Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

To ja może krótko...

 

Maksymalnie w jednym czasie (czyli podczas zlotu) dwa domki mogą zostać wyposażone w lodówki.

 

Dziękuję, postoję, poproszę inny zestaw pytań.

Nie marudź, 16 osób na bieżąco będzie mieć dostęp do lodówki :keke:

Odnośnik do komentarza

Tak na marginesie - imo lodówka w KAZDYM domku to powinien byc warunek sine qua non doboru ośrodka.

 

W rzeczy samej!

 

To jest oczywista oczywistość! Bez lodówek ośrodek jest do kitu. Nawet gdyby w każdym domku było jacuzzi

 

Jeśli chodzi o terminy, moim bardzo subiektywnym zdaniem, zaczynanie zlotu w sobotę i kończenie w środku tygodnia jest bez sensu. Termin sierpniowy jeszcze bardziej ...

Odnośnik do komentarza

Ptaszyniec mogę ogarnąć organizacyjnie gdyby była taka wola większości, bardzo często tamtędy przejeżdżam. Faktycznie niedaleko jest zamek w Chęcinach, jaskinia Raj, zalew Bolmin i inne duperele. Od razu mówię, że nie będę tam latał tylko po to żeby "pokazać" ofertę na forum :] Jeżeli natomiast taka lokalizacja wchodzi w grę na poważnie to inna sprawa.

To jesteś w stanie ogarnąć Ptaszyniec?

Odnośnik do komentarza

Ptaszyniec mogę ogarnąć organizacyjnie gdyby była taka wola większości, bardzo często tamtędy przejeżdżam. Faktycznie niedaleko jest zamek w Chęcinach, jaskinia Raj, zalew Bolmin i inne duperele. Od razu mówię, że nie będę tam latał tylko po to żeby "pokazać" ofertę na forum :] Jeżeli natomiast taka lokalizacja wchodzi w grę na poważnie to inna sprawa.

To jesteś w stanie ogarnąć Ptaszyniec?

 

a jest ktoś w stanie przedzwonić i ogarnac temat boiska, lodowek, etc, zeby Mitnick nie jechal na marne ?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

no problem, to też pokrywa się z trasami na których bardzo często jestem, jutro robię tour na linii Końskie-Piekoszów-Kielce-Końskie to podjadę i zobaczę co i jak,

do babki z tego ośrodka pod skarżyskiem dzwonię z samego rana i deklaruję, że nie bierzemy tego, tak się z nią umówiłem jeżeli rezygnujemy (wstępnie zaklepałem)

 

jednak swoją drogą to ruszyłby ktoś dupę i szukał/sprawdzał alternatywne ośrodki bo jak się okażę, że "nie ma słomek w kolorze fioletowym" w tym Ptaszyńcu to zjazd zorganizujemy pod namiotem chyba

 

jeżeli ten Ptaszyniec prezentuje się tak jak na zdjęciach to będzie na poziomie Sielpii bo domki z zewnątrz dupy nie urywają,

Odnośnik do komentarza

@Smetek - jeżeli Mitnick nie da rady pojechać to przedzwonię, popytam.

@Ernie - jeżeli ostatecznie wybrany zostanie jakiś ośrodek niedaleko Kielc, to problemów z transportem zapewne nie będzie,

sam wtedy pewnie będę jechał przez CK to zabiorę chętnych.

 

Ogólnie mamy już połowę marca i coraz mniej czasu na "wybrzydzanie", bo za chwilę nigdzie nie znajdziemy dla nas terminu,

a od tego trzeba by chyba zacząć zadawanie pytań o ośrodek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...