Skocz do zawartości

CM 03/04 Update 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Toć lada chwila premiera patcha. Świetna robota! Jakby co mogę być testerem - odpowiada mi taka rola :P. Jest realizm skoro polskie kluby ściągają szrocik.

Ktoś,kto będzie chciał grać Wisełką będzie miał nie lada problem. Czekam z niecierpliwością na update. Po wydaniu PL,od razu bierzecie się za zagraniczne? Czy czekacie na letnie transfery i dopiero wtedy?

Odnośnik do komentarza

Mam ogromna nadzieje, że się wyrobie bo kris jak na razie dalej nie moze przylozyc lapki do uaktualnienia ;)

 

To już ponad 10 dni i nowa polska liga bedzied się grzac na waszych piecach :) co do innych lig to oczywiscie ruszymy z kopyta prawdopodobnie z Bundesliga lub ktoras z tych lig. Nie zdajecie sobie sprawy jak wielu zawodnikow trzeba dodac i usunac, nie mowiac już w ogole o edycji :) to bedzie typowe przygotowanie bazy pod nowy sezon i oficjalna latke na sezon 12/13.

 

Co do betatestow to skontaktuje się z Toba na dniach bo aktualnie czesze baze, że aż milo :) jestes dyspozycyjny koncem miesiaca lub poczatkiem maja?

Odnośnik do komentarza

Tak,do dyspozycji jestem cały czas. Może nie o każdej porze,ale daję radę. Początek maja to weekend majowy,co się równa wolne dni,co zaś daje sporo czasu. Także żaden problem. Jeśli chodzi o kontakt,to wolałbym po przez GG,bo tam częściej zaglądam. PW na forumcm czasem nie zauważam,więc to różnie może być. :D

Co do roboty przy innych ligach zdaję sobie sprawę,że same reputacje,finanse,sztaby szkoleniowe,spadki i awanse to nic przyjemnego. A co dopiero edycja kontraktów,atrybutów itd. Ale przecież dacie rade! :D

Odnośnik do komentarza

Tak,do dyspozycji jestem cały czas. Może nie o każdej porze,ale daję radę. Początek maja to weekend majowy,co się równa wolne dni,co zaś daje sporo czasu. Także żaden problem. Jeśli chodzi o kontakt,to wolałbym po przez GG,bo tam częściej zaglądam. PW na forumcm czasem nie zauważam,więc to różnie może być. :D

Co do roboty przy innych ligach zdaję sobie sprawę,że same reputacje,finanse,sztaby szkoleniowe,spadki i awanse to nic przyjemnego. A co dopiero edycja kontraktów,atrybutów itd. Ale przecież dacie rade! :D

 

Nie ma przy tym nic przyjemnego od potątczku,ale jak ktoś chce mieć dobry update to musi pracować ... :D i chyba wszystko jasne co dalej.Pokażemy co będzię się dalej działo :) ,hej

Odnośnik do komentarza

Tak,do dyspozycji jestem cały czas. Może nie o każdej porze,ale daję radę. Początek maja to weekend majowy,co się równa wolne dni,co zaś daje sporo czasu. Także żaden problem. Jeśli chodzi o kontakt,to wolałbym po przez GG,bo tam częściej zaglądam. PW na forumcm czasem nie zauważam,więc to różnie może być. :D

Co do roboty przy innych ligach zdaję sobie sprawę,że same reputacje,finanse,sztaby szkoleniowe,spadki i awanse to nic przyjemnego. A co dopiero edycja kontraktów,atrybutów itd. Ale przecież dacie rade! :D

 

Podaj mi swój numer GG na privie i jakoś się skontaktuje. Dziś wieczorem lub jutro rano kolejna porcja screenów więc jak to powiadają na wyspach "watch this space!" :D

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Czy oprócz update'u naszej rodzimej ligi będzie znajdowała się też aktualizacja bazy innych choć początkowo największych transferów światowych lig??Wiem że jest wiele pracy nad bazą praktycznie od początku bo wiele trzeba usuwać ale wiem że w takim składzie zrobicie super update bo pamiętam jeszcze update'y Krisa i spółki z dawnych lat :)szkoda że nie mogę Wam pomóc.Pozdrawiam i czekam cierpliwie na Wasze dzieło chłopaki

