Skocz do zawartości

1. Wybory ModTeamu - Głosowanie


Która z poniższych osób ma wejść w skład nowego ModTeamu?  

158 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z ustaleniami otwieram głosowanie, w którym wybierzemy skład nowego ModTeamu. Zgodnie z wynikami ankiety w nowym MT znajdzie się 5 osób, które zdobędą najwięcej głosów. Zgodnie z życzeniem sporej rzeszy użytkowników głosować możecie na nieograniczoną liczbę osób. Nie mam technicznej możliwości ustawienia głosowania na wybraną ilość. Głosowanie zakończy się 1 maja. Wtedy też zostaną ogłoszone oficjalne wyniki. Nowy MT zostanie powołany do 7 dni od ogłoszenia wyborów (również ze względu na sporą zmian technicznych, które się z tym wiążą). Wszelkie uwagi i zastrzeżenia proszę kierować w temacie służbowym, jednak zakładam, że w ramach wcześniejszych ustaleń wszyskie wątpliwości zostały rozwiane i głosowanie odbędzie się w spokojnej atmosferze.

 

Odnośnie osób, które zostaną wybrane, a nie wyrażą chęci działania w MT ich miejsce zajmuje osoba/osoby, która zdobyła największą ilość głosów.

 

Chciałbym oficjalnie rozwiać wątpliwości osób, które pisały do mnie na PW co w przypadku jeżeli po zakońćzeniu głosowania okaże się, że kilka osób zdobyło podobną liczbę głosów. Jeżeli ta liczba zmieści się w puli do obsadzenia to wtedy nie ma problemu, jeżeli natomiast osób z 5. wynikiem będzie więcej niż jedna, wtedy pomiędzy nimi rozpiszemy dodatkowe głosowanie, w którym będzie można wybrać tylko jedną opcję. Mam nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie, jednak musimy zakładać każdą ewentualność.

 

Głosowanie trzeba zarządzić od nowa. W poprzedniej ankiecie brakowało dwóch osób. To wszystko przez limit 16 opcji ankiety, który jest domyślnie ustawiony. Osoby te zostały wpisane, ale skrypt mi je wyciął. Przepraszam za zamieszanie. Nowa ankieta zawiera wszystkich nominowanych.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, jakby tak teraz każdemu się przypominało kogo nie nominował to co chwilę trzeba by tworzyć nowe ankiety i głosowanie trwałoby wiecznie. Nie odnotowałem takiej propozycji w temacie z nominacjami. Jeżeli przeoczyłem to pokaż mi posta, w którym został nominowany, ale wydaje mi się, że nie pominąłem nikogo.

Odnośnik do komentarza

Nie wytypowałeś nikogo. Napisałeś: "ktos z trojki: tio, kuchar, FYM". Wybacz, ale ja się mam domyślać kogo z tej trójki mam sobie wybrać? Nie wybrałem nikogo, bo to Ty miałeś sobie jednego wybrać, a nie pozostawiać dowolność mnie. Dla przykładu jasonx też wytypował więcej osób, ale zreflektował się i na PW napisał mi kogo z tych osób nominuje. Miałem więc jasność. W Twoim przypadku nie było żadnego kontaktu.

Odnośnik do komentarza

Dla niektórych widocznie takie wybory to przedłużenie dobrej zabawy, a forum mają gdzieś ;)

 

W związku z problemami technicznymi, głosujecie do 6 maja. Mam nadzieję, że do wtorku uda mi się w 100% postawić na nogi forum żeby można było w pełni korzystać z jego fukncji.

Odnośnik do komentarza
Szkoda mi Fenomena... ;/

Spokojnie :) Szkoda to jest, jak świnia wejdzie w pomidory albo krowa narobi do studni ;) Taka jest decyzja społeczności i trzeba ją uszanować. Z resztą ja sam zrezygnowałem z funkcji admina.

 

Ja ze swej strony mogę tylko wyrazić chęć pomocy w ogarnianiu działu Karier, bo tam się udzielam zdecydowanie najczęściej. Nie potrzebuję jednak do tego żadnej rangi, kolorków pod nickiem czy specjalnych uprawnień :)

Odnośnik do komentarza

Po północy zakończyło się głosowanie na nowych członków ModTeamu. Oto wyniki głosowania:

 

Dudek (61 głosów [8.50%])

Fenomen (27 głosów [3.76%])

FYM (50 głosów [6.96%])

Gabe (65 głosów [9.05%])

Gacek (19 głosów [2.65%])

Henkel (56 głosów [7.80%])

Icon (52 głosów [7.24%])

Jahu (21 głosów [2.92%])

Kuchar (25 głosów [3.48%])

MikeMitnick (36 głosów [5.01%])

Meler (36 głosów [5.01%])

meyde (54 głosów [7.52%])

pawoj (45 głosów [6.27%])

Qcz (34 głosów [4.74%])

Smetek (29 głosów [4.04%])

Szczurek vel Ingenting (45 głosów [6.27%])

Vami (51 głosów [7.10%])

Zimny (12 głosów [1.67%])

 

(158 użytkowników oddało głos)

 

 

Po podsumowaniu wyników do nowego ModTeamu wchodzą:

1. Gabe (65 głosów [9.05%])

2. Dudek (61 głosów [8.50%])

3. Henkel (56 głosów [7.80%])

4. meyde (54 głosów [7.52%])

5. Icon (52 głosów [7.24%])

 

Podkreślam, że jest to tylko podsumowanie wyników, teraz będę rozmawiał z osobami, które zostały wybrane i jeżeli któraś z nich nie wyrazi chęci działania w ModTeamie kolejnymi osobami, które będą miały prawo wejść do nowego MT są:

 

6. Vami (51 głosów [7.10%])

7. FYM (50 głosów [6.96%])

8. Szczurek vel Ingenting (45 głosów [6.27%])

9. pawoj (45 głosów [6.27%])

10. MikeMitnick (36 głosów [5.01%])

11. Meler (36 głosów [5.01%])

12. Qcz (34 głosów [4.74%])

13. Smetek (29 głosów [4.04%])

14. Fenomen (27 głosów [3.76%])

15. Kuchar (25 głosów [3.48%])

16. Jahu (21 głosów [2.92%])

17. Gacek (19 głosów [2.65%])

18. Zimny (12 głosów [1.67%])

 

Kolejne wybory zgodnie z obietnicą odbędą się na przełomie listopada i grudnia. Dziękuję wszystkim za głosowanie. Kiedy tylko będę miał jasność kto chce być w MT, a kto nie poinformuję o oficjalnych rozstrzygnięciach.

Odnośnik do komentarza

Otrzymałem już odpowiedzi od wszystkich wybranych osób i wszyscy wyrazili wolę wejścia do nowego ModTeamu. Ze sobą oczywiście nie rozmawiałem ;) ale podtrzymuję to co napisałem wcześniej - będę się głównie skupiał nad sprawami technicznymi, ale skoro spora liczba osób zagłosowała na mnie postaram się również w miarę możliwości pomóc w pracach nad kreowaniem nowego wizerunku MT.

 

Bardzo dziękuję osobom, które włożyły dużo serca w rozwój forum i ich kadencja w ModTeamie właśnie się zakończyła. W imieniu nowego MT proszę o kilka dni na opracowanie planu działania. Na pewno poruszymy wszystkie kwestie, o których wspominaliście w toku dyskusji. Zarówno te, o których wspominał Vami, jak i Qcz, FYM i wielu innych uczestników dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...