Skocz do zawartości

CM 03/04 Update 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Najecie, najecie. Planowalem już wrzucenie pliku tydzien temu, ale wyszlo jak wyszlo, bo uczelni i praca przygwazdzaja mnie od 7 do 7 i jest slabo.

 

Plus jednak dla usprawnienia sprzetowego bo posiadam już 3x wiecej pamieci RAM i przy pracy na edytorze widac naprawdę ogromna roznice. Az chce się edytowac :)

 

Szykujcie się na plik w niedziele :)

Odnośnik do komentarza

Aktualnie czekam na założenie konta na naszym serwerze hostingowym, na którym też niedługo pojawi się strona.

 

Chcemy sprawdzić ile mniej więcej transferu będziemy potrzebować na serwer by spokojnie udostępniać wam jak najwięcej informacji i pomocy do gry. A jeżeli uda się z polską wersją to dlaczego nie zatakować rynku na całym świecie?

Odnośnik do komentarza

Admin nie skonfigurował jeszcze konta co robi naszą sytuację nieco skomplikowaną. Jest już 22:30, więc raczej dziś tego nie zrobi więc nie wiem za bardzo co zrobić. Naprawdę chciałbym by wszystko poszło spokojnie z nowego serwera, bo pierwsze dni po ukazaniu się update'u pokaże jak wielkie zapotrzebowanie i zainteresowanie na nasz "produkt" jest aktualnie.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dostalem namiary na nasz nowy serwer. Co prawda jestem w pracy, ale apetyt na wrzucenie update'u już jest tak wielki, ze mysle o tym by zwinac się do domu jak najszybciej :))

 

Oczywiscie zdaje sobie sprawe z bledow, ktore na pewno znajduja się w bazie danych, ale z wasza pomoca na pewno uda mi się je wylapac (podziekowania w strone betatesterow) i poprawic w nastepnej wersji.

Odnośnik do komentarza

I kiedy planowany update? aż chce się zaczynać granie od nowa w nasze retro!

 

Przez ostatnie dwa dni miaem problem z jakims syfem spyware. Wczoraj w nocy udao mi sie wreszcie sformatowac dyski, przekopiowac kopie zapasowe moich plikow i zainstalowanie calego software'u typu Flash, Java etc.

 

Szybko tylko odpalilem baze danych by zobaczyc czy wszystko dziala i sie niestety zdenerwowalem! Po kilkunastu godzinach dochodze do wniosku, ze to jednak pozytywne zdenerwowanie. Baza wczytuje mi sie okolo 10 sekund (a wiec 12x szybciej!) i juz wiem ze zjem teraz baze danych :D

 

Plik ukazuje sie dzis na necie jak tylko wroce z uczelni.

 

Reszta lig to teraz bedzie przyjemnosc ze wzgledu na wszelkie wnioski wyciagniete z poprzedniego okresu update'owania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...