Skocz do zawartości

Wielkość nowego ModTeamu - Ankieta


Ile osób ma liczyć nowy ModTeam?  

85 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tym co pisałem zakładam ankietę dotyczącą ilości osób, które wejdą do nowego MT. Wstępnie zaproponowałem 4-6 osób, ale wiążące niech będą wyniki ankiety. Głosy kończę zbierać 25 kwietnia.

 

Możecie tu dyskutować. Ja głosuję na opcję 6 osób. Jest to moim zdaniem idealna ilość jeżeli chodzi o aktualne potrzeby CMF.

Odnośnik do komentarza

Jak będzie wyglądać moderacja? Wszyscy członkowie nowego MT będą odpowiedzialni za wszystkie działy, czy będzie to jakoś podzielone? Jeśli zostaną wybrane osoby, które, na przykład, nigdy nie zaglądają do działu karier, to jaki będzie poziom ich moderowania? Dlatego moim skromnym zdaniem powinno się również przedyskutować kwestię, jaki będzie podział obowiązków, bo z tym mogą być potem problemy. Ja podtrzymuję swoją wersję, że powinna być Rada Starszych (3 osoby), która podejmuje ważne decyzje i zwykli członkowie MT (4-5 osób), którzy moderowaliby określone działy. Zagłosowałem na 8.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...