Skocz do zawartości

CM 03/04 Update 2012


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to myślę, że dowolną ligę, grałem już wieloma i stwierdzam, że za każdym razem jest ciekawie, a im bardziej egzotyczna liga, tym ciekawiej się gra za wyjątkiem jakichś azjatyckich, gdzie trudno połapać się w nazwiskach własnych piłkarzy :)

Tak na marginesie, zastanawiam się czy nie dobrze byłoby stworzyć jakiś plik do pomocy przy testowaniu, wpisać tam dostępne ligi, potem przypisać betatesterów do nich i stworzyć szablon raportu czy formularza, gdzie będzie można w łatwy i jednolity sposób zbierać dane na temat zachowania gry przy najnowszym upragnionym updacie... Nie mam doświadczenia w takich sprawach, ale pamiętam jeszcze ze szkoły, że były gotowe procedury do testowania i raportowania wyników... Co Panowie uważacie?

P.S. Trzeba też ustalić na jakiej wersji gry odpalać update? jaka najlepiej wielkość bazy? i czy ma znaczenie jakie kto ma doinstalowane gadżety z grafikami, skinami czy komentarzami meczowymi...

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam profesjonalne podejscie do tematu :) Cos podobnego mam już na dysku :) niestetu jest w Excelu a jeden z naszych betatesterow go nie ma. Ogolnie chcę by na jeden kraj z dwoma grywalnymi ligami przyslugiwalo 2 betatesterow. Jeden i jednolity formularz pomaga na tyle że po zgloszeniu bledow mogę go szybko druknac i odznaczac rzeczy ktore już zostaly naprawione. Update bedzie dostepny na najnowszych latkach, a wszelkie inne gadzety typu facepacki, logopacki czy cos takiego nie ma odksztalcenia na wyglad bazy danych. Baza wykorzystywana to oczywiscie duza baza bo bez niej nie ma co grac, a wiekszosc komputerow jednak spokojnie radzi sobie z gra sprzed 9 lat :)

 

Na razie też nasz update to ligi polskie - nastepny we wrzesniu bedzie mial ligi europejskie (kilka) chcialbym wiec też, by za dana lige byla odpowiedzialna osoba ktora na tamtejszym futbolowym podworku zna się dobrze.

Odnośnik do komentarza

Niestety dzwonili do mnie ze Sky czyli mojego providera internetu. Internet bede mial podlaczony... 9 lipca! :( 24-72 godziny to byl okres w ktorym jak to mnie teraz poinformowano przydzielony zostal inzynier ktory wpadnie do mnie do domu i wlaczy do sieci. Absurd jakis, ale na szczescie sproboje wszystko wrzucic. Z pracy lub uczelni.

Odnośnik do komentarza

Problemem moze tutaj nie być brak office'a bo OpenOffice jest dostepny za friko, tylko fakt że niektorzy ludzie nie wiedza jak się w nim obslugiwac. Obsluga ogolnie przeciez jest fatalnie prosta wiec i mysle, że to się nam uda i przejdzie z gladka. Nie tylko Ty nie mozesz się doczekac :D

Odnośnik do komentarza

Nie powinienem dopuscic do ciszy w eterze :)

 

Ogolnie musze powiedziec, że update znajdzie się w waszych rekach... Na dniach. Jest jeszcze sporo do zrobienia (ale nie za sporo), a ja w ostatnich dniach nie grzeszylem czasem :x w sobote od poludnia do poznej nocy bede siedzial by go ukonczyc mam nadzieje, ale bedzie to ciagle niekompletna wersja jaka oryginalnie chcialem wam przedstawic. Kris niestety odpadl na kilka miesiecy i mam nadzieje że wesprze mnie w robieniu innych lig na update z numerkiem 2.

 

A sama latka z uaktualnieniem się już grzeje...

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich ponownie.

 

To już jeden z ostatnich postow ktore ukazuja się przed wrzuceniem CM Update v1.0.0 do sieci.

 

Ze wzgledu na wszelkiego rodzaju komplikacje, brakiem czasu krisa a także moja uczelnia, a na samym koncu brakiem internetu w swoim nowym domu zeszlo mi to o wiele dluzej, anizeli myslalem. Dlatego też musze podsumowac nasze dotychczasowe dzialania i przedstawic to co dokladnie znajduje się w nowej kanapce spod bandery nowej grupy o wdziecznej nazwie CM Club.

