Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Garsc obserwacji pozlotowych:

- Kinas to gosc z potencjalem, ale w obecnej chwili kompletnie nie potrafi rozmawiac z kobietami; proponowana ranga: podrywacze.pl

- jmk wyglada jak Krzysztof Stanowski i ma w glowie wiecej, niz by to sugerowal temat "Polscy kibice" - czyli na plus

- dragonfly'a powinni zatrudnic w Gutek Film, swietnie nadawalby sie do promocji serbskiego fil... ekhm, kina

- Mitnickowi juz nigdy nie powiem: "spierdalaj", ogromna klasa i dojrzalosc w tak mlodym wieku, swietny interlokutor w rozmowach o zyciu, konkret

- Ceyvol - ten wodz rewolucji nie poprowadzi, ale calkiem niezle broni

- FYM, Seju i De Raph w jednej druzynie to gwarancja liczby okrzykow odwrotnie proporcjonalnej do liczby podan

- Fenomen idzie prosto z kombajnu na doktorat - uniwersalny gosc, choc troche podpadl tym, ze zabral ze soba pogode...

- poznalem dobry powod na wycieczke do Wroclawia: Guli w koszuli ze sztywnym kolnierzem

- sporo w tym roku bylo dyskusji o pieniadzach (Pulek nie wierzy, Qcz klamie etc.) - signum temporis?

 

Osob, ktore spedzily ze mna wieksza czesc zlotu, nie wspominam, bo one i tak wiedza, za co jestem im wdzieczny. Pozostalym niewymienionym z nicka dziekuje za stale fragmenty gry, ktore - choc nie sa do konca w moim klimacie - skladaja sie na ogolna atmosfere zlotu.

Odnośnik do komentarza

Jest taka niepisana zasada, że kiedy wybiera się na imprezę ze złym nastawieniem to powraca się z niej w dobrym humorze i tak było właśnie na tym zlocie. Jechałem do Mierzyna zniesmaczony różnymi rzeczami, które działy się na poprzednim zlocie i ogólnie tym co się dzieje na scenie, z postanowieniem, że jest to mój ostatni zlot, ale na miejscu okazało się, że tegoroczny zjazd będzie lepszy niż ten z 2011 roku, kiedy pojawiło się mnóstwo przypadkowych osób. Po ciężkim boju dotarliśmy z Gulim na miejsce o 4:00, oczywiście nikt nie odbierał telefonów i gdyby nie Ernie pewnie spędzilibyśmy noc w samochodzie. Czwartkowy poranek był spokojny, obecnych było 12 osób i w kameralnym gronie czekaliśmy na resztę ekipy. Kiedy już pojawili się praktycznie wszyscy nie mogłem wyjść ze zdumienia, że prawie cała grupa siedzi razem, nie ma podziałów. Wujek poinformował mnie, że nie życzy sobie czytać więcej na forum moim narzekań o jego domniemanym alienowaniu się :keke: Alienowała się stała grupa, na którą szkoda klawiatury. Była okazja zamienić chyba z każdym parę zdań. O ile na poprzednich zjazdach były osoby, które mnie wybitnie irytowały, tak teraz nie mogę tego napisać o nikim poza Bebokiem ;) najwięcej chyba udało się pogadać z jmk, dragonem, Gulim, Lakim, Nigelem, me_who sporo z Qczem, Buffu, Perezem, FYMem, Mitnikiem. Nie zapomnę monologu Qcza i reakcji Pulka, nie zapomnę także lwiego ryku Qcza pod moim domkiem :keke: Pereza jeszcze raz przepraszam za uszkodzenie nogi, ale rozumiesz, Hanys nie odpuszcza nigdy :D była spinka z tubylcami, współlokatorom dziękuję za spokój w domku i porządek pomimo ataku hord dzikich barbarzyńców. W moim rankingu będzie to jeden z najwyżej ocenianych zlotów. Mam nadzieję, że to nie był mój ostatni zlot.

Odnośnik do komentarza

Formalnie dodam jeszcze, że 300pln nadwyżki przelałem na konto Lakiego.

Trafiliśmy na naprawdę wyrozumiałe szefostwo ośrodka. Nie dosyć, że kilka dni przed zlotem zgodzili się na oddanie jednego domku (480pln) to praktycznie do niczego się nie dowalali. Raz kobieta tylko poprosiła by się przenieść w stronę plaży, ale kolejne nocki już nic. Faktem, że nie było żadnego gnoju a głośniejsze rozmowy czy śmiechy nikomu jak w zeszłym roku nie przeszkadzały.

Musieliśmy przed wyjazdem tą malutką kupę śmieci tylko posprzątać, ale dostaliśmy taczkę i chyba z 7 kursów się zrobiło :D

Odnośnik do komentarza

Uff, wróciłem… ;)

 

To dopiero mój drugi zlocik, więc dużego porównania nie mam, ale z pewnością ten był lepszy od zeszłorocznego po stokroć :).

Wszystko blisko, po prostu na wyciągnięcie ręki, żyć nie umierać ;).

