Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Żyłek ale nie będzie Lucasa...

 

a jakby co to się robi dobra ekipa do auta :> wstepnie jestem dogadany z Gilbertem i pawojem, jakby coś to mam jeszcze jedną miejscówkę Żydek :>

Odnośnik do komentarza

Nigel nie mogę Ci wysłać PW.

 

Dowiedziałeś/dowiedziałbyś się może czy dałoby radę rozbić się namiotem pod którymś z domków? Miejsca jak widzę jest od groma. Jakoś do 10zł/dobę mógłbym zapłacić, a 30zł za domek raczej będzie ciężko mi skombinować...

 

Byłbym bardzo wdzięczny (czytaj - stawiam piwo) :)

Odnośnik do komentarza

Nigel nie mogę Ci wysłać PW.

 

Dowiedziałeś/dowiedziałbyś się może czy dałoby radę rozbić się namiotem pod którymś z domków? Miejsca jak widzę jest od groma. Jakoś do 10zł/dobę mógłbym zapłacić, a 30zł za domek raczej będzie ciężko mi skombinować...

 

Byłbym bardzo wdzięczny (czytaj - stawiam piwo) :)

Jutro albo pojutrze będę dzwonił do ośrodka w sprawie zaliczki to zapytam. Z tego co widziałem to może być tam trochę mało miejsca jeśli samochody postawimy przy domkach. Ostatecznie, jeśli nie w Zaciszu Brzozowym to pewnie na sąsiednich ośrodkach miejsce na namiot znajdziesz ...

A kasę na piwo lepiej zachowaj, wtedy może Ci starczy na opłatę miejscówki w domku :>

Odnośnik do komentarza

Żyłek ale nie będzie Lucasa...

 

a jakby co to się robi dobra ekipa do auta :> wstepnie jestem dogadany z Gilbertem i pawojem, jakby coś to mam jeszcze jedną miejscówkę Żydek :>

gosciu, ty mi wyznawców judaizmu kibicowskiego z Widzewa i Cracovii nie zabieraj z zapalniczki ? ilość musi się zgadzać...

Odnośnik do komentarza

Mamy komplet! 40 miejsc zajętych!

Jeśli ktoś jeszcze jest chętny proszę o priva i wpis w tym temacie - będziemy robić listę rezerwową, a jak będą szybko 4 osoby może się uda jeszcze domek domówić.

 

Teraz jest "mały" problem. Na 4 doby zapisało się 14 osób a mamy 4 domki -16 miejsc na 4 doby zamówione. A na 3 doby mamy 6 domków = 24 miejsca a jest 26 osób - z tego wynika, że 2 łóżka w jednym domku 4 dobowym przez 1 nockę będą puste. Trzeba będzie je jednak opłacić i pójdzie z tej nadwyżki co mamy - no chyba, że wypadnie ktoś z listy co jedzie na 3 nocki a wskoczy ktoś z rezerwowej na 4 nocki to zajmie jedno z tych miejsc.

Rozliczenie nadwyżki na tą chwile:

26 osob po 7.50

14 osob po 10pln

335pln minus 60 za dwa wolne lóżka = +275pln

Odnośnik do komentarza

Info dla Ziutka: jak chcesz możesz przyjechać tam ze swoim namiotem - ile Cię to będzie kosztowało właścicielka nie powiedziała mi bo jeszcze sama nie wiedziała :P - nigdy do tej pory nie miała tam namiotów.

Myślę, ze ok 10-15 zł. Tylko z toalety i łazienki będziesz musiał korzystać w jakimś zaprzyjaźnionym domku. No i pościel Ci nie przysługuje.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak zostały ostatnie 3-4 miejsca wpłacił kasę Skwarny, która doszła do mnie po tym jak zamknąłem przyjmowanie wpłat.

W związku z tym odsyłam mu tą kasę i wskakuje on na 1 miejsce oczekujących. Znając życie jak co roku 2-3-4 osoby pewnie zrezygnują to będą wskakiwać osoby z listy rezerwowej.

W ostateczności jest jeszcze opcja "dostawki", ale nie wiem czy na podwójnej kapanie mają 2 osoby spać (osobne kołdry) czy jakieś łózka polowe dołożą. Jeśli domek wyrazi zgodę to za dopłatą rzędu pewnie ok 20pln na dobę pójdzie tak kilka osób przekimać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...