Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie Fin słodzi Tobie, aż miło :]

 

Wolne tłumaczenie:

"To jest mój pierwszy sezon w GPRO, i farciarz ze mnie, że mogę oglądać w prawie każdym wyścigu Twoją walkę z Adriano Rodrigues'em. Kilkukrotnie oglądałem waszą walkę o pole position popijając sobie piwko i czatując z przyjaciółmi przez Ventrilo. Nauczyłem się dzięki temu jednego - jak różne strategie przynoszą zwycięstwa.

 

Jak wpadniesz kiedyś do Finlandii to wyskoczymy na browar"

 

Przedostatnie zdanie jest maksymalną parafrazą, bo nie umiem tego dobrać w odpowiednie polskie słowa :)

Odnośnik do komentarza
hehe widzicie juz mam fanów :D

Pewnie to był Wojtek i też miał 12 lat :kekeke:

 

Ja sobie wczoraj spokojnie dojechałem na 16 miejscu i przy okazji pozyskałem nowego sponsora ;) I teraz mam dylemat, ile miej więcej i przede wszystkim kiedy dostane te bonusy na koniec sezonu, bo nie pamiętam ? 5 mln za przejechanie wszystkich wyścigów, tak ? Pewnie coś za miejsce w grupie, coś z puli zebranych przez zespół, coś jeszcze będzie ? Bo mam teraz $10.512.117 i chciałem ulepszyć jeszcze silnik, hamulce i pojechać testy. Na naprawdę wydam $22,194,668, a za testy się płaci 1 mln$, tak ? W ostatnim wyścigu zarobie pewnie coś w okolicach 12-13 mln$, więc nie licząc bonusów, wyjdę na malutki minus. I czy na pewno bonusy mi dadzą przed rozstrzygnięciem kto spada, kto awansuje ? Czy przypadkiem nie jest tak, że bonusy się dostaje dopiero na początku nowego sezonu ? Pewnie dadzą mi je przed spadkami/awansami, ale wolę się upewnić, żeby potem nie okazało się, że jestem na minusie i mnie zdegradują :>

Odnośnik do komentarza

Przed ostatnim wyścigiem jestem na 7. pozycji w grupie, ale 4 wyżej plasujących się graczy jest na minusie (z czego 2 nie powinno wyjść na plus), bolid już 'zepchnąłem' na 2 poziom, bo wielce prawdopodobne jest, że w przyszłym sezonie będę ścigał się w amatorach.

Odnośnik do komentarza

Według mojego economy history wynika, że po ostatnim wyścigu dostałem kasę za wyścig a następnie za zajęte miejsce w klasyfikacji generalnej. Pieniądze ze udział we wszystkich gp oraz bonus za punkty dostałem dopiero po resecie na nowy sezon czyli po awansie do amatorów. Niech jeszcze ktoś sprawdzi w swoim economy history i to potwierdzi.

Odnośnik do komentarza

Ano tak :lol: Zapomniałem o tej zakładce Economy history. U mnie wygląda to tak:

 

Jul 9, 2007, 00:48:51 End of season bonus for taking part in all races $34.257.832 $5.000.000 $39.257.832

Jul 9, 2007, 00:46:30 End of season team points bonus (341 points) $31.870.832 $2.387.000 $34.257.832

Jul 9, 2007, 00:46:28 End of season points bonus (109 points) $26.420.832 $5.450.000 $31.870.832

Jul 3, 2007, 22:12:25 End of season bonus for finishing in 1st position $11.420.832 $15.000.000 $26.420.832

 

Czyli przed spadkami/awansami dostane tylko kasę za miejsce w generalce. Tylko nie wiem ile :> Wie ktoś może ile jest za 16 miejsce w Master ? :keke::kekeke:

Odnośnik do komentarza

DRAMAT....

mialem dojechac w tyle stawki,

pitowalem 11 razy zeby kierowcy motywacja spadla...

a ten wykrecil fastest lap i dojechal na 10 miejscu :/ a jeszcze sie palil....

i motywacja wzrosla.

overal ma 87.

macie jakis pomysl co zrobic zeby mu spadlo do 85? bo nie chce go stracic, place mu 1.5$ i zwykle jak nie zawalalem z taktyka to punktowal.

HELP !

chcialem z nim awansowac do amatorow w next season

 

czyli przed spadkami/awansami dostane tylko kasę za miejsce w generalce. Tylko nie wiem ile chytry.gif Wie ktoś może ile jest za 16 miejsce w Master ? keke.gif kekeke.gif

At the end of the season (after the last race), the top 10 managers in the standings will be rewarded with additional money bonus.

czyli za 16 chyba nic nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
DRAMAT....

mialem dojechac w tyle stawki,

pitowalem 11 razy zeby kierowcy motywacja spadla...

a ten wykrecil fastest lap i dojechal na 10 miejscu :/ a jeszcze sie palil....

i motywacja wzrosla.

overal ma 87.

macie jakis pomysl co zrobic zeby mu spadlo do 85? bo nie chce go stracic, place mu 1.5$ i zwykle jak nie zawalalem z taktyka to punktowal.

HELP !

chcialem z nim awansowac do amatorow w next season

 

Hymmm, a nie wpadłeś może na to żeby mu jakieś z dupy ustawienia dać na ten wyścig? Na okrążeniu będzie miał po 20 sek. straty i po kłopocie...

