Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fuck Me, I'm Famous - Ja pierdolę, Jestem sławny! :)

 

Oczywiście, że zostanę. PSG to nie moje klimaty, gdyż w lidze francuskiej zazwyczaj prowadziłem AS Monaco lub też Stade Reims. Dodatkowo mam plany co do Millwall, a jest szansa je zrealizować. Na zbliżający się sezon będzie na pewno kilka niespodzianek, gdyż mam dość pokaźny budżet na transfery, jak i płace.

Odnośnik do komentarza

Na nowe wpisy będzie trzeba, niestety, troszkę poczekać. Może jeszcze dzisiaj coś skrobnę, jeżeli nie to zapewne jutro. Na sam początek proponuję podsumowanie minionego sezonu oraz cele na nowy sezon, a następnie ruszymy z koksem.

 

Pozdrawiam,

Kraha.

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie Sezonu 2011/2012

 

Ogólnie: Patrząc na cały sezon ogólnikowo, to zarówno ja, zawodnicy, kibice, jak i zarząd nie mamy powodów do narzekania. Co więcej, mamy same powody do świętowania i celebrowania najlepszego sezonu w historii klubu, mimo iż to nie pierwszy awans do Premiership drużyny Millwall. Bardzo dobra postawa moich podopiecznych przez cały sezon, w miarę równa forma - mimo natłoku meczu - wsparcie kibiców i zarządu, dały owocne rezultaty. Zawiedliśmy tylko na jednym froncie, ale owe rozgrywki (Curling Cup) nie były dla nas priorytetem.

 

Championship: Co by tutaj dużo pisać? Media prognozowały nam, na koniec sezonu, 22. lokatę w ligowej tabeli. My jednak, od początku tych rozgrywek, udowadnialiśmy, że mierzymy wyżej i z marszu włączyliśmy się do wyścigu o Premiership. Były momenty, gdy powątpiewałem w ostateczny sukces, jednakże w głębi serca zawsze miałem nadzieję, że spełnią się nasze marzenia. Tak też się stało. Wprawdzie byliśmy zmuszeni do walki w barażach o Premiership, mimo tego ważniejszy jest końcowy rezultat. Trzecie miejsce i historyczny, bo po blisko 20 latach, awans do Premier League stał się głównym tematem rozmów, nie tylko kibiców Millwall, ale całego Londynu.

 

Curling Cup: W tych rozgrywkach zawiedliśmy, to jest pewne. Nikt nie sądził, że tak szybko odpadniemy z walki o puchar, a na dodatek - nikt nie myślał o takim wyniku, jakim zakończyliśmy nasz bój w Curling Cup. Odpadliśmy już w 2. Rundzie, gdzie mierzyliśmy się z Sheffield United (League One), przegrywając aż 2:5.

 

FA Cup: Początkowo, gdy zaczęliśmy rywalizację w tych rozgrywkach, nie braliśmy ich na poważnie. Po pierwszym zwycięstwie, w meczu gdzie naszym rywalem było Wigan Athletic (2:1), zaczęliśmy myśleć, że możemy coś ugrać. W kolejnej rundzie mierzyliśmy się z lepszą, co najmniej o klasę, ekipą - Tottenhamem Hotspur. Również z tej rywalizacji wyszliśmy zwycięsko (3:2) co rozeszło się rozgłosem po całej Anglii. Po tym spotkaniu, zaczęliśmy myśleć na poważnie o kolejnych konfrontacjach. W kolejnej rundzie spotkaliśmy się z ligowym rywalem - Birmingham City. W rachubę wchodził tylko i wyłącznie jeden scenariusz - zwycięstwo! Nie było inaczej. Dzięki tej wygranej trafiliśmy aż do 1/4 finału FA Cup, gdzie zagraliśmy z Hull City - kolejną drużyną z Championship. Również i tym razem osiągnęliśmy swój cel (1:0) i mogliśmy świętować awans do półfinału. Tutaj już niczego nie byliśmy pewni, gdyż przyszło nam zagrać z Mistrzem Anglii - Manchester United. Był to bój o wszystko, jak dla nas, gdyż na tym etapie, zaczęliśmy myśleć o końcowym sukcesie i przyszłorocznym awansie do Ligi Europejskiej. Po regulaminowym czasie gry był remis - 0:0, a o losach spotkania miała decydować seria rzutów karnych, gdzie okazaliśmy się lepsi zwyciężając 4:2. W finale zmierzyliśmy się z odwiecznym rywalem - West Hamem Untied. Logicznym jest to, iż poza zwycięstwem, nie było innego wyjścia. Podobnie było w przypadku naszych rywali. Na nasze szczęście, to my mieliśmy więcej powodów do radości, po 90. minutach gry, gdyż wygraliśmy 2:1, zapewniając sobie historyczny awans do europejskich pucharów.

