Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Secik:680, 630, 590, 360, 550, 830, Medium

w Q jak na razie 15/18, mając na uwadze ciężkie wyprzedzanie na tym torze ( jak i to, że w końcówce zeszłego sezonu jadąc na 1 pit osiągałem dużo lepsze wyniki) jako jedyny (chyba) w moim rookie zdecydowałem się na jazdę na 1 pita.

Odnośnik do komentarza

Overall: 70

Concentration: 128

Talent: 84

Aggressiveness: 9

Experience: 9

Technical insight: 55

Stamina: 62

Charisma: 217

Motivation: 0

 

Weight(kg): 101

Age: 33

 

Oto mój kierowca, zakontraktowany na 6 wyścigów, płacę mu 1,4 mln, co jest oprócz charyzmy, jego największą zaletą. Mam nadzieję, że na rookie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Fakt, ma gorsze inne statsy, ale dla mnie driverzy wazacy ponad 90 kg nie istnieja :P

 

Błąd, błąd. Mój waży 93 i jest fantastyczny. Poprzedni też miał ponad 90 i awansowałem dzięki niemu do Amateur.

 

ESy wystarczą bez problemu. Teraz jest prognoza około 8-12 stopni, poprzednim razem było 6-10 i ESy wystarczyły.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, widzę, że póki co nie ma sensu dawać push to the limit, w sumie to nawet nie wiem po co to zrobiłem. Efekt - 12 miejsce startowe. Ale liczy się to, że jest tani, ważne żeby gromadzić punkcik do punkcika a na końcu być w top 5 :)

 

Hehe: Koleś, który startuje z pole, jest już na minusie z kasą :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Amateur 5

Plastik - Sebastian Gdawiec [Lightning Fast Racing Team] - (29)

 

Mógłbym prosić o przeniesienie mnie na pierwszej stronie do rookie 9 ;)

Awans do amatorów bez pieniędzy musiał skończyć się tak, jak się skończył :)

Ale zawsze to jakieś doświadczenie ;)

 

 

Edit:

 

dopiero teraz zauważyłem post Jabola z pierwszej strony... :doh!:

Odnośnik do komentarza

No i jest wielce prawdopodobne, że zdobędę swoje pierwsze pole position w Amateur. Nie jechało jeszcze dwóch zawodników, którzy mają bolidy na podobnym poziomie co ja, ale... jestem dobrej myśli. Podejrzewam jednak, że większość jedzie na jednego pita i stąd mój rewelacyjny wynik. Mam jednak nadzieję, że w samym wyścigu jadąc z mniejszą ilością paliwa na miękkiej mieszance wyrobię sobie na tyle dużą przewagę nad resztą, że jednak zapunktuję w tym wyścigu.

Odnośnik do komentarza

no u mnie zapowiada się pierwsze w karierze Pole Position :) w kwlifikacjach jechało jak dotychczas 19 zawodników na 28 którzy mają kierowce :P myśle że już nic się nie zmieni :P narazie jestem pierwszy drugi ma strate do mnie +2.948 wiec nie jest zle to prawie 3 s :) jaką radzicie mi taktyke na starcie ?? utrzymać pozycje ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...