Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

BTW lodówek w Skarżysku - jeżeli oferują pełen serwis żywieniowy to lodówki potrzebne są tylko dla odżywek ;) Ew. można je schłodzić innymi metodami :D

dzwoniłem do tej babeczki przed chwilą, nadal bardzo żałowała że zrezygnowaliśmy bo akurat po serii turnusów by miała zajęty ośrodek a tak to pustka będzie na te parę dni

 

ale ch** tam, bo z niektórymi to gorzej niż z babami

Odnośnik do komentarza

Reaper, w ty przypadkiem nie jesteś z CM Rev? Może wybierz się na zlot tej społeczności, którą właśnie chcecie stworzyć, a nie na zlot bydła z CMF?

 

Może byś tak przyhamował i pomyślał do kogo to piszesz przez pryzmat zlotów?

Nie mam takiego zamiaru. Chce się kumać ze Speedami i innymi jemu podobnymi, to niech sobie jadą na swój zlot. Ja nie mam zamiaru przeżywać dejavu z zeszłego roku kiedy naściągaliście nie wiadomo kogo i skończyło się jak wszyscy pamiętają.

 

Reapera jeszcze jakoś może bym strawił, ale resztę śmietanki z CM Rev już nie. Panowie, miejmy choć trochę honoru... Oni na nas nadają, wypinają się na nas, okazują brak szacunku, a my mamy dla nich organizować zlot? Sorry, ale chyba się komuś we łbach poprzestawiało.

Odnośnik do komentarza

Wyjebali nas za całokształt. Byłem na rozmowie z właścicielami i babka powiedziała, że race to była jedynie wisienka na torcie. Wcześniej było robienie bydła po nocach, ryczenie pod domkami rodzinnymi i groźby karalne pod adresem jednego z właścicieli.

 

Nie będę wymieniał nikogo z nicka. Dobrze wiesz kto podzielił scenę i dobrze wiesz, że jesteś jednym z tych, którzy popierali tę ideę.

Odnośnik do komentarza

Icon, wymień po nickach, bo nie wiem o kogo chodzi? Wyjebani z ośrodka zostaliśmy przede wszystkim za akcje z racami, w której chyba nikt z CM Rev nie uczestniczył, a na pewno nikt nie był jej prowodyrem.

Jakiś wpływ na wyrzucenie nas z ośrodka na pewno miała też akcja z jestem Maciek, k***a ;).

Odnośnik do komentarza

Od lat jestem częścią CMF i wjebałem w to forum sporą ilość gotówki, więc wypraszam sobie jakiekolwiek teksty o tym, że niby nie powinienem przyjeżdżać na zlot. Koniec tematu.

 

Icon, wymień po nickach, bo nie wiem o kogo chodzi? Wyjebani z ośrodka zostaliśmy przede wszystkim za akcje z racami, w której chyba nikt z CM Rev nie uczestniczył, a na pewno nikt nie był jej prowodyrem.

Jakiś wpływ na wyrzucenie nas z ośrodka na pewno miała też akcja z jestem Maciek, k***a ;).

Możliwe. Ale na chamstwo właścicielki już nic nie poradzę.

Odnośnik do komentarza

Dobra, sam wziąłem sprawy w swoje ręce. W poniedziałek mam zadzwonić w sprawie dostępności terminu, ale wszystko inne jest po naszej myśli. Ba - dla niektórych byłaby to podróż sentymentalna :keke:

 

Ośrodek "Słoneczna" w... Sierakowie

 

1) nie ma problemu z przyjazdem na 4 dni

2) liczba osób mówiłem ok. 40 - nie ma problemu

3) termin - tu jest póki co znak zapytania, bo pani jest na urlopie i w poniedziałek dopiero będzie miała kalendarz ośrodkowy

4) boisko TKKF za płotem, można korzystać (do piłki nożnej)

5) na miejscu boisko do siatkówki, ping pong, grill

6) kilometr od miasta, 300 m do najbliższego sklepu

7) nad samą plażą

8) w każdym domku lodówka i pełen węzeł sanitarny, brak kuchenek, ale są czajniki

9) parking bezpłatny niestrzeżony

10) cena 35 zł za osobę za nocleg, możliwość wykupienia wyżywienia i dostowania do naszej grupy menu (!!!)

 

Tak więc módlmy się o termin i klepiemy, co? :)

 

http://sloneczna.sierakow.pl/

http://www.tinyurl.pl?WOyWEqqs <= mapka satelitarna

Odnośnik do komentarza

Od lat jestem częścią CMF i wjebałem w to forum sporą ilość gotówki, więc wypraszam sobie jakiekolwiek teksty o tym, że niby nie powinienem przyjeżdżać na zlot. Koniec tematu.

Podeślij mi rachunek, oddamy co do złotówki.

 

Swoją drogą gdzie masz honor? Najpierw spiskujesz przeciwko nam - użytkownikom CMF, a teraz jakby nigdy nic chcesz się z nimi wódki napić? Plujesz w twarz i mówisz, że deszcz pada. Sorry, ale śmieszy mnie taka retoryka. Nikt cię z tego forum nie wyrzucił - sam się wyautowałeś tą decyzją o stworzeniu innego forum. Tak bardzo ci zależy na tworzeniu nowej społeczności? To po co pchasz się do tych, z którymi ponoć tobie i twoim kumplom z redakcji było nie po drodze. Jesteś niekonsekwentny mówiąc najdelikatniej.

Odnośnik do komentarza

Icon, wyobraź sobie, że forum to internet, a zlot to real. Na zlocie pojawiają się osoby, które nawet regularnie nie wchodzą na to forum, nie wspominając o wpłacaniu chociaż złotówki na jego utrzymanie. Mi nie jest nie po drodze z ludźmi, w żadnym wypadku. Bardziej jest mi nie po drodze z władzą - na szczęście ona nie decyduje o zlotach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...