 

Kadra: Podsumowując moich podopiecznych, za całoroczne zmagania, można powiedzieć, że spisywali się bardzo dobrze. Można mieć pretensje do kilku z piłkarzy, którzy nie wykorzystywali swoich szans, przez co musieli na stałe pożegnać się z wyjściową jedenastką. Na najwyższe uznanie zasługuje James Henry, najlepszy zawodnik Championship w tym sezonie. James wygrał dla nas, w pojedynkę, nie jedno spotkanie. Jego podania, wielokrotnie otwierały drogę do bramki rywali - 21 asyst, dodatkowo niejednokrotnie sam pokonywał bramkarz oponentów - 8 bramek. Swoją postawą udowadniał kilkakrotnie, że jest prawdziwym liderem tej drużyny. Kolejnymi zawodnikami, którzy przyczynili się do końcowego sukcesu są Hameur Bouazza, John Marquis, Paul Robinson, czy Timo Hildebrand. Bouazza, podobnie jak Henry, wielokrotnie asystował przy bramkach i sam je zdobywał - 11 goli i 13 asyst. Młodzian, wychowanek nasze klubu, snajper John Marquis wykazał się, w tym sezonie bardzo dobrze. 19-letni piłkarz udowodnił, że jest z niego przyszłościowy gracz. Nie ustępował od poprzedzających go graczy ilością bramek i asyst, gdyż sam pokonywał golkiperów rywali 10. razy i 5-krotnie asystował. Paul Robinson - co by tutaj dużo pisać. Lider defensywy, kapitan i trzon środka obrony. Niejednokrotnie powstrzymywał ataki rywali, rozpoczynał nasze kontry, strzelał bramki, po prostu był! Wielki gracz, w całym sezonie rozegrał 55. spotkań z czego 47. w Championship, strzelił 7. bramek, 8-krotnie odbierał nagrodę dla zawodnika meczu. Ostatni z wymienionych graczy, to golkiper którego sprowadziliśmy na zasadzie wolnego transferu w trakcie sezonu. Niemiec z marszu wskoczył do wyjściowej jedenastki i stał się ulubieńcem kibiców. To jego świetne interwencje w półfinale FA Cup (z Manchester United) dały nam awans. Niejednokrotnie stawał na wysokości zadania, powstrzymując strzały rywali. W naszych barwach wystąpił 33. razy, puścił 24. bramki i 13. razy zachował czyste konto. Bez kompleksów stał się jednym z liderów Millwall.

 

Oczekiwania na sezon 2012/2013: To proste - utrzymanie w Premiership! To jest priorytet i nic innego się nie liczy. Wprawdzie myśli o tym, aby awansować do fazy grupowej Ligi Europejskiej - więcej do szczęścia nam nie trzeba oraz jakieś minimalne awanse w Curling Cup i FA Cup. Jak zakończymy zbliżający się, wielkimi krokami, sezon? Tego nie wie nikt. Dlatego trzeba wziąć się do intensywnej pracy i na przełomie całego sezonu dać z siebie wszystko!

 

 

P.S.

Tak pokrótce, bez nadmiaru statystyk i bezliku słów. Mam nadzieję, że nie zanudziłem was tym tekstem? Huh. Kolejny wpis będzie już o starcie nowych rozgrywek, więc będzie mnie tekstu więcej cyfr i liczb.