 

Uaktualnienie w wersji 1.0.0 rozni się od surowej bazy tym:

 

- uaktualniono wszystkie druzyny z Ekstraklasy i I ligi (sklady, stadiony, sztab szkoleniowy, reputacja),

- usunieto kilka druzyn (GKS Jastrzebie, Odra Opole, Groclin, Amica),

- dodano nowe druzyny (Nieciecza, Kolejarz Stroze, Okocimski Brzesko, Olimpia),

- usunieto ponad 1000 zawodnikow i trenerow,

- dodano okolo 1000 pilkarzy i trenerow,

- ustawiono wiek wszystkich ludzi tak by byl zgodny z wiekiem w sezonie 2012/2013,

- edytowano wiekszosc (okolo 85%) Polakow za granica,

- zmieniono budzety i finanse klubow tak, aby odwzorowac realizm,

- kluby Premiership, La Liga i Bundesligi w czesci zaktualizowane, ale na rok 2007 (pozostalosci po kris-loozman update)

 

W sobote/niedziele nastapi zakonczenie prac nad aktualizacja, a sam update ukaze się poczatkiem nastepnego tygodnia. Na dniach kilka kolejnych i ostatnich skrinow przed wydaniem.

 

Na dziś mogę tylko powiedziec tyle - niech Bog ma w opiece wasze partnerki ;)

Odnośnik do komentarza

Z wielką niecierpliwością czekam. Bardzo się cieszę ,że wyjdzie uaktualnienie polskiej ligi w mojej ukochanej grze. CM 03/04 to gra przed ,którą spędziłem najwięcej czasu i miałem w niej najwięcej udanych karier. Już się nie mogę doczekać na zagranie w niej polską drużyną ze składem z obecnego sezonu. Nie wiem czemu ale mnie te nowe FMy nie wciągają i nie bawią tak jak np. CM 03/04.

Odnośnik do komentarza

Niechlubnie musze powiedziec, że zawiodlem znow i to nie tyle co was, co siebie. Weekend co prawda minal pod bandera uaktualnienia, ale ostatnie tygodnie i przeprowadzka daly mi się we znaki i przemeczenie dalo się we znaki. Padlem jak swieczka i nie skonczylem tego co chcialem bardzo skonczyc. Za opoznienia przepraszam i naprawdę staram się to ukonczyc.

 

Na koniec wiadomosci chcę jeszcze raz podziekowac za wsparcie, trzymanie kciukow i motywacje ktora dajecie mi za kazdym razem kiedy czytam posty w tym temacie.

 

CM03/04 to sila ktora laczy nas od lat i mysle, że jest gra warta swieczki i aktualizacji - szczegolnie, że jak to zauwazyl Grzesio1812 jest bardziej chwytajaca, anizeli nowe FMy.

Odnośnik do komentarza

hahahaha jacys amatorzy robia ten update zal zeby nie umiec takich rzeczy zrobic od marca niby robicie w kilku a reszta chyba pierdoli to robote k***a jak mozna byc takimi zalosnymi debilami ludziom wciskacie kit

 

dla reszty wezcie sie uspokujcie updatu nie bedzie mial byc w czerwcu jak nie ma to nie bedzie

Odnośnik do komentarza

hahahaha jacys amatorzy robia ten update zal zeby nie umiec takich rzeczy zrobic od marca niby robicie w kilku a reszta chyba pierdoli to robote k***a jak mozna byc takimi zalosnymi debilami ludziom wciskacie kit

 

dla reszty wezcie sie uspokujcie updatu nie bedzie mial byc w czerwcu jak nie ma to nie bedzie

Witam Wszystkich ponownie,amatorka to może poszła z twojej strony,wypowiadając się na tym forum chłopczyku,nie masz w ogóle pojęcia jak się to robi i ile to wymaga poświęcenia własnego czasu,kosztem innych (rodziny i nie tylko) Szkodi zrobił praktycznie całą robotę ja mu pomogłem w małym stopniu.Ale powiem tobie tak w poprzednim update'cie który robiłem było mi samemu cieżko,ale się nie poddawałem bo wiedziałem,że warto tą gre rozwijać dalej i tego się będę trzymał i popierał :P Na koniec powiem tak " co Nas nie zabije to Nas wzmocni" i tyle ode mnie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...