Vela

i Diaby i Sneijder opuszcza boisko w zamian wchodzi Banega i Motta .

65 minuta i Alex Sandro fauluje w polu bramkowym i jest karny mój bramkarz niewiele miał do powiedzenia po strzale Hernandeza przegrywamy 3-1

73 minuta Banega umieszcza piłkę w siatce jest 3-2

81 minuta zmiany Givet za Sandro Tran Van Than za Lucio Sterling za Rodrigo

Zmiany nic nie dały bo przegrywam już 4-2 po strzale Younga .

Powrót na Old Trafford okazał się bardzo gorzki w smaku i jednocześnie stwierdzam że prze sobą będę miał ciężki i pracowity sezon !!

Piłkarz Meczu Hernandez

Najgorszy piłkarz Interu Alex Sandro z oceną 5.5

lINK

http://img94.imageshack.us/img94/2360/beztytuu1ivn.jpg

Pozdrawiam Piotr

ps mam nadzieję że nie ma byków

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...