Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Ja także nie dam rady w tym roku pojawić się na zlocie, więc jeśli trafi się ktoś chętny odkupić miejsce także ode mnie to bardzo proszę o kontakt (oczywiście Brudi ma pierwszeństwo). Z góry przepraszam osoby z mojego domku za ten nieprzewidziany obrót wydarzeń.

Odnośnik do komentarza

Nie tyle Brudi ma pierwszeństwo co Vadox.

Na ta chwile są więc 3 wolne miejsca:

1. Vadox

2. Brudas

3. Reaper

 

czekamy na zgłoszenia, szczególnie tych co pisali w tym temacie czy Maryni kilka miesięcy temu, że nie zapisują się wcześniej, bo nie wiedzą, co będą robić za kilka miesięcy, a bardzo by chcieli jechać. Do zlotu mamy jakieś 17 dni, więc chyba teraz mogą podjąć już decyzje? Jaja by były jakby 3 wolne, opłacone miejsca miały być puste. Wg mnie wyklucza to jakiekolwiek dostawki czy namioty - najpierw te miejsca trzeba zapełnić.

Odnośnik do komentarza

jak grupa poznanska jedzie? wiekszosc chyba na 4 noce jak widze? ja pewnie w srode wieczorem przejade pociagiem do Poz i w czwartek rano bed jechal samochodem do Mierzyna, pozniej powrot w niedziele do Poz. jesli ktos w tych dniach bylby zainteresowany przejazdem na trasie Mierzyn-Poznań to pewnie bedzie taka opcja.

Odnośnik do komentarza

Coś musi być jednak na rzeczy..

Pucek miał w piątek wypadek samochodowy i nasze auto zostało całkowicie skasowane.

Na szczęście jemu nic poważnego sie nie stało, więc na zlocie raczej sie pojawimy.

I teraz pytanie.. Czy ktoś ma w planach przejeżdzać w czwartek na zlot przez Włocławek lub jego szeroko pojęte okolice (Toruń, Bydgoszcz, Kutno czy nawet dalsze okolice)..?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...