Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

kurka wodna, co wy tak wszyscy z problemami na tegoroczny zlot?

 

Klątwa Majów. To jest ten tzw. "Koniec Świata". U mnie w sumie też czarne chmury na przyjazdem wiszą i dopiero w weekend przed zlotem będę wiedział czy jadę/nie jadę.

ej, nie musisz mi stawiac tych browarow :| ale na zlocie sie pojaw; wystarczy, ze w elyta house Fata zabraklo, a jak jeszcze Ciebie mialoby nie byc, to juz bedzie faktycznie koniec swiata :/

Odnośnik do komentarza

kurka wodna, co wy tak wszyscy z problemami na tegoroczny zlot?

 

Klątwa Majów. To jest ten tzw. "Koniec Świata". U mnie w sumie też czarne chmury na przyjazdem wiszą i dopiero w weekend przed zlotem będę wiedział czy jadę/nie jadę.

ej, nie musisz mi stawiac tych browarow :| ale na zlocie sie pojaw; wystarczy, ze w elyta house Fata zabraklo, a jak jeszcze Ciebie mialoby nie byc, to juz bedzie faktycznie koniec swiata :/

 

Myślę, że każdy jest świadom, że pojawić się bardzo chcę. Przez 10 lat jakoś nigdy (przynajmniej ja sobie nie przypominam) nic nie stawało zbytnio na przeszkodzie. W tym roku jest niestety inaczej i na to wpływu nie mam. Muszę liczyć na uśmiech losu, że jednak nie będę w tym terminie musiał pozostać w Białym, ale takie zagrożenie jednak jest.

Odnośnik do komentarza

Ja prawdopodobnie przyjadę dopiero w nocy z środy na czwartek bo idziemy z Gulim na mecz Śląska, który skończy się koło 23:00 i zanim dojedziemy pewnie już będziecie słodko spać ;) niemniej chciałbym prosić kogoś aby wziął kluczyć do naszego domku. Vami, wiesz już o której będziesz?

Odnośnik do komentarza

Kurde, może być tak że jednak nie pojadę. Będę wiedział pewnie na tydzień przed zlotem. Gdyby ktoś był zainteresowany wstępnie miejscem, to kontakt na PW.

 

Ale raczej będę.

 

U mnie podobnie, więc jeśli komuś bardzo zależy na zlocie niech da znać, bo nie chcę na siłę blokować miejsca.

Odnośnik do komentarza

Ja prawdopodobnie przyjadę dopiero w nocy z środy na czwartek bo idziemy z Gulim na mecz Śląska, który skończy się koło 23:00 i zanim dojedziemy pewnie już będziecie słodko spać ;) niemniej chciałbym prosić kogoś aby wziął kluczyć do naszego domku. Vami, wiesz już o której będziesz?

 

Nie wiem, ale z Poznania z Erniem mamy ile? 40 minut? Na pewno przed 23 :P A skoro jestesmy we 4 w domku, to nikt czekal nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Jest sprawa.

 

Tak sie sklada, ze drugi operator maszyny, ktora obsluguje, w czwartek i piatek musi byc sluzbowo w Wawie, dlatego na pewno nie bede mogl przyjechac wczesniej niz w piatek wieczorem (jeden operator musi byc caly czas dostepny, zeby w razie zgloszenia uslugi, bylo komu robic ;) ). A ze nie pojade w srode z Gulim i Iconem, to bede musial wziac punto, ktore aktualnie czeka na naprawe u mechanika (ktory akutalnie przebywa na urlopie). Dlatego jezeli uda sie na czas naprawic fure, to sie pojawie w piatek pozno wieczorem lub w sobote przed poludniem.

Odnośnik do komentarza

W związku z tym, że lista osób, która ogłaszała, że nie jedzie była druga:

1. Vadox

2. Brudi

3. Reaper

4. SZU

5. meyde

+vlad, Fenomen (nie pewni)

 

i nie było chętnych do ich zastąpienia poprosiłem Nigela by spróbował zrezygnować z 1 domku na 4 doby. Domek ten zamieszkiwali:

Domek nr 2 na 4 nocki:

1. Vlad

2. Brudas

3. Dragonfly (3 nocki)

4. maregs (3 nocki)

 

I tak musieliśmy 2 łóżka pierwszego dnia opłacać puste.

Udało się -kobieta w rozmowie z Nigelem zgodziła się by ten domek anulować!

W związku z tym:

-Vlad (mam nadzieje, że przyjedzie) wskakuje do domku nr 1

-Brudas, Vadox, Reaper - dostają zwrot odemnie wpłaconej kasy

-4 osoba z listy to SZU -jednak on cały czas nie wie czy będzie mógł jechać - wyjaśni się w przeddzień zlotu i ryzykuje on- albo przyjedzie - albo kasa mu przepadnie

-5 osoba z listy to meyde - jutro do 13 ma się określić czy jedzie czy nie jedzie - jeśli jedzie to Fenomen dostaje zwrot kasy (rozmawialiśmy dziś i szansę, że bedzie na 1 dobę są nikłe), jeśli nie jedzie to meyde jest 4 osobą która dostanie odemnie kasę.

-Dragon i maregs wskakują więc z likwidowanego domku na miejsca Reapera i meyde/Fenomena.

 

Rozliczenie finansowe:

-Zebrałem od nas wszystkich: 14x130pln oraz 26x97,50 = 4355pln

-musimy zapłacić za domki: 120pln x4 nocki x3 domki = 1440pln + 120x3 nocki x 6 domków = 2160pln = 3600pln

-oddaje: Vadox, Brudas po 130pln, Reaper 97.50, Fenomen/Meyde 97.50. Z tym, że Fenomen wpłacił 130, jego lozko w 1 dzien bedzie puste i musi je oplacic.

-zwrotów bedzie lacznie: 455pln

Czyli: wplaty 4355 minus 3600 do ośrodka minus 455 zwrotow = 300pln nadwyżki na opłaty za orlika i ewentualne straty. Co zostanie idzie na serwer cmf.

 

Jeśli ktoś chce jechać a na tą chwile nie ma niby wolnych miejsc to nie ma problemu - śmiało się można zgłaszać w tym temacie. Jest opcja, że meyde nie pojedzie i już jest 1 wolne miejsce, jest też opcja ewentualnej dostawki, mamy 9 potencjalnych domków więc z 1-2 osobami (oczywiście nie waletami, a zgłoszonymi w ośrodku za taką samą opłatą jak my) nie bedzie problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...