Odnośnik do komentarza

Taka drobna uwaga: Carling Cup, nie Curling ;P

 

Świetny sezon, gratulacje i powodzenia w Premier League ;)

 

Tak wiem, tylko nie wiem dlaczego mi się wpieprzyło na banie Curling (jak dyscyplina sportu). No nic, będę się pilnować jeszcze bardziej (mało popełniam błędów co do rozgrywek, nazw klubów, czy nazwisk piłkarzy). Wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza

Czerwiec 2012

 

 

Transfery do:

- John Fleck (Rangers, 2 mln);

- Jan Vertonghen (Ajax, 7,5 mln);

- Lorenzo Crisetig (Inter, 1,2 mln)

- Olivier Giroud (Montpellier, 8 mln);

- Jay Rodriguez (Burnley, 6 mln);

- Chris Cohen (Nottingham Forest, 2,4 mln);

- Paul Pogba (Manchester United, 3,6 mln);

- Gregg Wylde (Rangers, 950 tys.);

- Artem Fedetskyi (Shakhtar, 1,8 mln);

- Rivaldo (testy);

- Yves ma Kalambay (testy);

- David Albelda (testy);

- Massimo Ambrosini (testy);

- Daniel Van Buyten (testy);

 

Transfery z:

- Luke Bartlett (wolny transfer);

- Athirson (Sheffield United, 150 tys.);

- Darren Ward (Sheffield W., 250 tys.);

- Chris Hackett (Sheffield U., 250 tys.);

- Steve Mildenhall (Burnlwy, 100 tys.);

- Josh Wright (Barnsley, wypożyczenie - 325 tys.);

- Dany N'Guessan (Stade Caen, 1,5 mln);

- Darren Purse (wolny transfer);

- Aiden O'Brien (wolny transfer);

- Jake Gallagher (Northampton Town, wypożyczenie);

- Liam Fenney (Ipswich Town, 700 tys.);

- Tam Nsaliwa (Leicester City, 700 tys.)

 

Podsumowanie:

Czerwiec, to dla nas głównie miesiąc wytężonej pracy na tle negocjacji transferowych. Wojowaliśmy bardzo prężnie, aby jak najlepiej wzmocnić się przed zbliżającym sezonem. Szperaliśmy w przeróżnych zakątkach, aby zakontraktować odpowiednich zawodników. W czerwcu na transfery wydaliśmy blisko 35 mln euro, zarabiając tylko 4 mln. Jednakże to nie koniec naszych bojów, gdyż na oku mamy jeszcze kilku zawodników, o których zamierzamy walczyć do końca. Niektórych mogą dziwić nasze ruchy "testowe". Wprawdzie gracze jak Rivaldo czy Ambrosini, to już przeszłość, jednakże chcemy sprawdzić, czy można coś z nich wykrzesać, aby mogli świecić przykładem dla innych piłkarzy. W lipcu czeka nas natłok spotkań kontrolnych, aby dobrze przygotować się do nowych rozgrywek. Czerwiec, to jak wiadomo miesiąc Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie, jednakże o tym w kolejnym podsumowaniu miesiąca.

 

Dodatek:

Tutaj kilka fotek z tabelami i tym podobnym z poprzedniego sezonu, mam nadzieję że Wam się spodobają. Wiadomym jest, że mam wybrane tylko najlepsze europejskie ligi, także proszę nie męczyć o fotki z innych lig. Zapraszam do oglądania:

 

 

Odnośnik do komentarza

Lipiec 2012

 

 

Transfery do:

- Lucas Biglia (Anderlecht, 13 mln);

- Daniel Van Buyten (wolny transfer);

- Clarence Seedorf (wolny transfer);

- Yves Ma Kalambay (wolny transfer)

 

Transfery z:

- Kelvin Etuhu (West Bromwich Albion, 5 mln);

- Darius Henderson (West Bromwich Albion, 500 tys.);

- Max Fitzgerald (Stevenage - wypożyczenie)

 

Mecze Towarzyskie:

(12.07.2012 r.) Millwall - Millwall II 3:1 (T. Wellham (own.), J. Fleck, C. Wilkinson - J. Marquis)

(15.07.2012 r.) Millwall - Atletico Madryt 0:1 (Falcao)

(19.07.2012 r.) Millwall - Werder Brema 3:1 (S. Barron, D. Van Buyten, J. Marquis - S. Wagner)

(23.07.2012 r.) Millwall - Club Brugge 4:0 (O. Giroud, J. Rodriguez, J. Marquis, S. Barron)

