Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Talent jest ważny, aczkolwiek nie musi być superwysoki. Stamina na poziomie powyżej 20 już jest ok.

 

Pojechałem już quale i jest całkiem nieźle. Jak narazie 7 na 46 Amatorów.

560-535-725-125-445-900. Esofty. 207 litrów (65-71-71)

 

 

Widzieliście, że pojawił się nowy trening? Ninja? Ktoś to robił? Niech ktoś sprawdzi co to daje, bo ja już nie mogę :)

Odnośnik do komentarza

No i wrocilem po sezonie przerwy do gpro. Na szczescie moje konto nie zostalo usieniete, wiec wyniki ktore osiagalem w moim diebiutanckim seoznie w karierze sa zapisane :D

Co mnie zdziwilo - certyfikat :D Dajcie spokoj, oblalem dwa razy(za pierwszym 21 pkt, za drugim 16) i juz trzeci raz chyba nie bede podchodzil :P

 

Co do nastepnego GP - jako, ze moj kierowca jest cinki jak barszcz to musze kombinowac ze strategia. Ktos sie zastanawia nad jazda na 1 pit? A jesli tak to czy na mediumach, czy hardach ? :P

Odnośnik do komentarza

Pierwsza strona jest w tej chwili nieaktualna, bo niektórzy zawodnicy mają przypisany stan grup z poprzedniego sezonu, a jak wiadomo niektórzy awansowali, a niektórym nie powiodło się w Amatorach...

 

Szkoda tamtego tematu, bo były tam informacje choćby na przykład zmian setupu dry-rain.

 

Może jakoś zbierzemy te informacje i podamy w pierwszym poście?

 

Buła, może napisz co i jak zmieniałeś przy setupie, gdy Q1 był w deszczu, a Q2 na sucho? Bez konkretnych liczb (mogą być w przybliżeniu). Niech każdy napisze coś na temat, który wie:

- statystyki kierowców

- setup wozu

- testing

- inne tematy.

 

Zbierzmy te informacje, tak aby każdy z forum i CMF team mógł skuteczniej walczyć z Litwinami.

Odnośnik do komentarza

Co do setupu deszczowego sam się teraz trochę pogubiłem. Już myślałem, że znalazłem odpowiedni, bo wykręciłem genialny czas w kwalifikacjach, gdy pogoda była inna w Q2. Jednak w następnym deszczowym wyścigu ten setup zupełnie zawiódł. Bodajże w Q1 suchym miałem czas w pierwszej dziesiątce ze wszystkich Amatorów, a w Q2 mokrym gdzieś daleko w tyle z dużą stratą.

Jeśli Q1 suche to w Q2 +150 +130 -60 +30 -50 +50 Taki setup robiłem.

Trochę więcej będę mógł napisać w poniedziałek/wtorek, bo zaraz wyjeżdżam. No chyba, że dorwę jakąś kawiarenkę internetową, ale pewnie tam gdzie jadę takowej nie znajdę :P

Odnośnik do komentarza

Mam drivera:

 

Overall: 110

Concentration: 220

Talent: 174

Aggressiveness: 57

Experience: 77

Technical insight: 57

Stamina: 23

Charisma: 108

Motivation: 32

Weight(kg): 85

Age: 28

Salary: $1.945.000

 

Więc nie jest źle :) Zastanawiam się następnym wyścigiem czy nie pojechać na jeden pitstop. Wyprzedzanie na tym torze jest trudne, zużycie opon średnie a paliwa dużo nie potrzeba. Niska temperatura skłania mnie ku temu żeby pojechać na softach jeden pit ale nie jestem pewien czy wytrzymają

Odnośnik do komentarza

Mnie przebili przy dwoch kierowcach, na ktorych mi zalezalo i dostalem trzeciego z nich:

 

Overall: 71

Concentration: 134

Talent: 51

Aggressiveness: 117

Experience: 28

Technical insight: 73

Stamina: 36

Charisma: 111

Motivation: 0

 

Nie jest tak dobrzy jak inni, ale to i tak lepiej, nie moj poprzedni driver z beznadziejna koncentracja. No i dwa razy tanszy :)

 

Oplaca sie robic testy (szczegolnie jak jestem bardzo poczatkujacym graczem)? Ile kolek powinienem zrobic, zeby nie zjechac za bardzo bolidu?

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Nie, nie opłaca się, przynajmniej na razie.

 

Mam kierowcę na nowy sezon:

 

24 lata, 62 kg, więc fizycznie idealny

 

Overall 85

Concentration: 110

Talent: 79

Aggressiveness: 169

Experience: 57

Technical insight: 36

Stamina: 55

Charisma: 121

Motivation: 0

 

Trochę agresywny misiek, ale damy sobie radę. Bierze 1.5M za wyścig.

Odnośnik do komentarza

Ja nieco zaryzykowałem no i wziąłem bardzo drogiego drajwera ale licze że mi się to opłaci.

