Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ja przed chwilą dzwoniłem w to miejsce -, w sumie od Sierakowa niedaleko.

Domki wyposażone we wszystko co nam potrzeba, kilka barów na terenie ośrodka, boiska do wyboru: siatka, kosz, tenis + do tego "orlik" na piłkę kopaną.

Cena 120 od domku. Termin pasuje. Też mam wstępną rezerwację.

Odnośnik do komentarza

 

Qcz jeżeli sugerujesz, że łżę to serio mnie wkurwiłeś :]

czy ja cos takiego napisałem? Chodziło o to, że Vami się tym ośrodkiem zajał dostał odpowiedź, że nie ma osoby z terminarzem, ma dostać odp w poniedziałek a Ty tam nagle wydzwaniasz i od reki dostajesz info? Niech jedna osoba zajmuje sie jednym ośrodkiem a nie będzie po 10 telefonów od nas.

Po drugie dyskredytujesz kazda inna propozycje niz Twoja. Przedstawiles ja, nie pasuje termin, bo nie pojedziemy od soboty do wtorku wiec nie musisz kazdej innej krytykować.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

chuja się zajął bo dostał info że ma dzwonić za tydzień a ja dzwoniłem pod dwa numery i dostałem konkretną informację to raz, dwa propozycja Skarżyska nie była moja tylko bodaj FYMa czy SZk więc kolejne pudło, krytykować propozycję będę jak mi coś nie pasuje bo bujać się na drugi koniec polski do wypizdowa gdzie będę musiał gonić 3km do boiska czy sklepu też mi się nie chce

Odnośnik do komentarza

Zaraz ja tam zadzwonie i dostane odp ze jest 50 miejsc, zadzwoni Lukas i go zjebią i nic nie będzie wolnego ;) Pozwolny danym osrodkiem zajmować sie jednej osobie a nie kilku i tyle.

ok bez nerwów, sorry jak Cie uraziłem :* Wiadomo, ze priorytetem jest odległość od boiska, punkty gastronomiczne itd. Choć w Twoim wypadku odległość do boiska nie miała znaczenia, bo się autem bujałeś z Pulkiem w bagażniku :D

Odnośnik do komentarza

+48 61 29 52 671 -> Vami tutaj masz numer jakby co :) ale klepiemyyyy!!!! :D nie ma co czekać do poniedziałku :P

 

4 domki? to chyba ciut mało

 

Ja pierdolę. Człowiek szuka, dzwoni, dostaje informację, że w poniedziałek dostanie informację o dostępności, to nie, przychodzi Mitnick i musi trollować. Sam se k***a szukaj. Zero wdzięczności. Syf i gówno.

Odnośnik do komentarza

Nie ten temat, więc zedytuję i napiszę chociaż, że choć opcja Nigela wygląda konkretnie - ceny w porządku, gastronomia i baza sportowa biją Załęcze na głowę - to przy takich luksusach trzeba się ponownie liczyć z tym, że właściciele ośrodka "o podwyższonym standardzie" będą chcieli chorobliwie zachować spokój. Czyli race najlepiej zostawić na ostatni dzień ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tu można coś spokojnie napisać, ale zaryzykuję ;).

 

Propozycja Nigela wygląda bardzo sensownie i gdyby udało się ośrodek zaklepać w dogodnym terminie to osobiście jestem za.

Cholernie dla mnie daleko, przez pół Polski trzeba posuwać, ale w mojej opinii warto dla możliwości spędzenia kilku dni w towarzystwie fajnych ludzi, a chyba o to właśnie chodzi, że jedziemy dla ludzi, dla swoich znajomych.

 

Przy okazji propozycja: osoby, które podają alternatywne miejscówki niech to robią mając już jakieś info z tych ośrodków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...