(25.07.2012 r.) Luton Town - Millwall 1:2 (A. Morgan-Smith - L. Biglia, O. Giroud)

(29.07.2012 r.) Millwall - Flamengo 2:1 (C. Cohen, J. McQuoid - B. Mezenga)

 

Podsumowanie:

W lipcu, przede wszystkim, skupiliśmy się na przygotowywaniu do zbliżającego się, nieubłaganie, sezonu. Wprawdzie, podobnie jak w czerwcu, prężnie walczyliśmy o zawodników, to mecze kontrolne zdominowały nasze głowy. Rozegraliśmy sześć spotkań, jedno z rezerwami, które stanowiły w połowie pierwszy skład, po to aby sprawdzić, jak sobie radzą moi piłkarze. Następnym spotkaniem był mecz z Atletico Madryt, w którym to goście od 1. do ostatniej minuty kontrolowali sytuacje. Po tym spotkaniu, z meczu na mecz, było coraz lepiej. Chłopcy wkładali dużo sił w trening, co odbiło się w poszczególnych spotkaniach. Przed nami jeszcze kilka spotkań kontrolnych, a pod koniec sierpnia start Premiership, gdzie na inaugurację sezonu 2012/2013 zagramy z FC Liverpool.

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2012

 

 

Mecze Towarzyskie:

(04.08.2012 r.) Dartford - Millwall 0:6 (J. Henry, O. Giroud x2, P. Robinson x2, J. Rodriguez)

(07.08.2012 r.) Wigan Athletic - Millwall 1:5 (S. Maloney - J. Rodriguez x3, H. Bouazza x2)

(09.08.2012 r.) Millwall - Parma 1:1 (O. Giroud - G. Hoarau)

 

Community Shield:

(12.08.2012 r.) Millwall - Manchester United 1:2 (O. Giroud - S. Furbert x2)

 

Premiership:

(18.08.2012 r.) [1/38] Millwall - FC Liverpool 0:1 (L. Suarez)

 

Liga Europejska:

(23.08.2012 r.) [4. Runda Kwalifikacyjna] [1/2] AEK Larnakas - Millwall 0:3 (J. Rodriguez x3)

(28.08.2012 r.) [4. Runda Kwalifikacyjna] [2/2] Millwall - AEK Larnakas 1:0 (J. Henry)

 

Podsumowanie:

Sierpień opiewał w końcówkę okresu przygotowawczego i start nowego sezonu. Rozegraliśmy trzy sparingi, dwa z nich z rywalami z najwyższych lig. Pierwsze było Wigan, które będzie naszym ligowym rywalem. Bezproblemowo rozgromiliśmy rywali, dodatkowo na ich podwórku, aż 1:5. Kolejnym rywalem była, reprezentujące Serie A, Parma. W tym spotkaniu, można było zauważyć wyrównaną rywalizację do ostatniego gwizdka sędziego, a co za tym idzie, wynik odzwierciedla przebieg meczu. Kilka dni od ostatniego spotkania czekał nas bój o Community Shield z Mistrzami Anglii piłkarzami United z Manchesteru. Potraktowaliśmy to spotkania jak wstęp do Premiership. Nie było nam łatwo, przeciwko klasowemu rywalowi, który na dodatek, nie zamierzał z nami przegrać. Przegraliśmy, mimo walki do końca i tego, że nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Debiut w Premiership, to kolejna nasza porażka. Tym razem w konfrontacji z Liverpoolem odnieśliśmy niewielką porażkę. Na koniec miesiąca czekała nas walka o fazę grupową Ligi Europejskiej z AEK Larnakas. W tej rywalizacji nie mieliśmy większych problemów i zwyciężyliśmy w dwumeczu 4:0, tym samym awansując do fazy grupowej.