Odnośnik do komentarza

Dawid - czołowe ligi są zaktualizowane na rok bodajże 2007 lub 2008. W pierwszym updejcie koncentrujemy się przede wszystkim na Polsce, ale następne wersje będą już wraz z transferami Barcy, Realu czy Getafe :) Damy radę dawid, damy radę :)

 

A pomóc możesz zawsze, scoutów poszukujemy dalej :)

Odnośnik do komentarza

Niech zginie,kto wątpi w Was :D

07/08 to całkiem nieźle. Podałem Ci gg na privie. W czym Wam potrzebna jeszcze pomoc?

 

Spokojnie smigler :) Odezwę się na dniach bo moje gg to już nie używałem od ohohoh i jeszcze dłużej ;)

 

Pomoc potrzebna jest nam w wynajdowaniu zawodników którzy już powinni być skasowani, szczególnie Ci z kadr narodowych i większych klubów europejskich. W sumie nawet z każdych klubów :D Im więcej pomocy tym lepiej

Odnośnik do komentarza

@smigler: wyslalem Ci stara wersje updejta gdzie mozesz już przeczesac baze i szukac po kadrach narodowych i wyzszych ligach europejskich kto już skonczyl kariere i jest do wyrzucenia. Na poczatek prosze Cie o przejechanie Niemiec i Anglii.

 

@Mlynek1910:

 

Wyslij mi swoje gg na priv. Aktualnie zostaniesz drugim testerem i jak na razie nam wystarczy na lige polska. Reszte wytycznych dostaniesz pozniej :)

Odnośnik do komentarza

jesli bm zrobil update przykladowo ligi niemieckiej to moglibyscie to jakos wgrac do swojej bazy?

 

Niestety baza jest zapisana w kilku plikach w których dane zapisywane są z wszystkich krajów, a nie tylko np. każdego kraju z osobna. Dlatego też z krisem wymieniamy się bazą cały czas. Jeden pracuje, drugi czesze bazę itp.

Odnośnik do komentarza

Po kolejnej nocy zmagania się z baza danych przyszedl czas na podzielenie się z wami informacjami jak to teraz wyglada. Niestety limit obcokrajowcow nieco miesza w grze, przez co niektore druzyny maja pewne problemy z ustaleniem skladu, a także w trakcie przeprowadzania transferow. Druzyny ktore w skladzie posiadaja ponad 5-6 obcokrajowcow musza z nich zrezygnowac często przesuwajac zawodnikow do rezerw i zastapic ich swoimi wychowankami lub transferowyi nabytkami. Co ciekawe owi obcokrajowcy nie. Zostaja w wiekszosci wystawieni na wypozyczenie, lecz na sprzedaz. Dzieje się to już we wspomnianej kilka razy Wisle (opycha Lamneya, często Meliksona czy Bunoze), Legii (Blanco, Novo), Jadze (Cetkovic, Gusic), Cracovii (tam mamy aż 11 obcokrajowcow!), Lechu (10), Lechii (9),Podbeskidzie (9),Polonii (9, pozbywaja się Todorovskiego), Ruchu (Peskovic, Djokic, Josl), Slasku (Stevanovic), Widzewie (10 obcokrajowcow), i Zaglebiu (bodajze a11 i czystki w postaci Hodura, Widanova, Eltona czy Sernasa).

 

Najlatwiej ma Gornik (3 obcokrajowcow), ŁKS (4), Belchatow (3) i wiekszosc druzyn z zaplecza Ekstraklasy procz Bogdanki, Floty, Olimpii, Piasta, Pogoni, Polonii Bytom i bodajze Wisly Plock.