Odnośnik do komentarza

Jest prostsze rozwiązanie:

 

5.5. Ujemny bilans

 

Jest kilka następstw ujemnego bilansu. Nie możesz:

 

• kupować nowych części do samochodu

• trenować kierowcy

• testować bolidu

• trenować personelu

• ulepszać zaplecze

• skadać ofert dobrym kierowcom w zależności od klasy w jakiej jeździsz:

• jeśli jesteś w Elite nie możesz oferować kontraktów kierowcom, których ogólne umiejętności (overall) przekraczają 100 punktów

• jeśli jesteś w Master nie możesz oferować kontraktów kierowcom, których ogólne umiejętności (overall) przekraczają 90 punktów

• jeśli jesteś w Amateur nie możesz oferować kontraktów kierowcom, których ogólne umiejętności (overall) przekraczają 80 punktów

• jeśli jesteś w Rookie nie możesz oferować kontraktów kierowcom, których ogólne umiejętności (overall) przekraczają 70 punktów

• składać ofert dyrektorom technicznym

 

Jeśli Twój dług jest większy niż 15 MLN $:

 

• Twój dyrektor techniczny odejdzie

• Motywacja Twojego kierowcy i personelu spadnie do 0

Odnośnik do komentarza
hehe widzicie juz mam fanów :D

Pewnie to był Wojtek i też miał 12 lat :kekeke:

 

Ja sobie wczoraj spokojnie dojechałem na 16 miejscu i przy okazji pozyskałem nowego sponsora ;) I teraz mam dylemat, ile miej więcej i przede wszystkim kiedy dostane te bonusy na koniec sezonu, bo nie pamiętam ? 5 mln za przejechanie wszystkich wyścigów, tak ? Pewnie coś za miejsce w grupie, coś z puli zebranych przez zespół, coś jeszcze będzie ? Bo mam teraz $10.512.117 i chciałem ulepszyć jeszcze silnik, hamulce i pojechać testy. Na naprawdę wydam $22,194,668, a za testy się płaci 1 mln$, tak ? W ostatnim wyścigu zarobie pewnie coś w okolicach 12-13 mln$, więc nie licząc bonusów, wyjdę na malutki minus. I czy na pewno bonusy mi dadzą przed rozstrzygnięciem kto spada, kto awansuje ? Czy przypadkiem nie jest tak, że bonusy się dostaje dopiero na początku nowego sezonu ? Pewnie dadzą mi je przed spadkami/awansami, ale wolę się upewnić, żeby potem nie okazało się, że jestem na minusie i mnie zdegradują :>

 

bula ten gosciu ma z 30 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Jest prostsze rozwiązanie:

 

5.5. Ujemny bilans

 

Jest kilka następstw ujemnego bilansu. Nie możesz:

 

• kupować nowych części do samochodu

• trenować kierowcy

• testować bolidu

• trenować personelu

• ulepszać zaplecze

• skadać ofert dobrym kierowcom w zależności od klasy w jakiej jeździsz:

• jeśli jesteś w Elite nie możesz oferować kontraktów kierowcom, których ogólne umiejętności (overall) przekraczają 100 punktów

• jeśli jesteś w Master nie możesz oferować kontraktów kierowcom, których ogólne umiejętności (overall) przekraczają 90 punktów

• jeśli jesteś w Amateur nie możesz oferować kontraktów kierowcom, których ogólne umiejętności (overall) przekraczają 80 punktów

• jeśli jesteś w Rookie nie możesz oferować kontraktów kierowcom, których ogólne umiejętności (overall) przekraczają 70 punktów

• składać ofert dyrektorom technicznym

 

Jeśli Twój dług jest większy niż 15 MLN $:

 

• Twój dyrektor techniczny odejdzie

• Motywacja Twojego kierowcy i personelu spadnie do 0

 

 

czyli o ile dobrze dedukuje...

zaznacze tylko ze mam $20 mln.

wydaje do 0, np. na czesci/testy costam, i potem oferuje kontrakty i je anuluje tak zeby zejsc ponizej 15mln? :)

 

a jesli chcialbym nowego kierowce to oczywiscie patrzec na koncentracje, a potem?

obecny ma 193 koncentracji, a mam paru na oko co maja wiecej, ale nie wiem na co jeszcze zwrocic uwage.

wiem ze agresywnosc ma miec mala, talentu nie potrzebuje - zakladam ze bedzie malo wyscigow w deszczu...

wiec co? :-)

w ogole to ma ktos moze rozpisane ktora umiejetnosc odpowiada za co i z jakim skutkiem?

bo tak mniej wiecej to niby wiem, ale wolalbym zeby ktos bardziej doswiadczony sie wypowiedzial :-)

Odnośnik do komentarza

 

Czytałem oczywiście psze Pana i mnie to zaniepokoiło. Ale

To jest wolne tłumaczenie oficjalnych reguł gry. GPRO nie odpowiada za ewentualne błędy w tym tłumaczeniu.

więc wolę się upewnić, jak to jest w rzeczywistości.

 

Ogólnie, to do tyłka te reguły. Teraz będę musiał wszystko od nowa robić :/. I tak ciągle, póki nie awansuje :/. Nie wiem, jak można mieć 4 lvl bolidu w rookie (pozdro Szramek ;)). Chyba tylko Ci, którzy spadną z Amatorów tak mogą mieć. I to ma być wyrównana walka? Pff...

 

O, wyprzedziłem dwóch Polaków z czołówki mojej grupy w walce o PP. Szkoda, że teraz to już tylko wyścig o pietruszkę. Jeszcze tylko, żeby Szramek, anglik i jakiśtam Bułgar mnie nie wyprzedzili i będzie pierwsze PP. Marzyciel :keke:. Hm, póki co, drugiego o 0,8 s. wyprzedzam. Szkoda, że zacząłem grać w trakcie sezonu i opuściłem w dodatku 2 wyścigi ;(.

 

Edytka mówi, że pojechałem jedynie dość przeciętnie i szanse na PP mam niewielkie :|.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...