Odnośnik do komentarza

Kadra Na Sezon 2012/2013

 

 

Wiele się pozmieniało od zeszłego sezonu. Duża część grajków, którzy stanowili o sile zespołu opuściła nasze szeregi, a na ich miejsca sprowadziliśmy lepszych, bardziej doświadczonych, czy też obiecujących graczy. Wszystko po to, aby podnieś rywalizację w zespolę i jakoś gry. Musimy liczyć na to, iż nasze ruchy transferowe, w większości, będą trafione i będą z nich same korzyści. Kadra na ten sezon prezentuje się następująco:

 

Bramkarze: Timo Hildebrand (GER, 33 l.), David Forde (IRL, 32 l.), Yves Ma Kalambay (COD, 26 l.) - przed sezonem dołączył w nasze szeregi Kongijczyk Ma Kalambay, który ma stanowić alternatywę dla Hildebranda wraz z Forde. Numerem jeden, od dołączenia w nasze szeregi, nieprzerwanie jest Timo Hildebrand i nic się w tej kwestii póki co nie zmieni. Na pewno po sezonie będziemy szukać wzmocnień.

 

Środkowi Obrońcy: Jan Vertonghen (BEL, 25 l.), Daniel Van Buyten (BEL, 34 l.), Paul Robinson (ENG, 30 l.), Liam Trotter (ENG, 24 l.), Tony Craig (ENG, 27 l.) - podstawowa para środkowych defensorów to Vertonghen i Robinson. Jednakże nie mogą być na 100% pewni swojego miejsca, gdyż za plecami mają godnych rywali. Nabyty z wolnego transferu Van Buyten, namówiony do gry jako obrońca Trotter, który może grac defensywnego pomocnika oraz Tony Craig, zarówno lewy jak i środkowy obrońca.

 

Boczni Obrońcy: Artem Fedetskyi (UKR, 27 l.), Jack Smith (ENG, 28 l.), Alan Dunne (IRL, 30 l.), Scott Barron (ENG, 27 l.), Gregg Wylde (SCO, 21 l.) - tutaj, do dyspozycji mamy piątkę wymienionych piłkarzy oraz Craiga, który nominalnie będzie alternatywą do środka obrony oraz Chrisa Cohena, który w naszej drużynie będzie grał na wielu pozycjach. Podstawową parę bocznych obrońców stanowić będą Fedetskyi oraz Wylde, jednakże przeczuwam, iż szybko się to zmieni, gdyż panuje tutaj bardzo zacięta rywalizacja.

 

Środkowi Pomocnicy: Chris Cohen (ENG, 25 l.), Nadjim Abdou (COM, 28 l.), Lucas Biglia (ARG, 26 l.), Lorenzo Crisetig (ITA, 19 l.), John Fleck (SCO, 21 l.), Paul Pogba (FRA, 19 l.), Clarence Seedorf (NED, 36 l.) - siedmiu wymienionych, a na dodatek Trotter - do obsadzenia aż trzy miejsca. Dość mocno obsadzona formacja, potrzebujemy dwójkę defensywnych pomocników, tutaj liderem jest Lucas Biglia, z którym będą współpracować wszyscy wymienieni poza Seedorfem i Fleckiem, którzy to natomiast będą walczyć o jedyne miejsce jako ofensywny pomocnik. Mam nadzieję, że młody Fleck dużo nauczy się od Seedorfa, który ma niebywałe doświadczenie. Podobnie ma się sprawa z młodymi Pogbą i Crisetigiem, którzy to powinni czerpać wiedzę od Seedorfa jak i Biglii.

 

Skrzydłowi: James Henry (ENG, 23 l.), Hameur Bouazza (ALG, 27 l.), Josh McQuoid (NIR, 22 l.) - do trójki wymienionych może doliczyć kilku zawodników, o których była mowa prędzej, m. in. Fleck, Wylde czy Cohen oraz Jay Rodriguez, który z powodu braku w napadzie, może grać jako lewoskrzydłowy. Prawe skrzydło należy do bezkonkurencyjnego Henriego, który był gwiazdą zeszłego sezonu. Co do lewego skrzydła, to każdy z wymienionych ma szanse na obsadzenie tego miejsca.

 

Napastnicy : Olivier Giroud (FRA, 26 l.), John Marquis (ENG, 20 l.), Jay Rodriguez (ENG, 23 l.) - jedno wolne miejsce i trzech chętnych. Największa ilość szans dostanie najbardziej doświadczony zawodnik tej formacji, mianowicie Giroud. Jego zmiennicy również będą dostawać swoje szanse i mam nadzieję, że ich nie zmarnują.

