Skocz do zawartości

Mission impossible: osiągnąć nieosiągalne


madrid95

Rekomendowane odpowiedzi

FM 12

Ligi początkowe:

Portugalia, Hiszpania (grywalne), Polska (podgląd)

Zamierzam wygrać wszystkie najważniejsze trofea w Europie. Mistrzostwa w Portugalii, Anglii, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Niemczech i Holandii oraz Ligę Mistrzów i Ligę Europy a także Superpuchar Europy. Jako klub na pierwsze sukcesy wybrałem Futebol Clube do Porto. Zespół który w poprzednim sezonie prowadził Villas-Boas.

Cele:

Postawione przez zarząd: 1/4 Ligi Mistrzów, Mistrzostwo Portugalii,

Postawione przeze mnie: Zwycięstwo w LE, Mistrzostwo Portugalii, Superpuchar Europy, Superpuchar Portugalii, Puchar Portugalii, 1/2 Pucharu Ligi Portugalskiej.

 

Prezes uważa, że powinienem zdobyć 1/4 Ligi Mistrzów, ja przyszedłem tu aby zdobywać trofea dlatego wolę wygrać LE (oczywiste, że wszystko zależy od grupy w LM).

 

Skład:

Nieprzeprowadzałem prawie żadnych zmian w składzie, zdecydowałem się tylko poszukać dobrego napastnika i prawego pomocnika (tego to tylko jakiegoś taniego).

Taktyka:

1 formacja - ofensywna 1-4-3-2-1

2 formacja - zachowawcza 1-4-1-2-2-1

 

14.07.2011 Do FC Porto przybył kolejny Polak! Po przybyciu trenera, teraz przybył reprezentant Polski i były gracz Borussii Dortmund Robert Lewandowski - kwota transferu nie została podana, ale w kuluarach mówi się o cenie około 8 - 9 mln €. Napastnik będzie grał z numerem 9. Według trenera zespołu z Dortmundu, Smoki są zainteresowane także innym reprezentantem Polski grającym na prawej obronie w Borussii - Łukaszem Piszczkiem. Czy znajdzie to przełożenie na konkrety zobaczymy. Trener klubu z miasta wspaniałego wina dementuje te pogłoski i mówi, że nie jest zainteresowany Piszczkiem. "Łukasz to wspaniały piłkarz, ale nasz budżet transferowy jest sciśle określony i nie mogę sprowadzać zawodnik którzy nie podniosą poziomu klubu"

 

Supertaca, Aveiro

Guimaraes - Porto 2:2 (2:2,0:1) 2:3 po karnych

0:1 Hulk 14'

0:2 Otamendi 52

1:2 Renan 55

2:2 T. Targino 62

 

Rzuty karne:

0:0 E.Silva x

0:0 J. Moutinho x

0:0 N.Assis x

0:1 Hulk +

1:1 T.Targino +

1:2 Lewandowski +

1:2 Freire x

1:2 Rodriguez x

2:2 P.Mendes +

2:2 A.Pereira x

2:2 J.Paulo x

2:3 J.Fucile +

 

FC Porto wygrywa Supertaca!

 

Wygrana w Superpucharze powinna podnieść morale w zespole Mistrzów Portugalii. Dzięki temu pierwszy tytuł na moim koncie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...