 

Overall: 85

 

Concentration: 246

Talent: 47

Aggressiveness: 0

Experience: 99

Technical insight: 35

Stamina: 65

Charisma: 216

Motivation: 0

 

Salary: $3.576.032

 

Może się uda :)

 

A tu jeszcze jego dotychczasowe dokonania:

 

Number of GPs: 49

Wins: 6

Podiums: 13

Points Scored: 142

Pole Positions: 3

Fastest Laps: 1

Av pts/race: 2.9

Odnośnik do komentarza

Oto mój nowy kierowca Smile

 

Overall : 85

 

Concencration : 215 Very Happy

 

Talent : 133 Very Happy

 

Agrresivves: 0

 

Experienace : 80

 

Tech i : 41

 

Stamina : 0

 

Crying or Very sad

 

charisma : 72

 

motivation : 54

 

Age : 23

 

weight : 68

 

place mu 2,8 mln za wyscig i mam go na 17 wyscigw (błąd moj)

 

jechał w 31 gp 5 razy wygrał 20 razy na podium 165 punktow zdobyl 7 razy pole position i 9 razy fatest laps jego sredni na wyscig 5,32 Smile

 

jak go ocenicie ??

 

ps. macie jzu jakies sety na pierwszy wyscig ??

Odnośnik do komentarza

Mój nowy driver:

Name: Dave Brabham

Nationality: (Australia)

 

Career Information

Trophies: 0

Number of GPs: 40

Wins: 3

Podiums: 4

Points Scored: 84

Pole Positions: 2

Fastest Laps: 0

Av pts/race: 2.1

 

Driver skills

 

Overall: 79

Concentration: 157

Talent: 121

Aggressiveness: 0

Experience: 65

Technical insight: 49

Stamina: 0

Charisma: 14

Motivation: 217

Weight(kg): 93

Age: 30

Udało mi się wygrać walkę o niego ze sporą ilością innych graczy z czego bardzo się cieszę. Koleś potrafi nieźle jeździć, więc mam nadzieję że poprowadzi mnie do awansu :] Nie zażądał też dużej kasy: $1.747.500 za wyścig to nie jest wiele. Kontrakt podpisany na 17 wyścigów.

Odnośnik do komentarza

Pojechalem kilka moich pierwszych practice laps nowym driverem i nasuwa mi sie kilka pytań:

 

1. Czy wingi przednie i tylnie powinny sie jakos roznic, czy ustawia sie je na takim samym poziomie?

 

2. Naciskając na znak zapytania, wyświetla sie opis danego ustawienia. W paru miejscach pojawia sie odniesienie do toru w Monako i do Monzy. Ten pierwszy traktowany jest jako tor wolny, a drugi jako szybki. Jak porownujac z nimi ma sie sprawa z Adelaide?

 

3. Na razie mojemu kierowcy przypasil setup 640 610 575 330 530 800, choc robilem to wszystko troche po omacku. Jak bardzo ufac driverowi z TI 73?

 

"Net time" z takim setupem w granicach 1:22,3 wykrecal + blad od 0,5 do 1,8 (dosc duze roznice).

Odnośnik do komentarza
1. Czy wingi przednie i tylnie powinny sie jakos roznic, czy ustawia sie je na takim samym poziomie?

 

Zależy od toru i kierowcy. Popróbuj różnych ustawień, często różniące się wingi dają lepsze rezultaty.

 

 

Sezon zaczyna się, kiedy już będę w Hiszpanii, zapewne bez dostępu do kompa. Mógłby ktoś poprowadzić moje konto przez następne trzy tygodnie? 6 straconych wyścigów to sporo :) Jak ktoś chce pomóc to przez PW :)

Odnośnik do komentarza

1:17.425s 0.076s 1:17.349s 560 625 690 215 460 885 Extra Soft

 

Ale to dopiero po 4lapach, później będę jeszcze kombinować choć mojemu kierowcy to ustawienie pasuje. Setupy ustawiam teraz z ludźmi z którymi jeździłem w R21. Jadę na dwa pity bo mój bolid jest za słaby żeby w amatorach pojechać na jeden pitstop, będę tracił za dużo czasu i się nie opłaca ryzykować.

Odnośnik do komentarza

W koncu zdecydowalem sie na taki setup: 635 610 680 250 490 880 ES. W Q1 zająłem 9 miejsce, w Q2 druga pozycje (66l na start) i lacznie jak na razie startuje z 4 pozycji z czasem 2:47.071 (+2.069). Jak na debiut nie jest zle, choc jeszcze 22 zawodnikow ma jechac kwalifikacje, wiec pewnie troche spadne.

 

Liczylem paliwo tym racehelperem i wychodzi, ze kolo 210l powinno starczyc, zgadza sie (mam nadzieje, ze dobrze go uzywam :P )? Czy musze wziac jakas poprawke jezeli moj kierowca wazy 85kg? Jezeli tak to ile dolac paliwa?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...