Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

jak grupa poznanska jedzie? wiekszosc chyba na 4 noce jak widze? ja pewnie w srode wieczorem przejade pociagiem do Poz i w czwartek rano bed jechal samochodem do Mierzyna, pozniej powrot w niedziele do Poz. jesli ktos w tych dniach bylby zainteresowany przejazdem na trasie Mierzyn-Poznań to pewnie bedzie taka opcja.

GOP jeszcze wiele sie nie organizowała ;) Z tego co patrze na liste, w srode jada: Qcz, Buffu, Zibii, Vami, Erni, a w czwartek maregs, Enchi i seju (skad ruszasz seju? jak z Poznania to umow sie z enchim/maregsem).

Czy ktoś jeszcze w srode lub czwartek przyjezdza do Poznania PKP i szuka transportu? Z powrotem nie bedzie widze problemu bo Erni z Vami jadą jednym autem ( w obie strony) i jest auto enchiego i maregsa, czyli z 8 miejsc a ok 6 chetnych. Myśle, że ekipa jadąca w srode nie ma wyjscia i pojedzie pksem (na ta chwile Qcz, Buffu, Zibii), no chyba, ze ktoś do nas dołaczy.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

to by było luksusowo, 4 osoby, pełne auto, koszta spadają i jest do kogo gębę otworzyć podczas jazdy :)

 

zaraz obczaję na ile dni jadę i konkretną trasę podam

 

Dobra więc sytuacja wygląda tak: ruszamy z Buska albo ode mnie z wichury (tutaj się dogadam jeszcze z Gilbertem), potem kierunek na Łódź i stamtąd A2 do Nowego Miasta i już jesteśmy w Międzychodzie praktycznie.

Laki potwierdź mi na pw co i jak, a ja się z Gilbertem dogadam odnośnie startu.

 

aha. Jeszcze jedno. Laki tak, jedziemy na 3 noce razem z Gilbertem.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś ma w planach przejeżdzać w czwartek na zlot przez Włocławek

 

Przez Włocławek się nie przejeżdża. Przez Włocławek się wlecze swój ból. ;)

 

Przy okazji - ładnie was tam remontują, wiadomo kiedy koniec?

 

A z innej beczki - faktycznie jakoś dziwnie z tymi "wypadami" w ostatniej chwili... no ale jakby miało FYM-a nie być, to chyba pora umierać...

Odnośnik do komentarza

Istnieje jeszcze ktoś, kto będzie miał wolne miejsce w aucie i: a) jedzie przez Łódź b) jedzie przez Poznań? (opcja na 3 nocki). Okazuje się, że nie dam rady pojechać na zlot swoim samochodem.

 

Aha, i można mnie przenieść do domku nr 5 w miejsce Reapera.

Odnośnik do komentarza

Istnieje jeszcze ktoś, kto będzie miał wolne miejsce w aucie i: a) jedzie przez Łódź b) jedzie przez Poznań? (opcja na 3 nocki). Okazuje się, że nie dam rady pojechać na zlot swoim samochodem.

 

Aha, i można mnie przenieść do domku nr 5 w miejsce Reapera.

jak chcesz dostać sie do Łodzi ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...