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2012

 

 

Premiership:

(02.09.2012 r.) [2/38] Millwall - Arsenal 0:3 (Gervinho, A. Ayew, T. Walcott)

(15.09.2012 r.) [3/38] West Bromwich Albion - Millwall 0:3 (J. Rodriguez x2, N. Shorey (own.))

(23.09.2012 r.) [4/38] Millwall - Manchester City 0:2 (S. Aguero, E. Dzeko)

(29.09.2012 r.) [5/38] Bolton - Millwall 3:1 (G. Cahill, K. Davies, S. Holden - O. Giroud)

 

Carling Cup:

(26.09.2012 r.) [3. Runda] Manchester City - Millwall 1:5 (R. Calvet - J. Marquis, J. Vertonghen x2, C. Seedorf, O. Giroud)

 

Liga Europejska:

(20.09.2012 r.) [Grupa F][1/6] Millwall - FC Vaslui 1:1 (C. Seedorf - Adailton)

 

Podsumowanie:

Do rozegrania mieliśmy 6. spotkań, bardzo trudnych i ważnych spotkań. Na początku miesiąca, w ramach Premiership zagraliśmy z Arsenalem Londyn. Klarowne było to, kto jest faworytem bukmacherów. Podobnie było na boisku, to goście dominowali i tylko możemy się cieszyć, że rozmiary tej porażki nie są większe. Po dwutygodniowej przerwie czekała nas 3. kolejka spotkań. Tym razem zagraliśmy na wyjeździe z piłkarzami West Bromwich Albion. Od początku dominowaliśmy i wykorzystaliśmy stworzone sytuacje bramkowe, dzięki czemu odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w lidze. Jak widać, tak długa przerwa od spotkań, przydała nam się i to bardzo. Tydzień czekaliśmy na kolejne spotkanie, tym razem gościliśmy piłkarzy FC Vaslui, z którymi graliśmy pierwsze spotkanie fazy grupowej Ligi Europejskiej. Był to bardzo wyrównany mecz, a losy tego spotkania odmieniły się dla nas dopiero w 3. minucie doliczonego czasu gry po bramce Seedorfa. Szczęściem uratowany, cenny 1. punkt zostaje na The Den. Trzy dni dzieliły nas od kolejnego spotkania w lidze z Manchesterem City. Tutaj, podobnie jak w meczu z Arsenalem, to goście byli faworytami i nie było inaczej. Dostaliśmy lekcję futbolu od piłkarzy z Manchesteru przegrywając 0:2. Kolejne trzy dni i kolejne spotkanie z Manchesterem City. Tym razem wystawili dość eksperymentalną jedenastkę, gdyż Carling Cup (najwidoczniej) nie ma dla nich znaczenia. Odnieśliśmy przekonujące zwycięstwo, gromiąc rywali na ich stadionie aż 1:5. Na koniec miesiąca przyszło nam zagrać z Boltonem na ich podwórku. Szybko objęliśmy prowadzenie, jednakże gospodarze ani myśleli o porażce. Szybko pozbierali się do kupy i po przerwie, w przeciągu 15. minut wpakowali nam trzy bramki zapewniając sobie zwycięstwo. Miesiąc słaby, mieliśmy ciężki terminarz w lidze i w 4. spotkaniach odnieśliśmy 3. porażki. Cieszy jednak fakt awansu do kolejnej rundy Carling Cup i pierwszy punkt w Lidze Europejskiej.

Odnośnik do komentarza

Trzeba trochę nadgonić, bo w grze kończy się powoli styczeń, a tutaj mamy dopiero wrzesień. Czytelników muszę przeprosić za to, że nie daję informacji o zawodnikach, to znaczy o kontuzjach itp. a co za tym idzie kariera jest mniej barwna. Kilku podstawowych graczy, właśnie z powodu urazów wyskoczyło na kilka tygodni, czy też miesięcy a Was nawet o tym nie poinformowałem. Nie zamierzam jednak zmieniać już stylu pisania, tak więc do końca mojego bazgrolenia tutaj tak już zostanie. Z góry, chciałem zaznaczyć, że ta kariera będzie kontynuowana przeze mnie maksymalnie przez pięć sezonów, gdyż mam już plany co do innej, dla mnie ciekawszej, rozgrywki. Nie mniej jednak, jak na razie jesteśmy tutaj i nie wybiegajmy za daleko. Miłego czytania, gdyż już niebawem kolejne wpisy!

