Skocz do zawartości
Meler

Budownictwo mieszkaniowe

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie ta kwota jest ok jak na taki metraż. Przerabiałem takie mieszkanie i takie kwoty były normalne, nawet bardziej w stronę 300 zł. Niestety gaz tani jest i tutaj wiele nie oszczędzisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupował ktoś może kiedyś jakąś matę masującą do pleców?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka lat temu kupiłem matę HoMedics za jakieś 500 zł. Początkowo z niej korzystaliśmy, teraz leży u teściów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę nie mam miejsca na trzymanie jej w domu, nie mam też odpowiedniego fotela czy krzesła z wysokim oparciem. Matę kupiliśmy dla żony, która narzeka na bóle pleców ale takie maty mają bardziej zastosowanie relaksacyjne niż terapeutyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A odczuwała jakąś poprawę, satysfakcję po używaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedziałbym że chwilową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często odczuwam bóle mięśniowe, moja narzeczona też, ona przez pracę z dzieciakami i myślałem czy jej tego nie sprezentować. Tylko właśnie też bym musiał jakiś fotel do tego dokupić... Jak kiedyś korzystałem z tego krzesła z masażem za 5zł w centrum handlowym to czułem odprężenie i ulgę. Warto w to się pchać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy moglibyście rzucić linkami do jakichś niezależnych portali branżowych? Chodzi mi o rynek warszawski. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już bym lepiej polował na coś z Lidla albo Biedronki przynajmniej jak się coś zepsuje to bez problemu oddajesz.

Co jakiś czas mają takie małe wkrętarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdę powiedziawszy, to do komfortowej pracy hobbystycznej lepiej jest kupić byle jaką wkrętarkę i dobrej jakości bity. U mnie Castorama ma spory wybór i z tego co słyszałem nie robią żadnego problemu z reklamacjami.

Z doświadczenia wiem, że dwie baterie to niezbędny komfort, nie ma nic gorszego jak zacząć pracę i się zorientować, że się bateria rozładowała.

No i zależy co z tą wkrętarką będzie się robić - jak do zwyczajnej stacjonarnej pracy, typu skręcanie mebli, to może być nawet ciężka, jak ją trzeba będzie gdzieś dźwigać (np po dachu), to waga jest bardzo ważna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 tygodnie temu kupiłem w Leroy Merlin wiertarko-wkretarke Ryobi. Dałem lekko ponad 300zl ale sprzęt jest po prostu rewelka. Aż żal że mam umeblowane już całe mieszkanie bo aż chce się skręcać i borowac:/;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja podobnie mam raczej drożyznę Boscha bodajże, ale już trzeci rok, działa fantastycznie. Jest lekka, do tego miała dwie baterie i komplet bitów (chyba z trzydziestu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się stancja powoli rozwala ;)

Mam do wkręcenia zawiasy do drzwi (rozkładane), półki w szafie i drzwiczki do szafki, niewiele i raczej mało wymagające sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to zwykłym śrubokrętem nie możesz, jak to ma być dla kilku prostych robót? :-k 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze jest coś do przykręcenia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Reaper napisał:

A to zwykłym śrubokrętem nie możesz, jak to ma być dla kilku prostych robót? :-k 

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się pytam, bo nigdy nie miałem wkrętarki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat bo Tobie, jako jednym z przodowników na forum w wyszukiwaniu wygodnych rozwiązań w życiu, bym się spodziewał najszybciej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi