Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Nigel, z Miedzychodu jedzie PKS do Krzyza? Czy jakies przesiadki? Wolalbym miec pewny plan powrotu :P Wlasciwie to musze byc w Choszcznie wieczorem tak na 19 dlatego pociag to najlepsza opcja :)

 

Sensei: Zalezy od A. De Rapha, Ty jedziesz z wwosikiem? To ja sam jade z Rafalem...

Odnośnik do komentarza

Ok :) Aaa dwie rzeczy jeszcze : Mitnick, chyba nie bede mial jak zabrac w domu rekawic, masz dwie pary?

 

I druga, ma ktos pozyczyc odsprzedac zamienic na rekawice bramkarskie ochraniacze? Bo moje sie zepsuly, a bez nich grac nie moge, a nie zdaze kupic :/

Odnośnik do komentarza

Nigel, z Miedzychodu jedzie PKS do Krzyza? Czy jakies przesiadki? Wolalbym miec pewny plan powrotu :P Wlasciwie to musze byc w Choszcznie wieczorem tak na 19 dlatego pociag to najlepsza opcja :)

 

Sensei: Zalezy od A. De Rapha, Ty jedziesz z wwosikiem? To ja sam jade z Rafalem...

 

Nieee, tak dobrze to to nie ma. Ale ośrodek leży przy drodze Międzychód-Drezdenko, możesz załapać się na jakiś transport do Drezdenka a ze stacji PKP Nowe Drezdenko dojechać do Krzyża.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy główny zjazd ze 160 to nie to samo co zjazd ze 160 na 199 :P

Tutaj trasa z satelity

super mapka, dzieki. A powiedz nam jeszcze czy autobys z Poznania zatrzymuje sie gdzieś wlasnie przy 160 w tych okolicach?? Czy bedziemy musieli kawał dojść? ;) Jakbyś punkcikiem zaznaczył przystanek na tej mapie bylbym zobowiazany.

Bedziemy wg rozkladu o 13.48 na "MIERZYN-USTRONIE" (ja, Buffu, Zib).

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Jmk spoko loko, wezmę dwa komplety rękawic, weź ochraniacz na szczękę koniecznie :keke:

 

Dobra a teraz dwa słowa organizacyjnie. Plan jest taki, że Gilbert melduje się u mnie na wichurze koło 7-8 rano i ruszamy na Łódź. Tam powinniśmy być do godziny 10:00, ładujemy Lakiego i Pucka do auta i wylot do celu. Rozumiem, że jedziemy na dwa auta Smetek tak? Gdzie się konkretnie spotykamy? Gilbert jakbyś mógł to pojaw się w miarę wcześnie, Laki z tego co mi wiadomo pociąg ma 9:40 w Łodzi, jak wyruszymy 7:30-7:40 będzie oki. Smetek obczajałeś przez co jedziemy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...