 

Pozdrawiam,

Kraha.

Odnośnik do komentarza

Październik 2012

 

 

Premiership:

(07.10.2012 r.) [6/38] Millwall - Blackburn 4:0 (O. Giroud x2, C. Seedorf, G. Givet (own.))

(21.10.2012 r.) [7/38] West Ham United - Millwall 3:5 (J. Carew x2, M. Noble - J. Rodriguez, O. Giroud, D. Van Buyten, J. Henry, R. Green (own.))

 

Carling Cup:

(30.10.2012 r.) [4. Runda] Millwall - Wigan Athletic 2:1 (O. Giroud, J. Fleck - J. McArthur)

 

Liga Europejska:

(04.10.2012 r.) [Grupa F][2/6] FC Basel - Millwall 2:0 (A. Frei, M. Streller)

(25.10.2012 r.) [Grupa F][3/6] Rangers - Millwall 0:1 (L. Biglia)

 

Podsumowanie:

Październik zleciał, jak z płatka. Rozegraliśmy zaledwie pięć spotkań, przegrywając jedynie z FC Basel w ramach Ligi Europejskiej. W Premiership, najpierw rozprawiliśmy się na The Den z Blackburn4:0, aby później w derbach Wschodniego Londynu wygrać z West Hamem 5:3. W ostatnich dniach miesiąca rozegraliśmy jeszcze dwa spotkania. Najpierw, 25 października rozegraliśmy 3. serię spotkań w fazie grupowej Ligi Europejskiej, gdzie rywalizowaliśmy z Glasgow Rangers. Odnieśliśmy skromne, jednobramkowe zwycięstwo, dzięki czemu awansowaliśmy na 2. pozycję w grupie. Ostatni bój stoczyliśmy z Wigan Athletic w ramach Carling Cup. Tutaj również odnieśliśmy zwycięstwo, pokonując przyjezdnych 2:1, tym samy zapewniając sobie awans do kolejnej rundy.

Odnośnik do komentarza

 

Środkowi Obrońcy: Darren Purse (ENG, 34 l.), Darren Ward (ENG, 32 l.), Paul Robinson (ENG, 29 l.), Tamika Mkandawire (ENG, 28 l.) - środek obrony wygląda bardzo dobrze. Do dyspozycji mam czterech, stosunkowo dobrych, jak na Championship grajków. Jak można się już domyśleć, nie będziemy wprowadzać tutaj zamieszania i ta czwórka będzie toczyć bój o wyjściową 11.

 

Boczni obrońcy: Jack Smith (ENG, 27 l.), Tony Craig (ENG, 26 l.), Alan Dunne (IRL, 28 l.), Scott Barron (ENG, 25 l.) - podobnie jak ze środkiem obrony, czterech równych grajków, którzy powinni zapewnić stabilizację i równowagę w obronie. Najbliższy sezon zweryfikuje wszystko.

 

Środkowi Pomocnicy: Nadjim Abdou (COM, 26 l.), Liam Trotter (ENG, 22 l.), Therry Racon (FRA, 22 l.) - do dyspozycji mam trójkę zawodników, z czego jeden - Racon - jest kontuzjowany i nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu przez najbliższe 4-6 miesięcy. Ta formacja będzie potrzebowała wzmocnienia i na pewno będziemy rozglądać się za jakimiś młodymi, utalentowanymi grajkami, z klubów Premiership.

 

Boczni Pomocnicy: Chris Hackett (ENG, 28 l.), Dany N'Guessan (FRA, 23 l.), James Henry (ENG, 22 l.), Hameur Bouazza (ALG, 26 l.), Josh McQuoid (NIR, 21 l.) - dość szeroko opsadzona formacja, jednakże nie ma zawodnika, który na tle pozostałych, wyróżniałby się jakoś nadmiernie. Tutaj, podobnie jak ze środkiem pomocy, będziemy rozglądać się za wzocnieniem wśród juniorów z Premiership.

 

http://www.sjp.pl/grajek

 

Opsadzona? Wstyd!!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...