Skocz do zawartości

Muzyka Elektroniczna


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

4 sierpnia do Polski przyjedzie Paul Van Dyk. Popularny DJ wystąpi na stadionie Lecha w Poznaniu.

 

Niemiec pojawi się w ramach promocji najnowszej płyty "In Between". Pod tym samym hasłem odbędzie się show na obiekcie przy ul. Bułgarskiej, któremu towarzyszyć ma zjawiskowa oprawa wizualna, dźwiękowa i choreograficzna.

 

Poza Paulem wystąpią: Eric Prydz, Menno de Jong, Marc van Linden, Alex M.O.R.P.H.

 

 

 

Dla zainteresowanych biletami.

 

bilety standardowe:

pierwsza pula: 50 PLN - wyprzedano... (wyprzedana w 6 godzin)

druga pula: 52 PLN - wyprzedano...

trzecia pula: 59 PLN - dostępne

 

bilety VIP (zapewniają wstęp na krytą trybunę)

pierwsza pula: 80 PLN - wyprzedano...

druga pula: 84 PLN - wyprzedano...

trzecia pula: 99 PLN - dostępne

Odnośnik do komentarza
A właśnie, Ikoń - dobrze, że nie przyjechałeś na Kremowe Pola - w tym roku było dość słaaaaaabo :|

Prodigy dało dupy?

Mnie tam tylko oni interesowali i Jeff Mills ;)

 

 

Sam koncert Prodigy był zajebisty. Jak nie jestem ich wielkim fanem, to pokazali naprawdę zajebisty szoł. Tylko to nie pasowało do CF tak jak na przykład van Dyk w zeszłym roku. Zresztą, nie ma się co oszukiwać: cały line-up na main stage był zjebany. Sorry, ale przy całym moim uwielbieniu dla muzyki Bartka Waglewskiego, pasował on tam jak pięść do nosa :| L.U.C. (?) czy co to tam było to dopiero był dramat. Przy FiszEmade przynajmniej się kilka tysięcy ludzi bawiło, a przy tym czymś było może ze 300 osób pod sceną ?? Poza tym pół godzinne przerwy między występami, zburzony Line-up, bo L.U.C. był dopiero po Fiszu. Ogólnie main stage zjebany na maksa :|

 

 

Jeff Mills zagrał zajebiście. Zrobił naprawdę konkretnego secika. Podobał mi się też set Sebastiana Ingrosso, ale mieli zjebane ustawienia na głośnikach i nie dało się w namiocie wysiedzieć. Nieźle wypadł Moshic i Glasse :-) ogólnie było nieźle, ale bez porównania z zeszłym rokiem.

Odnośnik do komentarza
Niemiec pojawi się w ramach promocji najnowszej płyty "In Between". Pod tym samym hasłem odbędzie się show na obiekcie przy ul. Bułgarskiej, któremu towarzyszyć ma zjawiskowa oprawa wizualna, dźwiękowa i choreograficzna.

 

 

Co do oprawy, to mając w pamięci zeszłoroczne Creamfields gorąco polecam :-) Muzycznie chyba nie trzeba :-)

 

Co do kupowanie biletów polecam stronę www.eventim.pl - logowanie na stronie jest bezpłatne, a potem zakup jest banalny*.

 

 

*trzeba tylko uważać przy zaznaczaniu jak ma wyglądać przesyłka, żeby nie wybrać kuriera, bo za tą usługę (kupiłem trzy bilety na koncert) zażyczyli sobie 80 złotych :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Mayday Poland 2007

 

LINEUP:

djs

1. Westbam - Berlin

2. Sven Väth - Frankfurt

3. Chris Liebing - Frankfurt

4. Moguai - R'hausen

5. Cari Lekebusch - Sztokholm

6. Umek - Ljubljana

7. TOCADISCO - Kolonia

8. Hardy Hard - Berlin

9. Pet Duo - Sao Paolo

10. Robert Natus - Hamburg

11. Amok - Frankfurt

12. Renato Cohen - Sao Paolo

13. Lady Waks - St. Petersburg

14. Rank1 - Rotterdam

15. Viper XXL - Frankfurt

16. Alex M.O.R.P.H. vs. Woody van Eyden - Bochum

17. Menno de Jong - Eindhoven

18. Carla Roca - Poznań

19. Greg Access - Warszawa

20. Jay Bae - Poznań

21. Dj Peru - Warszawa

22. Dj Ninja - Wołomin

 

live

1. Members Of Mayday

2. The Advent - Londyn

3. Giuseppe Ottaviani - Rzym

4. Johannes Heil - Frankfurt

5. Riccardo Ferri - Florencja

6. Brian Sanhaji - Frankfurt

7. SONO - Hamburg

8. 3 Channels - Szczecin

 

 

 

W sumie to jeżeli chodzi o obsadę nie jest wcale źle. Vath, Liebing, Moguai, Hardy Hard, Menno de Jong, The Advent na pewno rozkręcą ostro imprezę ale zastanawia mnie też spora grupa zespółów i djów mało znanych. Fatalnie wypadają liveacty - jeden The Advent to trochę za mało z klasyki gatunku. Od czasów NU NRG, Moniki Cruse czy Tauchera pod tym względem Polska edycja Mayday kuleje. Za to pod względem obsady dj jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dla wszystkich zainteresowanych - przed chwilą rozpoczęła się transmisja z Mayday Poland na http://www.gaduradio.pl/ można sobie posłuchać najlepszej polskiej imprezy muzyki elektronicznej ;)

 

Informacje o samej imprezie na http://www.mayday.pl/

 

Pisałem już wyżej o artystach a teraz oficjalne timetable. Kilku wykonawców już za nami.

