Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

ok koniec tematu więc - wpłacajcie wg starych zasad- zmienie opis w tamtym temacie

 

ps. De Raph przyznałeś sie więc ze robiłeś cyrki? ;)

 

Rok temu sądziłem, że będzie więcej chętnych do zwrotu, ale z racji, że wyszło, że byłem jedyny, wyszedłem na cyrkowca :)

 

A za stary na to już jestem :P

Odnośnik do komentarza

ok koniec tematu więc - wpłacajcie wg starych zasad- zmienie opis w tamtym temacie

 

ps. De Raph przyznałeś sie więc ze robiłeś cyrki? ;)

 

Rok temu sądziłem, że będzie więcej chętnych do zwrotu, ale z racji, że wyszło, że byłem jedyny, wyszedłem na cyrkowca :)

 

A za stary na to już jestem :P

A jak powiodła się próba odzyskania kasy z ośrodka?

Odnośnik do komentarza

Tak jak obiecałem zrobiłem dziś małe rozpoznanie na terenie ośrodka "Brzozowe Zacisze" oraz całego otoczenia. Efekty możecie zobaczyć na fotkach w linkach poniżej. Nasza miejscówka to niewielki placyk na którym znajduje się chyba osiem murowanych domków, każdy podzielony na 4 oddzielne segmenty. Jak przyjechałem to akurat odbywało tam się sprzątanie, ustawianie itp. Zdjęcia przedstawiają więc bałagan jaki obecnie w nich panuje. W świetlicy widać stół do billarda i ping-ponga oraz stoły, które będą porozstawiane między domkami. Pod nosem mamy boisko do siatki plażowej, miejsce na ognisko. Samochody mogą stać przy domkach, takie info uzyskałem od właściciela ośrodka. Cisza nocna 22-23 :] Z rozmowy jaką przeprowadziłem z szefem wywnioskowałem, że nie będzie raczej kwasów związanych z głośnymi rozmowami przy napojach rozweselających. Uprzedziłem, że jesteśmy grupą, która nie idzie tak szybko spać w upalne letnie wieczory. Myślę, że jeśli odpuścimy sobie okrzyki artykułujące chęć odbywania kopulacji z naszą tzw. federacją piłkarską to nie powinno być "powtórki z rozrywki" z Załęcza. Na fotkach widać też zaplecze treningowe, czyli boisko ze sztuczną nawierzchnią do piłki, oraz kolejne do siatki i kosza. Mamy je tuż za płotem, bliże chyba tylko w Sulejowie było. Kilkadziesiąt kroków od naszych domków znajduje się sklepik (był nawet czynny) zaopatrzony we wszystko czego potrzebują ceemaniacy na zlocie. Browary zaczynały się od ceny 2,9 za 0,5l - czyli nie tak źle. Inne punkty gastronomiczne też możecie zobaczyć na zdjęciach. Wszystko na wyciągnięcie ręki. Na piaszczystą plażę od naszych domków jest jakieś 200-300 metrów. Generalnie wygląda to wszystko ok. Warunki w domkach nie są może jakieś wypasione ale sprawiają wrażenie co najmniej poprawnych.

 

album

szybki przegląd

Odnośnik do komentarza

NIgel,

dzieki za rekonesans :) wygląda chyba znaczniej lepiej niz poprawnie ;) nie jest taki kozak jak rok temu, ale jest naprawde dobrze :)

 

ważne, że jest gdzie opierdolić coś na ciepło ...

Domki w tamtym roku były bardzo ładne z zewnątrz i w środku ale strasznie ciasne. Tutaj raczej nie powinno być problemów z przestrzenią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...