Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie, to do tyłka te reguły. Teraz będę musiał wszystko od nowa robić :/. I tak ciągle, póki nie awansuje :/. Nie wiem, jak można mieć 4 lvl bolidu w rookie (pozdro Szramek ;)). Chyba tylko Ci, którzy spadną z Amatorów tak mogą mieć. I to ma być wyrównana walka? Pff...

1. Bolidy w rookie się resetują.

2. Za każdym razem jak wymieniam część i mam kasę wymieniam ją na wyższy poziom. A że silnik zużywa się szybko to i często go wymieniam ;] Elektronikę mam np ciągle na 2, bo rzadko ją trzeba wymienić.

Odnośnik do komentarza

Właśnie to że w Rookie wszystko się resetuje jest jednym z najlepszych pomysłów w całej grze. Dzięki temu awansowują po prostu najlepsi a nie ci którzy najdłużej grają i po jednym sezonie spadali by od razu z Amatorów.

 

A co do tego czwartego lvl bolidu to nie wiem w czym jest problem. Po prostu nigdy nie powinno się wymieniać części na takie same jakie mamy tylko na lvl wyższy albo niższy. Jak nie mamy kasy to downgrade, jak mamy to upgrade i tyle.

Odnośnik do komentarza
Właśnie to że w Rookie wszystko się resetuje jest jednym z najlepszych pomysłów w całej grze. Dzięki temu awansowują po prostu najlepsi a nie ci którzy najdłużej grają i po jednym sezonie spadali by od razu z Amatorów.

 

A co do tego czwartego lvl bolidu to nie wiem w czym jest problem. Po prostu nigdy nie powinno się wymieniać części na takie same jakie mamy tylko na lvl wyższy albo niższy. Jak nie mamy kasy to downgrade, jak mamy to upgrade i tyle.

 

Oczywiście, wszystko ma swoje plusy i minusy ;). Po kilku sezonach bez resetu, w rookie jeździłyby 5-6 lvlowe bolidy xD.

Odnośnik do komentarza
Ja też będę musiał w ostatnim wyścigu zbijac overall drivera jakiś fatalnym setupem chyba :/

Chcę go zatrzymac na następny sezon, ale niedawno zaproponowałem mu nowy kontrakt i się zrobiło Motivation: 249 i overall hops na 88 :/

- 15 mln na koncie i jest zajebiscie . mojemu spadlo o 20 overall . jest pro : )

Odnośnik do komentarza
Jest sposób. Każde zaoferowanie kontraktu kosztuje 500tys. Wystarczy że odpowiednią ilość razy zaoferujesz kontrakt jakiemuś leszczowi, a następnie anulujesz tę ofertę.

Nie ma jakiegoś limitu? :>

 

 

Jak masz ujemne konto to ofert składać nie można o ile się nie mylę...

if you are in a Rookie group you won't be able to offer contracts to drivers with overall higher than 70

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...