Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, mam chwilkę to też dam małe podsumowanie Zlotu z mojej perspektywy :) Jechałem pełen obaw, nie wszystko wyszło też tak jak chciałem, powrót również "średni", ale... było ok ;) Szkoda tylko, że minęło to tak szybko, pojawiłem się w czwartek w południe, a w sobotę rano musiałem wracać, niestety. Szkoda, bo z kilkoma osobami bym jeszcze chętnie pogadał, biorąc pod uwagę moją wrodzoną nieśmiałość i tak chyba było całkiem nieźle :D

Mój drugi zlot, więc też mogę porównać do ubiegłorocznego - miejscówka o wiele lepsza, nie umierałem wracając z piłki parę kilometrów :P

 

Ekipa poznańska - jak zwykle bardzo pozytywnie :) Fajnie jest się z Wami spotykać, istotą tego zlotu jest scena jak ta, kiedy siedziałem razem z Buffim w samochodzie słuchając relacji z meczu Lecha z radia, a w tle relacja z meczu Legii z telefonu... ;)

Dzięki też Poznaniakom na sudoku :D Chyba też najwięcej czasu z Wami spędzałem - Qcz, Buffu, Zibii, Seju, Vami :)

 

Dalej sporo też rozmawiałem z Iconem czy Gulim czy to na tematu kibicowskie, piłkarskie czy "growe" ;) Guli, czekam tak jak mówiłeś na Twoją wizytę w Szczecinie :)

Parę słów udało się zamienić też z Gilbertem, głównie o FM Zone ;) Ceyvol nie miał racji, nie Gilbert? ;)

Smętek - mój niedoszły rywal z półfinału turnieju w bilarda :D Nasze spotkanie było przekładane, aż w końcu nie doszło do skutku... zagrałeś ten finał w końcu z maregsem? Może za rok się zmierzymy :D

Mitnick - Sparing krótki : P Wygrałeś na punkty... ja się cieszę, że K.O. nie zaliczyłem : DTak jak mówiłeś, szkoda że na spokojnie nie było czasu pogadać.

De Raph - dzięki za transport i wspólną podróż na Zlot : )

Wujek - Również udało nam się chwilę pogadać, nawet wypić kieliszek, ale nie wiem czy to pamiętasz : D

me_who - za budowanie atmosfery : D

Nigel - Dzięki za lokalne rozmowy ; )

Feno - Dzięki za podwózkę do Międzychodu.

Kinas - Nooo w realu całkiem spoko koleś. Dobrze, że chociaż w bilarda Cię pokonałem : P

Sensei - Dzięks za wspólne mieszkanie i podróż powrotną : D

Ziutek & Brudas - fajne dopełnienie naszego domku : ) Sorry Ziutek tylko za burdel z jakim musiałeś się zmagać w niedzielę : P

Żyłek - w końcu udało się Ciebie poznać : ) No i zaakceptowałeś w końcu mojego zapa na fejsie : P

Szk - No widzisz, większość kibiców taka jest : P Normalna, a reszta to wymysł mediów : P Podeślesz mi obiecaną pracę mailem/PW? Może za rok dłużej porozmawiamy na temat kibicowski ;)

 

I dzięki też swoim dwóm drużynom piłkarskim, które przygarnęły inwalidę do drużyny : D

 

Z resztą raczej nie rozmawiałem albo zapomniałem... w każdym bądź razie - dzięki za zlot :)

 

PS. Można liczyć na fotki ze zlotu? Smętek, Szk?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...