 

Zlot ogólnie o wiele spokojniejszy od poprzedniego. Widać, że się starzejemy, szczególnie po rosnących brzuszkach ;).

Dobrym też tego przykładem było „zacieśnianie więzów” z tubylcem. Zresztą ubił interes życia – dwa worki na śmieci za wódkę De Rapha :D.

 

Szczególnie chciałbym podziękować Vamiemu za fascynujące wykłady… na różne tematy :).

Aż żal, że me_who nie zechciał pójść za jego radą i spróbować nowych doświadczeń :D.

 

Za wspólną podróż podziękowania dla Pucka, Lakiego i Mitnicka, chociaż za to co się działo już po wyjeździe z Łodzi w drodzę powrotnej Krzysio H. powinien dostać -10 do reputacji. Mam nadzieję Mitnick, że aktualka już poszła ;).

Dzięki też dla Smetka, Mitnicka oraz żywej przynęty na komary, czyli Miśka za wspólne pomieszkiwanie.

Misiek przy okazji został naszym klucznikiem, następnym razem skończymy z trzema kluczykami ;).

 

Ogólnie zlot oceniam na bardzo udany, dzięki wszystkim razem i z osobna za te kilka udanych dni, tego mi było trzeba :).

Odnośnik do komentarza

Kilka słow..

Przed zlotem kilka osób podchodziła do niego ze spora dozą niechęci, a nawet mozna było wyczytać/usłyszeć o braku chęci w ogóle do przyjazdu, ale jak sie okazało na miejscu obawy były całkowicie przesadzone. Jak nigdy, nie było (prawie) podziałów, wszyscy świetnie sie razem zintegrowali i świetna atmosfera panowała do ostatniego dnia. Na pewno był to dla mnie jeden z najlepszych zlotów :) .

Dzieki wszystkim za te kilka dni :) .

Odnośnik do komentarza

Ja juz powrocilem do stolicy hipsterstwa. Zlot bardzo udany: ) Atmosfera swietna i warto bylo powrocic po dwoch latach przerwy. Z ośrodków w których ja na zlotach bywałem ten wydawał mi sie sportowo (od piłki nożnej bez dziur i błota, po sudoku w wersji wyczynowej, gdzie szarady nawet na plazy dalo sie wykopac piachu), gastronomicznie i lokalizacyjnie najlepszy. Niestety nie wiem czy pozwola nam wrocic za rok, bo w bagazniku samochodu znalazlem pare telewizorow, ktore zbieralem w ramach olimpijskiej akcji "znicz". :) Oprocz tego co złego to nie ja.

Odnośnik do komentarza

Prawie 10 lat na forum, a dopiero 3 zlot. Fajnie, że mordy po mojej 3 letniej nieobecności nadal mnie pamiętają :). Przede wszystkim chciałbym podziękować Smętkowi za transport (poniekąd przespałem się z Ceyvolem na tylnej kanapie Twojego auta :keke: ). Dziękuje również całej ekipie domku nr 9 (Bebok, Perez, Szk) za poczucie humoru i wiele ciekawych rozmów. Prośba do Szk, aby następnym razem jak będziemy razem w pokoju nie wchodził mi co chwilę do łóżka pod pretekstem ogrzania się ;). Ciesze się, że mogłem poznać Mitnicka (kasę za ochronę przeleję Ci na konto), jmk, Sensei i Kinasa, o którym wiem tyle, że ma fajny zegarek, jest z rocznika 88 i umiejętnie odstrasza dziewczyny ;). Z Puckiem pogadałem o starych babach z Ciechocinka, które płacą za seks, więc jak już mnie wyrzucą z pracy to zawsze jest opcja dorobienia sobie. Za późno jest, abym się rozpisywał - dziękuje wszystkim, z którymi miałem możliwość porozmawiania dłużej niż kilka minut. Z tymi, którymi nie udało mi się pogadać - odrobię to za rok, bo nie wyobrażam sobie, aby mogło mnie nie być.

Odnośnik do komentarza

Było 6 turniejów:

I - Vami

II - FYM

III - Qcz

IV - Kinas

V - Pulek

VI ("Masters") - FYM

 

Chyba tak to wyglądało. Dwa zwycięstwa plus jeszcze dwa miejsca na podium dały mi zwycięstwo w generalnej klasyfikacji (a raczej dałyby, gdyby ktoś to oficjalnie liczył :keke:)

Odnośnik do komentarza

Było 6 turniejów:

I - Vami

II - FYM

III - Qcz

IV - Kinas

V - Pulek

VI ("Masters") - FYM

 

Chyba tak to wyglądało. Dwa zwycięstwa plus jeszcze dwa miejsca na podium dały mi zwycięstwo w generalnej klasyfikacji (a raczej dałyby, gdyby ktoś to oficjalnie liczył :keke:)

jak grałeś w nocy w cziterskich okularach to powinni Cię zdyskwalifikować ! mamy dowody i nie zawachamy się ich użyć !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...