 

Co dziwne czasami bedzie chyba latwiej grac druzynami z I ligi, anizeli Ekstraklasy :P

 

Do tego Wisla już nie jest tak nisko w symulacjach bo po zaktualizowaniu reszty druzyn tamte też borykaja się z "bogactwem" spoza granicy. Nie mogę jak na razie zrozumiec jednego - dlaczego niektore druzyny ktore posiadaja i tak za duzo obcokrajowcow ciagle zatrudniaja nowych? Tak się dzieje chocby w Legii. Kilka druzyn jednak stara się sciagac naszych zza granicy. Po zredukowaniu transferow budzetowych nareszcie nasze druzyny staraja się walczyc o zawodnikow na prawie Bosmana i tych z wolnego transferu. Wszystko zaczyna wygladac lepiej i lepiej.

 

Ostatnia prawidlowoscia ktora nieco psuje zabawe i jest jeden z aspektow silnika meczowego na ktory zwrocil uwage kris. W razie posiadania zbyt wielu obcokrajowcow druzyny prowadzone przez komputer bardziej zabezpieczaja defensywe, anizeli linie frontu, tak wiec czesciej stawiaja na bramkarzy i obroncow zza granicy, anizeli ofensywnych pilkarzy.

 

Nie wiem jak wy, ale my już czujemy ekscytacje i podniecenie zblizajacym się updatem.

Odnośnik do komentarza

Ehh... Zeszły na mnie kłopoty. Mój majster od kompa poinformował mnie,że doszła zamówiona już z miesiąc temu karta graficzna. Cały czas jechałem na zintegrowanej,a po włożeniu karty komp szwankuje,jak przy starej karcie,dlatego muszę powierzyć mu mojego PC na dłuższy przegląd. Na dzień testów powinienem zdążyć,ale z wyłapywaniem emerytów się spóźnię. Zacząłem już szperać w Bundeslidze i w 3 klubach wyłapałem ponad 40 non playerów,bądź playerów,którzy pałętają się po III ligach w Niemczech czy w rodzimych ligach np. Chorwacji. Tak patrzę na ten up,co dostałem i myślę,czy nie można by było pozmieniać nazw lig.

Co prawda,gdy załaduje grę widnieje napis "T-Mobile Ekstraklasa" ,ale w menu ładowania lig jest Polska I Liga. Wydaję mi się,że kiedyś zmieniałem te nazwy wszędzie i wszystko działało. Ponadto zrobić nazwy np. Barclays Premier League zamiast Angielska Premiership. Forum będę czytał regularnie z telefonu,więc w razie potrzeby dam radę odpisać.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie mam najlepszych informacji bo dziś dostalem zamowiony przez siebie RAM i po zmienieniu 2gb na 8gb nie chce wlaczyc mi się komputer. Staram się go jakoś uruchomic, na szczescie baze ktora edytowalem w nocy wrzucilem na serwer dla krisa, a wiec mogę ja sciagnac na laptopa swojej narzeczonej. Pytanie tylko czy mi pozwoli go teraz uzywac ;) Jeżeli tak to musze zainstalowac Windowsa na tego Maca i dzialac dalej.

 

Co do wyrobienia się smigler to nie przejmuj się. Nasz "majowy" update jest betą wiec prosze Cie o sporzadzenie imion i nazwisk sortowanych po druzynie do kasacji, do non-playerowania, do przeniesienia wg druzyny. Bundesliga pojdzie ogolnie na nowy update, a nie bete z maja. Dzięki ogromne za ten wspanialy wklad w przygotowywanie. Najwazniejszy jest dla nas update z liga polska i sprawdzenie czy wszystko jest ok.

 

Liga polska rosnie w sile, a problem z nazwami na pewno rozwiazemy. Jeżeli się wam podoba nasz wklad i praca (choc na razie nie mozecie jej zobaczyc) to klikajcie w te piekne zielone strzaleczki przy postach zebysmy widzieli.

 

Już wiem również że portugalska spolecznosc prosi nas o aktualizacje ich lig i nawet na ten cel skladaja się z mala "wkladka" ktora pomoze nam oplacic serwer na strone www na temat CM 03/04! Mamy postep, motywacje również!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...