Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Gralem na wielu orlikach i jeszcze nigdy nie spotkalem sie z placeniem. Ba, o ile pamietam, to glowna idea orlikow bylo udostepnienie darmowych boisk do grania, wiec nie spodziewalbym sie zadnych oplat, jesli to faktycznie jest orlik.

 

Swoja droga - skad to info? Bo z tego co kojarze, to wiocha jest, troche nie chce mi sie wierzyc...

 

A, juz widze.

 

dscn1680e.jpg

 

 

Niezle to wyglada, ale to nie jest orlik (waskie bramki). Troche sie uspokoilem, bo dziewczyna wspomniala mi, ze na praktykach faceci skrecali sobie kostki na jakims kepowisku :P

Odnośnik do komentarza

Primo: info jest ode mnie, potwierdzeniem są fotki

Secundo: ile razy trzeba pisać, że to nie jest "Orlik" tylko boisko ze sztuczną nawierzchnią należące do MOSTiR-u

Tertio: nie mamy informacji ile i czy na pewno jest płatne w tym sezonie korzystanie z tego boiska.

 

Wrrrrr......

Odnośnik do komentarza

-Dragon i maregs wskakują więc z likwidowanego domku na miejsca Reapera i meyde/Fenomena.

Pisałem już, że dogadałem się z domkiem nr 5 i przenoszę się do niego w miejsce Reapera, ale nie zostało to zaktualizowane - prosiłbym o uwzględnienie tego. W takim układzie Dragon/maregs trafiają na miejsce zwolnione przeze mnie w domku nr 8.

Odnośnik do komentarza

No i dupa...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jadę ;)

 

Nie będzie to wyjazd taki jaki bym sobie życzył, ale i tak dobrze, że uda się wyrwać na te kilka dni. Próbuje się dodzwonić co Cersa i wybadać czy będzie jechał, ale póki co głucha cisza.

Odnośnik do komentarza

Panowie, wyskoczyła mi bardzo ważna sprawa, muszę w sobotę wieczorem być w domu... Wie ktoś w jaki sposób dostać się do Poznania w najszybszy sposób właśnie w sobotę w tego Mierzyna czy tam Międzychodzia? Z Mierzyna chyba z buta do Międzychodzia, tam jedzie jakiś PKS do Poznania i dopiero na Szczecin? Muszę na 100% wiedzieć czy będę miał powrót, bo jak nie, to nie przyjadę w ogóle.

Odnośnik do komentarza

co do mojego dojazdu do Mierzyna to pewnie będę podejmował decyzję w ostatniej chwili, bo nie wiem jeszcze kiedy się wyrwę z Wawy. Opcja optymistyczna to wyjazd do Poz wieczorem i wtedy mogę się jakoś koło południa ruszyć do Mierzyna w czwartek. Werja realistyczna to, że pojadę do Poz w czwartek po południu i tam przesiądę się w samochód, więc będę na miejscu wieczorem. ewentualnie będę się kontaktował z Enchim, bo jak mamy oboje jechać pustymi autami w czwartek to można to jakoś połączyć jeśli będziemy mogli jechać o podobnej godzinie.

 

a jeśli chodzi o domek i obecni mieszkańcy nie mają nic przeciwko chętnie zamieszkam w 9, bo piję dużo herbaty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...