 

MAINFLOOR

 

1. 17:00-18:00 - Dj Peru

2. 18:00-19:00 - Jay Bae

3. 19:00-20:00 - Menno de Jong

4. 20:00-21:00 - Alex M.O.R.P.H. b2b Woody van Eyden

5. 21:00-22:00 - Rank1

6. 22:00-22:30 - SONO

7. 22:30-23:30 - Moguai

8. 23:30-00:15 - Giuseppe Ottaviani

9. 00:15-01:30 - Westbam

10. 01:30-01:45 - MEMBERS OF MAYDAY

11. 01:45-03:30 - Sven Väth

12. 03:30-04:45 - Chris Liebing

13. 04:45-05:30 - Riccardo Ferri

14. 05:30-06:45 - TOCADISCO

15. 06:45-08:00 - Pet Duo

16. 08:00-09:00 - Amok

 

SHOWROOM

 

1. 18:30-19:30 - DJ Ninja

2. 19:30-20:00 - 3 Channels

3. 20:00-21:00 - Lady Waks

4. 21:00-22:00 - Hardy Hard

5. 22:00-23:00 - Renato Cohen

6. 23:00-23:30 - Brian Sanhaji

7. 23:30-00:30 - Umek

8. 00:30-01:30 - Johannes Heil

9. 01:30-02:30 - Cari Lekebusch

10. 02:30-03:15 - The Advent

11. 03:15-04:15 - Robert Natus

12. 04:15-05:15 - Viper XXL

13. 05:15-06:15 - Greg Access

14. 06:15-07:30 - Carla Roca

Odnośnik do komentarza

Jak na razie najwyższa klasa :) nawet mnie Westbam na plus zaskoczył swoim setem, który jeszcze zresztą trwa. Fajnie, że na tegorocznym Mayday pojawiły się także elementy new minimal, których próżno szukać na innych tego typu imprezach. Dziś siedzę do oporu, bo wygląda na to, że tegoroczne Mayday będzie o kilka klas lepsze od zeszłorocznego. I szkoda, że nie mogłem również w tym roku pojechać...

Odnośnik do komentarza

hmmm mam nadzieje, ze niedlugo pojawi sie link do poszczegolnych setow bo wczoraj mocno padniety wysluchalem setu Ottavianiego, bardzo dobrego zreszta, i ... zasnalem ze sluchawkami na uszach. Kurde, a tak chcialem Westbama posluchac - kiedys gdy byl u szczytu slawy i pare razy przyjezdzal do Szczecina to hale pekaly w szwach, bardzo szanuje tego goscia :) Kiedys nawet na swoje urodziny specjalnie do szczecina przyjechal i wywalil taki koncert, ze jeszcze pare dni pozniej wszyscy sie podniecali :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Hmm mam dość dziwną prośbę... Ogólnie nie znam się na muzyce techno czy trance, jednak podczas imprez z chęcią jej słucham :) Dlatego prośba - czy moglibyście mi podrzucić tytuły najlepszych piosenek z tych gatunków? Takie najbardziej znane, które od razu rozpoznam :) Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza

Takie znane? :)

No to na pewno Armin van Buuren, albo David Guetta.

Chociaż ja zdecycowanie wolę posłuchać Propheta (polecam Qlimax 2006 i Dipswitch)

Tytuły same..:

David Guetta - The world is mine, Love is gone, Baby when the lights

Armin van Buuren - Rush hour, shivers, communication - albo cały kawałek - 1 godzina - Yearmix 2007

The Prophet - Qlimax 2006 , Dipswitch

jonas steur - castamara (polecam)

01_speedwave_-_zhangar_(builder_remix)

ATB - Feel alive , summer rain

dj shog - dont stop

sander van doorn - riff, back by any demand

julian dj & davide sonar - y r m l

 

tak dla przykładu wypisane w chwilkę.. :)

Odnośnik do komentarza

A może coś bardziej dance'owego? :P

Akcent - King of Disco

Komodo - I love you so much

89ers - The 89ers Boy

Alex C - Du hast den Schonsten Arsch der Welt

Hitmen - Side by side

Hitmen - Like I love you

DJ Remo - My music song

wszystko Cascady

Vinyltronic - To the club

Disco Superstars - Slice me nice

Basic element - to you

Shaun Baker - VIP

 

i tak dalej... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...